This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

„Pytanie na śniadanie” – gość usunięty za serduszko WOŚP!

K

Katarzyna Rek

Guest
Podczas kręcenia popularnego show, „Pytanie na śniadanie”, doszło do skandalu. Jeden z gości nie został uwzględniony podczas rozmowy, chociaż stawił się na miejscu na czas. Powodem było… serduszko WOŚP, które miał przyklejone do swetra!

„Pytanie na śniadanie” kontra „Dzień Dobry TVN”


W dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy programy TVP i TVN w tym samym czasie emitowały swoje śniadaniowe show. W „Dzień Dobry TVN” aż wrzało od informacji na temat szlachetnej akcji. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ ta telewizja co roku relacjonuje wydarzenia z WOŚP-u. Natomiast TVP, które już nie zajmuje się finałami akcji Jurka Owsiaka, na temat Orkiestry w „Pytaniu na śniadanie” nie wspomniało ani razu. Czy to przypadek, że jeden z gości popularnej śniadaniówki nie został wpuszczony na plan, ponieważ miał przyklejone serduszko WOŚP?

„Może to zbieg okoliczności. Chcę w to wierzyć”


Łukasz Preibisz, który jest dermatologiem, został zaproszony przez twórców programu „Pytanie na śniadanie” i miał wystąpić w roli eksperta medycznego. Zdarzyło się jednak coś, czego nie mógł się spodziewać. Chociaż przybył do studia o wyznaczonej godzinie, okazało się nagle, że jego występ jest odwołany. Dermatolog sugeruje, że nie przeprowadzono z nim wywiadu, ponieważ miał na swetrze serduszko WOŚP. Dlaczego jednak inni, którzy byli gośćmi programu „Pytanie na śniadanie”, a którzy także mieli logo Orkiestry na ubraniach, wzięli udział w niedzielnym show?

„Zostałem dziś zaproszony jako ekspert medyczny do pytania na śniadanie TVP – rozmowa nie odbyła się, ale przecież nie dlatego, że mam serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na sobie… Boże, jak tu zawsze na Finale WOŚP się działo” – możemy przeczytać na Facebooku Łukasza Preibisza.

„Pytanie na śniadanie” zapraszało dermatologa już parokrotnie. Jak sam twierdzi, nigdy nie było problemu z jego wystąpieniami. Preibisz opowiadał, że wszystkie przygotowania do jego wejścia na wizję trwały w najlepsze, dopóki nie przykleił sobie do swetra serduszka z logo WOŚP. Dermatolog przyznaje, że trudno mu uwierzyć w zaistniałą sytuację.

„Może to zbieg okoliczności. Chcę w to wierzyć. Chcę wierzyć, że mój temat zleciał ze scenariusza, bo przeciągnęła się inna rozmowa. (…) Chcę wierzyć, że to była zbieżność” – dodaje Preibisz.

Źródło:
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


  1. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  2. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry