PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Wszelkie nurty, wizje, poglądy - wszystko co wiąże się ze światopoglądem. Twój sposób na życie - głębsze rozmowy !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister
Posty: 3993
Rejestracja: 01 listopada 2012, 20:05
Lokalizacja: Z daleka

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: mateuszjkl » 13 grudnia 2016, 23:27

Adi pisze:A już nie rozumiem dlaczego leczenie homoseksualizmu nawet nieudolne i nieprofesjonalne ma być zabraniane skoro np usług znachorskoch nikt nie zabrania.


W Polsce nie można świadczyć usług medycznych bez stosownych uprawnień. Jeżeli słyszysz o jakichś znachorach jak np. Serwinka z Tarła to wiedz że poza świadczeniem takich usług jest lekarzem. Jej matka nie miała, ale to było za PRL...Swoją drogą to polecam, wybitna specjalistka odnośnie układu kostnego i mięśniowego - ale znachorka, stosuje medycynę niekonwencjonalna.
Jest też druga opcja, nikomu taki znachor nie zaszkodził ani nikt nie chciał mu narobić koło czterech liter poprzez fakt że ktoś został przez niego oszukany. Nikt takich znachorów nie będzie usilnie ścigał bo to się mija z celem, ale nie można też dopuszczać by tacy ludzie szukali sobie frajerów do zbijania kabzy.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł
Posty: 1879
Rejestracja: 07 marca 2011, 03:52
Lokalizacja: podziemia

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: Anubis » 14 grudnia 2016, 00:16

mateuszjkl pisze:
Seksualizm jest stworzony przez naturę w celu prokreacji


Zauważ że pary homoseksualne też często dążą do prokreacji z tym że w sposób pośredni.
Seksualizm jest najsilniejszym lecz nie jedynym stworzonym mechanizmem. Istnieje coś takiego jak instynkt macierzyński i według badań u mężczyzn działa to w podobnej skali (http://www.supermamy.pl/styl-zycia/mezc ... ski,3629,1).


Poza tym homoseksualizm wyklucza sens istnienia osobnych organizmów męskich i żeńskich.


Patrząc na świat zwierząt wcale nie wyklucza. Zobacz jak skomplikowaną sprawę sprowadzasz do oczywistości:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksu ... erz%C4%85t


W pierwszym linku nie ma nic o homoseksualizmie - a, że mężczyźni chcą też potomstwo w podobnym stopniu jak kobiety nie ma nic dziwnego.

W drugim przypadku - u zwierząt też moze homosekusalizm występować, ale to też raczej nie stanowi większości, zresztą z tego to większość przypadków to można określić jako biseksualne, bo muszą sie przecież rozmnażać.

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł
Posty: 1997
Rejestracja: 17 lipca 2007, 15:09
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: Ambioryks » 14 grudnia 2016, 09:59

mateuszjkl pisze:dotyczące Feministek i całego towarzystwa LGTB .

Dlaczego nie ma w nich krzty liberalizmu? Przecież to on daje wolność i swobodę jednostki.
A ich rozwiązania są kolejnymi ograniczeniami. Naprawdę wystarczy poczytać co one piszą.
To już nie jest równouprawnienie a chęć wytępienia mężczyzn.
Byłem na jednym forum feministek/LGTB . No normalnie aż się we mnie zagotowało co tam zacząłem czytać. To jest nienormalne. Te grupy nie chcą równouprawnienia. W feministkach widzę tyle złości, aż krzyczą ŚWIAT BEZ FACETÓW. Ich ideologia oparta jest na nienawiści do facetów

Czyli natrafiłeś na przedstawicielki jakiegoś skrajnego nurtu, pewnie jakiegoś antyseksualnego lub lesbijskiego. To nie jest reprezentacyjna grupa dla całości feminizmu.

Istnieje też coś takiego, jak "sex-positive feminism". I istnieją indywidualistyczne i anarchistyczne nurty feminizmu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Category: ... _feminists
https://en.wikipedia.org/wiki/Category: ... _feminists
https://en.wikipedia.org/wiki/Category: ... -feminists

Te feministki nie uważają, jakoby mężczyźni byli wrogami kobiet. Te feministki twierdzą po prostu, że kobiety mają pełne prawo do samorealizacji, wyboru drogi życiowej, do swobody seksualnej takiej samej, jaką zwyczajowo mają mężczyźni, że kobiety mają takie samo jak mężczyźni prawo do przyjemności, orgazmu i satysfakcji seksualnej. I twierdzą, że zarówno mężczyźni, jak i myślące kategoriami patriarchalnymi kobiety o stłamszonym ego, nie mają prawa mówić kobietom, jak mają żyć, ani oceniać ich wyborów życiowych.

Bo nawet w krajach, w których nie istnieje prawna dyskryminacja kobiet, bardzo często singielki są poddawane ostracyzmowi lub traktowane jako druga kategoria kobiet. Często twierdzi się, że jeśli kobieta nie została zakonnicą, to powinna mieć męża i dzieci, a jeśli wybrała inaczej, to jest "dziwna" albo "gorsza" - i twierdzi tak nie tylko wielu mężczyzn, ale i wiele kobiet. I bardzo często mężczyzna mający wiele partnerek seksualnych jest traktowany inaczej niż kobieta mająca wielu partnerów seksualnych. Nie wspominając już o dużo poważniejszych i bardziej znanych problemach, jak choćby ten, że we wszystkich krajach, większość ofiar przemocy seksualnej to kobiety. Albo że często ojcowie wymigują się od płacenia alimentów i bardzo trudno je od nich ściągnąć, i kobieta zostaje sama z dziećmi i wszystkimi problemami, jakie wiążą się z ich wychowaniem i opieką.
Feministki właśnie temu się sprzeciwiają i w żadnym razie nie oznacza to, że są wrogami mężczyzn. Mówię o tych normalnych i umiarkowanych, nie o skrajnych.
Anubis pisze:Ustawa aborcyjna jest dobra, bo jest racjonalna i trafia idealnie pomiędzy fanatycznymi konserwatywnymi katolami którzy chcą całkowitego zakazu aborcji, a rozwydrzonym światem lewaków i feministek, którzy chcą aborcji na życzenie.

Zaraz: czy twierdzisz, że w Indiach, Nepalu, Bahrajnie, Tunezji, Turcji, Mongolii, Kazachstanie, USA, Kanadzie, na Węgrzech, Ukrainie, w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Austrii, Niemczech, Danii, Szwecji, Norwegii, Islandii, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii, Francji, Rosji, Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Macedonii, Grecji, Albanii, Luksemburgu, Belgii, Urugwaju, Belize i Gujanie rządzi rozwydrzone lewactwo i feministki, bo tam aborcja jest legalna na życzenie?
Anubis pisze:Nienarodzone dziecko ma mniejsze prawo do życia od mordercy i terrorysty

Nie istnieje pojęcie takie jak nienarodzone dziecko. Zgodnie z definicją encyklopedyczną dziecko to człowiek od urodzenia do osiągnięcia dojrzałości. Przedtem nie ma dziecka, tylko jest zarodek/płód. A "dzieckiem" matka nazywa płód tylko potocznie, bo jest emocjonalnie związana ze swoim przyszłym potomkiem.

Mnie z kolei śmieszy logika niektórych radykalnych PiS-owców, a także Grzegorza Brauna, którzy jednocześnie chcą wpisania do konstytucji ochrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci i chcą wprowadzenia kary śmierci do kodeksu. To jest wewnętrznie sprzeczne.

Jeśli o mnie chodzi, to popieram karę śmierci dla morderców z premedytacją i dla ludobójców i zbrodniarzy wojennych i zbrodniarzy przeciwko ludzkości, a jednocześnie popieram prawo kobiety do aborcji. Co nie oznacza, że popieram aborcję. To, że kobieta ma prawo do aborcji, nie oznacza, że musi z niego skorzystać. Jak kobieta będzie chciała urodzić, to urodzi. Chciane dziecko przyjdzie na świat, chyba że dojdzie do samoistnego poronienia.

Jednocześnie rozumiem osoby, które popierają obecne ustawodawstwo. Sam nie jestem mu jakoś mocno przeciwny. Po prostu: gdyby wprowadzono bardziej liberalne ustawodawstwo aborcyjne (takie samo, jakie obowiązuje prawie we wszystkich krajach Unii Europejskiej), to bym się nie sprzeciwiał i nie uważałbym tego za jakąś tragedię, postęp cywilizacji śmierci itd. Dla mnie cywilizacją śmierci był/jest stalinizm, nazizm, faszyzm, polpotyzm, dżucze i inne totalitaryzmy, które niszczyły życie tysiącom/milionom ludzi już urodzonych, którzy nie chcieli ginąć ani cierpieć.

BTW: symbolem chrześcijaństwa jest martwy mężczyzna po ogromnych cierpieniach, wiszący na narzędziu zbrodni, jaką jest krzyż. Czy to nie przejaw cywilizacji śmierci? :P Czy tak częste wspominanie o śmierci i cierpieniu przez głęboko wierzących katolików/chrześcijan nie świadczy o tym, że oni lubują się w tej tematyce? Ostatnio nadpapież Terlikowski wypowiedział się, że katolicy powinni przygotowywać się do swojej śmierci.
Cynik pisze:Malta to konserwa i ciemnogród gorszy niż Najjaśniejsza,

Polski ciemnogród to wiecznie narzekające, niezadowolone z życia, krzyczące i jęczące staruszki, które wszędzie widzą wrogów Kościoła, PiS-u, Polski i patriotyzmu. A Maltańczycy są jednym z najbardziej na świecie zadowolonych z życia narodów - pewnie dlatego, że Malta to najbardziej słoneczny kraj w Europie, w którym jest ciepło i zielono przez cały rok, a dni nigdy nie są tak krótkie jak na 54 równoleżniku w grudniu ani nawet zbliżone do tak krótkich. Czyli turystyczny raj. W dodatku zamożny i z rozwiniętym przemysłem elektronicznym. Więc czy to na pewno gorszy ciemnogród od Polski? :P
Adi pisze:homoseksualizm lesbijski

Co to za masło maślane, nie wystarczy napisać: żeński homoseksualizm? Albo: homoseksualizm kobiet?
Adi pisze:Wolno zabronić leczyć zaburzenia?

Skoro napisałeś o homoseksualizmie wynikłym z traumy, czyli będącym jedynie skutkiem, to należy leczyć przyczynę, czyli pomóc pacjentowi pozbyć się traumy, która go dręczy.
Leczenie skutków to nie jest skuteczne leczenie. Dopiero leczenie przyczyn daje prawdziwe efekty.

BTW, skoro o traumie mowa: z tego co czytałem, to bardzo pomocne w leczeniu traumy są psychodeliki, takie jak ayahuasca i LSD. Niestety obecnie w większości krajów nielegalne, mimo że jeszcze w latach 60. XX wieku były szeroko stosowane w psychoterapii.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier
Posty: 9091
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: Adi » 14 grudnia 2016, 20:49

mateuszjkl pisze:W Polsce nie można świadczyć usług medycznych bez stosownych uprawnień.


Za to można paramedyczne.


http://www.newsweek.pl/biznes/pora-na-b ... 052,1.html

mateuszjkl pisze:
ale nie można też dopuszczać by tacy ludzie szukali sobie frajerów do zbijania kabzy.


Czyli chcesz zmienić prawo?

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł
Posty: 1879
Rejestracja: 07 marca 2011, 03:52
Lokalizacja: podziemia

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: Anubis » 16 grudnia 2016, 23:01

mateuszjkl pisze:
Adi pisze:A już nie rozumiem dlaczego leczenie homoseksualizmu nawet nieudolne i nieprofesjonalne ma być zabraniane skoro np usług znachorskoch nikt nie zabrania.


W Polsce nie można świadczyć usług medycznych bez stosownych uprawnień. Jeżeli słyszysz o jakichś znachorach jak np. Serwinka z Tarła to wiedz że poza świadczeniem takich usług jest lekarzem. Jej matka nie miała, ale to było za PRL...Swoją drogą to polecam, wybitna specjalistka odnośnie układu kostnego i mięśniowego - ale znachorka, stosuje medycynę niekonwencjonalna.
Jest też druga opcja, nikomu taki znachor nie zaszkodził ani nikt nie chciał mu narobić koło czterech liter poprzez fakt że ktoś został przez niego oszukany. Nikt takich znachorów nie będzie usilnie ścigał bo to się mija z celem, ale nie można też dopuszczać by tacy ludzie szukali sobie frajerów do zbijania kabzy.Zbijanie kabzy na frajerach to jest prawie cały rynek reklamowanych suplementów.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister
Posty: 3993
Rejestracja: 01 listopada 2012, 20:05
Lokalizacja: Z daleka

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: mateuszjkl » 18 grudnia 2016, 17:24

Ambiryks pisze:. Albo że często ojcowie wymigują się od płacenia alimentów i bardzo trudno je od nich ściągnąć, i kobieta zostaje sama z dziećmi i wszystkimi problemami, jakie wiążą się z ich wychowaniem i opieką.Oczywiście to co wcześniej napisałeś to racja - wykopałeś starą wypowiedź z którą się nie zgadzam.

Kwestie alimentowe to kontrowersyjny temat i akurat w tych kwestiach uważam że mężczyźni są największymi przegranymi.
Wystarczy że kobiecie odwidzi się być z Tobą a zostajesz bez rodziny z alimentami. Chciałbyś uczestniczyć w życiu dziecka, przez kilka lat je wychowywałeś, ono traktowało cie jak ojca, a sąd przyznaje wyłączne prawo do opieki matce(która nie może zapewnić mu godnego życia - jedynie żeruje na Twoim portfelu w postaci alimentów). Często nawet widywać tego dziecko nie możesz, sąd oczywiście Ci tego nie zabroni, ale wystarczy że matka nie będzie chciała a dziecka nie zobaczysz bo będą miliony różnych wymówek.
To raczej faceci winni walczyć o swoje a nie feministki o swoje, bo nie ma w tym krzty racjonalnego podejścia do życia.

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Posty: 1388
Rejestracja: 11 grudnia 2012, 21:33
Lokalizacja: Pomorze

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: Malory » 06 lutego 2017, 21:36

mateuszjkl pisze:
Ambiryks pisze:. Albo że często ojcowie wymigują się od płacenia alimentów i bardzo trudno je od nich ściągnąć, i kobieta zostaje sama z dziećmi i wszystkimi problemami, jakie wiążą się z ich wychowaniem i opieką.Oczywiście to co wcześniej napisałeś to racja - wykopałeś starą wypowiedź z którą się nie zgadzam.

Kwestie alimentowe to kontrowersyjny temat i akurat w tych kwestiach uważam że mężczyźni są największymi przegranymi.
Wystarczy że kobiecie odwidzi się być z Tobą a zostajesz bez rodziny z alimentami. Chciałbyś uczestniczyć w życiu dziecka, przez kilka lat je wychowywałeś, ono traktowało cie jak ojca, a sąd przyznaje wyłączne prawo do opieki matce(która nie może zapewnić mu godnego życia - jedynie żeruje na Twoim portfelu w postaci alimentów). Często nawet widywać tego dziecko nie możesz, sąd oczywiście Ci tego nie zabroni, ale wystarczy że matka nie będzie chciała a dziecka nie zobaczysz bo będą miliony różnych wymówek.
To raczej faceci winni walczyć o swoje a nie feministki o swoje, bo nie ma w tym krzty racjonalnego podejścia do życia.


Póki grom mężczyzn zachowuje się jak Kijowski to się nie ma czemu dziwić. Ile jest ojców walczących o swoje dzieci a ile porzucający ich lekką ręką i olewających kwestie alimentów?
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister
Posty: 3993
Rejestracja: 01 listopada 2012, 20:05
Lokalizacja: Z daleka

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: mateuszjkl » 06 lutego 2017, 22:10

Zatem to daje sędzi prawo do automatycznego myślenia, na zasadzie było tak w 100 przypadkach to i będzie w 101? Moim zdaniem można sytuacje ocenić.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł
Posty: 1879
Rejestracja: 07 marca 2011, 03:52
Lokalizacja: podziemia

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: Anubis » 03 czerwca 2017, 00:49

]http://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/francja-posmiertny-gejowski-slub-policjanta-ofiary-ataku-isis/

Gejowski partner policjanta zabitego 20. kwietnia 2017 roku podczas pełnienia służby w Paryżu przez zamachowca z ISIS wziął z nim „pośmiertny ślub” – informuje Rzeczpospolita.

Pff i co teraz będzie w nocy poślubnej zasuwał trupa w tyłek ? Może rzeczywiście im ci Islamiści powinni dać po dupie na otrzeźwienie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26669
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: Nazgul » 04 czerwca 2017, 01:26

Pff i co teraz będzie w nocy poślubnej zasuwał trupa w tyłek ? Może rzeczywiście im ci Islamiści powinni dać po dupie na otrzeźwienie.
mam nadzieję, że otrząśniesz się ze swoich fascynacji. jak nie , to znam dobrego seksuologa. poradzi Ci.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł
Posty: 1879
Rejestracja: 07 marca 2011, 03:52
Lokalizacja: podziemia

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: Anubis » 04 czerwca 2017, 01:45

Ja tylko oceniam ponurą rzeczywistość upadającej cywilizacji. Zachodnia Europa jest mniej więcej w fazie Cesarstwa Rzymskiego tuż przed upadkiem.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator
Posty: 8049
Rejestracja: 02 listopada 2004, 08:43
Lokalizacja: Wratislavia, Silesia

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: Cynik » 04 czerwca 2017, 07:32

Ja bym powiedział że Polska jest w fazie Niemiec tuż przed objęciem rządów przez Hitlera. Dekadencja w Polsce przypomina niemiecką z lat 20stych.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister
Posty: 3993
Rejestracja: 01 listopada 2012, 20:05
Lokalizacja: Z daleka

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: mateuszjkl » 04 czerwca 2017, 09:17

Anubisie, co rażącego w ślubie pośmiertnym i czym to się różni od ślubu "5 minut przed śmiercią"?
Procedura takiego ślubu jest inna niż zwykłego, o żadnej nekrofilii nie ma mowy...


Wróć do „Ideologie i subkultury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości