PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Liberalizm gospodarczy

Tutaj ewentualnie możesz poprosić o odrobienie zadania domowego

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Moderator, Administrator, Super Moderator

Saiga777
Stażysta
Stażysta

Liberalizm gospodarczy

Postautor: Saiga777 » 12 stycznia 2015, 08:59

Witam wszystkich.

Piszę pracę magisterską nt. „Liberalizm gospodarczy w świadomości jego zwolenników” i na potrzeby niniejszej pracy przeprowadzam analizę treści w celu uzupełnienia wcześniej przeprowadzonych wywiadów. Chciałbym prosić o pomoc użytkowników, którzy określają siebie jako zwolenników liberalizmu gospodarczego.

Zamieszczam poniżej link do zagadnień, które staną się przedmiotem analizy. Zagadnień jest 24, a pomoc polega na opisaniu swojego stanowiska do tychże zagadnień. Preferowane są odpowiedzi otwarte, rozbudowane, uzasadniające wasze stanowisko. Inaczej mówiąc, dlaczego uważacie tak a nie inaczej.

Jeśli ktoś zdecydowałby się mi pomóc, prosiłbym o opisanie swojego stanowiska pod każdym zagadnieniem i przesłanie pliku na mój adres mailowy. Jest tego trochę, ale jest to szansa na wypowiedzenie się na piśmie w ciekawych kwestiach. Gwarantują z mojej strony, że każda wypowiedź zostanie przeczytana i przeanalizowana.

http://speedy.sh/PjVSD/Zagadnienia.doc

Mój email: slash777@op.pl

Dziękuję wszystkim za pomoc :wink:

Wróć do „Jestem leniem - błagam, odróbcie za mnie zadanie domowe”