This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

5 filarów Unii Europejskiej

cynik

Member
ale najpierw panie zarzuty i proces. Nie wolno robić sądów kapturowych. Taki wyrok się nie liczy. Każdy ma prawo do uczciwego procesu, obrony i przedstawienia mu aktu oskarżenia. Do tego czasu powstrzymałbym się z ferowaniem wyroków.
 

cynik

Member
no to jak tworzą prawo, którego później używają do legitymizowania swoich poczynań - to robią to zgodnie z prawem. Vox populi, vox dei.
 

adi

Active member
Ale hitlerowców jednak osądzono.
Dlatego opozycja (nie mylić z "opozycją") może oferować wyborcy rozliczenie masowych oszustów.
 

cynik

Member
ale wyborca nie jest zainteresowany rozliczaniem, dopóki płynie kasa z 500+ a rząd "dokopuje" drugim. Wyborcy wyszła słoma z butów i urodził się cham polski. Nieważne w jaką przepaść partia pcha naród, ale dzieli się! więc wszystko jej wybaczą. I miliony zabrane szpitalom, wojsku, edukacji a przekazane prywatnemu koncernowi mediowemu, poniżanie nauczycieli, niepełnosprawnych, i traktowanie narodu jak trzody chlewnej. Jest co miesiąc kasa od państwa na koncie? jest. Są igrzyska w mediach? Są - to siedzą cicho. Już 2 tysiące lat temu Neron zapewniał Rzymianom chleba i igrzysk - i miał spokój. Lud nie sprzeciwi się wobec ręki, która go karmi.
 

adi

Active member
Z tego co ja obserwuje bardzo wielu wybiera PIS jako mniejsze zło, ze strachu przed powrotem PO.
Dwa, nie traktują obietnic PO poważnie.
 

Leon

Active member
Coś mi się wydaje że Brytole za każdym razem gdy sobie uświadomią że po ich wyjściu ma Jenot Tarczyński dostać mandat europosła odkładają to na kolejne 3 miesiące.
 

Do góry