PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

KRYZYS ZBROJNY

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Atylla
Minister
Minister

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Atylla » 28 kwietnia 2018, 09:52

Nazgul pisze:Na podstawie regulaminu.

Jakiego punktu cwaniaku ?
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 kwietnia 2018, 10:49

2.6 i 3.5 warunkach recydywy.

Tylko Przeczytajcie jego post zanim będziecie pitolić, ok?

Nikt nie dostaje banów, za bycie ruskim pożytecznym.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 28 kwietnia 2018, 13:41

2.6. "Każdy użytkownik forum powinien starać się traktować innych uczestników dyskusji tak samo, jak sam chciałby być traktowany. Oczekując szacunku, pamiętajmy o okazywaniu go innym"

Nie bądź śmieszny moderatorzyo wiele bardziej obrażali ad personam, można to udowodnić, chętnie wkleję inwektywy Worka.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 kwietnia 2018, 15:41

Ominales drugi punkt. Przypadek? Nie sądzę
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 28 kwietnia 2018, 16:54

Nie przypadek , bo myślałem że drwisz:

* za jawne nabijanie postów / punktów (pisanie bezsensownych postów) -1 pkt.

Czyli tutaj ban dla Aspagnito i Worka.

* za obrazę innych użytkowników forum -1 pkt.

Tutaj wyjdzie ban dla Ciebie, Worka, Marcinsza, Atylli i mnie.

* za używanie niecenzuralnego słownictwa -1 pkt.

Tutaj też kolejne punkciki dla większości

* za jawną wrogość, lub pisanie w sposób zachęcający do konfliktów, lub lekceważący innych -1 pkt.

Tutaj ban dla większości bo to norma i tradycja.

Miej jakieś resztki honoru.

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 28 kwietnia 2018, 19:20

Adi pisze:Nie przypadek , bo myślałem że drwisz:

* za jawne nabijanie postów / punktów (pisanie bezsensownych postów) -1 pkt.

Czyli tutaj ban dla Aspagnito i Worka.

Gwoli świstości - to co uprawiam, to bujna poprawność polityczna, która ostatnio stała się modna nawet wśród prominentnych polityków PO, którzy właśnie taką retorykę przyjęli, będąc przy tym podobnie jak ja na żywca bardzo pompatycznie i spontaniczni. Trochę słabo im to wychodzi i przy korporacyjnym wydźwięku tonu naukowego ta bujna poprawność polityczna w ustach peowców jest brana za "populistyczną". Głównie dlatego, że słabo jeszcze potrafią się z tego wybronić, ani też argumenty nie kierują dyskusji na nowe tory. Już dziś w Rajchu mówi się, że i tam trzeba polityka, który byłby człowiekiem ciepłym emocjonalnie (nie kojarzyć z gejostwem, a otwarciem na emocje), z pasją, weną i charyzmą, który niekoniecznie musiałby odpowiadać przyjętym normom dyskusji "merytorycznej", ale powiódłby naród w kierunku tematów, w które cały naród by uwierzył. Głośno się o tym pisze w Niemczech. Ja nim nie zostanę, bo jak wiecie mam świra, ale byłbym w stanie kogoś do tego "zaprogramować", choć zajęłoby to trochę czasu. Mój kumpel nadawałby się do tego świetnie i byłby postrzegany lepiej od Morawieckiego (zresztą ma lepiej poukładane) i pewnie najlepiej jakby zaczął od Ministra Zdrowia.

W kwestii USA. Sorry, ale przekonanie typu "Amerykanie to święci ludzie" słyszałem w pewnym wesołym domku i trochę w to przestałem wierzyć. Mają swoje za uszami i też potrafią pisać historię. To, że Amerykanie odnoszą tyle sukcesów w walce nie jest spowodowane tym, że mają lepszy sprzęt, szkolenie i więcej pieniędzy, czy też grają bardziej fair. To wszystko owszem jest prawdą, ale większość spraw sądowych za zdradę w armii USA wynika z tego, że jakiś John Doe wkurzył się, że musiał zrobić coś przeciwko ludzkiej godności i upublicznił na ten temat papiery. Czy ja je mam? Nie, ale to wiedza powszechna i nie chcę na ten temat dyskutować.

Napisałem też kilka gorzkich rzeczy o PiSie. Smutne jest to, że PiS błądzi i jak się zabiera za własny PR to traci, ale w stosunku do niepełnosprawnych zrobili to, co powinni i to się spodoba. Dali ile mogli, ale dali i nie zrozumcie mnie źle. Żyję na garnuszku starych i mam rentę socjalną - a więc to ja i moi starzy byśmy tą kasę dostali i pewnie dostaniemy. Za PO Tusk 3 godziny gadał, że da 35 PLN i dostałem lekko ponad dwa złote. Przyszedł PiS to mam w dwa lata 150PLN więcej. Tyle, że dostałem, a kiedy ostatnio za PO te matki osób niepełnosprawnych były i w rządzie i u Komorowskiego, to PO nic nie dało i wysłało Rosatiego do TYNK24, żeby powiedział, że "budżet nie jest z gumy". PO to jeszcze gorsi kłamcy i oszuści - tak bardzo powtarzali swoje kłamstwa, że zaczęli w nie wierzyć. Obama któregoś tazu powiedział "polskie obozy koncentracyjne" i jak się cała Polska oburzyła, to jego Sekretarz wysłał maila, gdzie nie przeprosił, a powiedział, że to "niefortunne sformułowanie". Komorowski dziś twierdzi w TYNK24, że Obama chciał nam tym zwrotem "zrobić przyjemność", ale jak się połapał, to miliony gazet na całym świecie pisały jak bardzo Obama Polskę przeprasza. Nie wyssałem sobie tego z palca. Summa summarum założę się, że po długim weekendzie PiSowi przybędzie 3%-5% poparcia extra bo ludzie widzą, że są manipulowani przez media i ta stara retoryka trochę się obywatelom znudziła. Ta, w której fafarafa Pani dr ĄĘ i Pan Prof. ĘĄ mówią w sposób rzekomo pasjonujący coś tak suchego, że pewnie "statystyczny ugniatacz chleba" tego i tak nie zrozumie. Rozumiemy, bo prawie połowa Polaków w 2020 roku będzie miała wyższe wykształenie i widzimy, że w tym smerfolandzie same ważniaki, więc nie za bardzo jest kogo lubić - zwłaszcza że każdy ma konkretny banknot w kieszeni i ten argument jest jak na razie decydujący. Zwłaszcza, że TYNK24 i tłok.fm prowadzi retorykę, która nie trafia do większości.
Dobrze, że Orzeł jest na straży.

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 06 lipca 2018, 16:10

Post usunięto.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2018, 14:17 przez aspagnito, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobrze, że Orzeł jest na straży.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 06 lipca 2018, 16:20

Zgłoś się do lekarza prowadzącego, masz wyraźny epizod psychotyczny.

Wróć do „Nowości”