This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

„Pytanie na śniadanie” na pierwszym miejscu! Co dalej z „DDTVN”?

E

Emilia Kletkiewicz

Guest
Telewizje śniadaniowe potrafią przyciągnąć uwagę widza. Ważne tematy, skuteczne porady czy ciekawe wywiady z gwiazdami umilają czas, a przy okazji dbają o wizerunek stacji. Według raportu portalu Wirtualne media Pytanie na śniadanie jest na pierwszym miejscu! Co dalej z Dzień dobry TVN?

Pytanie na śniadanie to program telewizyjny, emitowany od 2002 roku, od poniedziałku do niedzieli, o godzinie 7:55, w TVP 2. Prowadzącymi są pary: Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki, Tamara Gonzalez i Robert El Gendy, Monika Zamachowska i Michał Olszański.

Pytanie na śniadanie wyprzedziło DDTVN!


Niedawno, na stronie portalu Wirtualne media, pojawiła się informacja o wyprzedzeniu przez Pytanie na śniadanie konkurencji, czyli Dzień dobry TVN. Z badań wynika, że od 1 stycznia do 30 czerwca, program na dwójce oglądało 509 tysięcy osób. Jak się okazuje, magazyn miał o 53 tysiące odbiorców więcej niż rok wcześniej.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Na drugim miejscu znalazła się śniadaniówka TVN, która uzyskała o wiele mniej widzów. O 8:00, przed telewizorami codziennie zasiadało 501 tysięcy osób. Przeciwnik TVP stracił 29 tysięcy widzów. W 2018 roku program TVN oglądało 530 tysięcy osób.

Trzecie miejsce zajął Polsat. Program „Nowy dzień z Polsat News”, emitowany o godzinie 6:00, w ostatnim półroczu obejrzało 355 tysięcy osób. Jest to o 4 tysiące więcej widzów niż w zeszłym roku.

Po wynikach badań, Plejada poinformowała, że wkrótce z Dzień dobry TVN zniknie jedna z par. Przypominamy, że dotychczas program realizowały składy: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek oraz Marcin Miller, Kinga Rusin, a także Piotr Kraśko. Jak myślicie kto odpadnie? My, mamy nadzieję, że nie będą to Dorota Wellman i Marcin Prokop. Kto z Was uwielbia tę parę?

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry