This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

5 filarów Unii Europejskiej

cynik

Member
ale najpierw panie zarzuty i proces. Nie wolno robić sądów kapturowych. Taki wyrok się nie liczy. Każdy ma prawo do uczciwego procesu, obrony i przedstawienia mu aktu oskarżenia. Do tego czasu powstrzymałbym się z ferowaniem wyroków.
 

cynik

Member
no to jak tworzą prawo, którego później używają do legitymizowania swoich poczynań - to robią to zgodnie z prawem. Vox populi, vox dei.
 

adi

Active member
Ale hitlerowców jednak osądzono.
Dlatego opozycja (nie mylić z "opozycją") może oferować wyborcy rozliczenie masowych oszustów.
 

cynik

Member
ale wyborca nie jest zainteresowany rozliczaniem, dopóki płynie kasa z 500+ a rząd "dokopuje" drugim. Wyborcy wyszła słoma z butów i urodził się cham polski. Nieważne w jaką przepaść partia pcha naród, ale dzieli się! więc wszystko jej wybaczą. I miliony zabrane szpitalom, wojsku, edukacji a przekazane prywatnemu koncernowi mediowemu, poniżanie nauczycieli, niepełnosprawnych, i traktowanie narodu jak trzody chlewnej. Jest co miesiąc kasa od państwa na koncie? jest. Są igrzyska w mediach? Są - to siedzą cicho. Już 2 tysiące lat temu Neron zapewniał Rzymianom chleba i igrzysk - i miał spokój. Lud nie sprzeciwi się wobec ręki, która go karmi.
 

adi

Active member
Z tego co ja obserwuje bardzo wielu wybiera PIS jako mniejsze zło, ze strachu przed powrotem PO.
Dwa, nie traktują obietnic PO poważnie.
 

Do góry