This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Recent Content by Aimar

 1. A

  Radosław Sikorski pobił Ryszarda Czarneckiego? Mamy zdjęcia

  Jeden wart drugiego. Gdyby się pozabijali to jakiś pożytek by z tego był. Kiedyś była taka zajebista gazeta - "Skandale". Co tydzień były newsy o trudnych sprawach. Mój ulubiony był o Presleyu, który trzy dni temu pił piwo w barze "Rondo" przy Rondzie ONZ. Starzy Warszawiacy pamiętają tą spelunkę.
 2. A

  Katastrofa Smoleńska

  Płaci mi Lenin. Lenin wiecznie żywy. To ci pseudo wojskowi i patologia armii doprowadziła do katastrofy. Niedouczeni piloci bez znajomości języków i bez szkoleń itd. Donek to tylko dywanem przykrył.
 3. A

  O co chodzi w Planie PiSu?

  Rudy ukradł połowę OFE a Karrofel dokończył dzieła kradnąc drugą. To są Wasi IDOLE. To jest dopiero patologia. A największą patologią są debile chodzący na wybory.
 4. A

  Kłopoty PiS-u z poparciem społecznym

  Premier buduje nowy prom, który zmieści milion samochodów elektrycznych... Czego można wymagać od debila?
 5. A

  Katastrofa Smoleńska

  A Donka całować po dupie. On ich uratował przed pierdlem.
 6. A

  Mam pytania do naszej władzy

  Zależy kto ma z tego kasę. Dla Tuskobiorców nie wygląda to dobrze.
 7. A

  Klamka zapadła. Drastyczna decyzja PLL LOT, linie lotnicze nie miały wyjścia

  PLL Lot pod naporem zjebów wystraszył się i Prezes zakazał lotów do Chin. Od Prezesa poszedł rozkaz do przydupasów i tyle. To świadczy o powolnym upadku (lub może świadomości możliwości przegranej Pisuarów najważniejszych wyborów). Dmuchają na zimne i kładą na szalę przychody PLL.
 8. A

  13.XII.1981

  To był wspaniały dzień. "Pozamykali" pseudo opozycjonistów. Szampan pod celą był. Połowa to konfidenci. Towarzysz Piotrowicz był na posterunku. Towarzysz Kryże również. Jego ojciec - zbrodniarz komunistyczny spał spokojnie "na kwaterze". Życie. Normalne życie komuchów. Co do newsów: Aż dziwne...
 9. A

  Katastrofa Smoleńska

  Jesteś żałosnym Debilem. Dostosowuję się do poziomu przygłupa.
 10. A

  Katastrofa Smoleńska

  To był zamach. Gdzie jest zajebisty mecenas Rafał Rogalski? wszyscy zapomnieli jak oszołom szukał mgły w mankietach ofiar? Piloci nie mieli uprawnień lub mieli fałszowane. Nie znali języka rosyjskiego. Kto zamiótł sprawę po dywan? Tusk. Rozwiązał ten burdel nie rozliczając nikogo. Rodziny...
 11. A

  Prezydent Duda

  Odwalcie się od Marionetki. Po ostatnich "słabych" zwycięstwach PISuarów przynajmniej może być pewny, że to ON będzie ich kandydatem. Jeszcze rok temu nie było to oczywiste.
 12. A

  Quo Vadis Polsko?

  Co się tak uczepiłeś Pana Marionetki i Towarzysza Piotrowicza? 13 grudnia 1981 jak większość ludzi spała lecząc kaca po sobocie, Towarzysz Piotrowicz jako komunistyczny prokurator musiał wcześnie wstać. W następnych miesiącach też miał ręce pełne roboty. Należy mu się na starość...
 13. A

  Prezydent Duda

  Marionetek ostatnio było pod dostatkiem: Buzek, Marcinkiewicz, Kopacz, Morawiecki itd. W porównaniu z nimi na twarzy Dudy widać cień inteligencji. Życie.
 14. A

  Mam pytania do naszej władzy

  Powołaj naszą wersję "Всероссийская чрезвычайная комиссия по борьбе с контрреволюцией и саботажем при СНК РСФСР, ЧК, ВЧК" i wtedy odpowiedzą na pytania. Gwarancja 100%.
 15. A

  Czego brakuje na forum?

  Ludzi brakuje. Takie czasy.

Do góry