This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

ACTA2

Leon

Active member
Małgorzata Wasserman (PiS) obiecuje zabrać się za internet. Polityczka chce ograniczyć dostęp do sieci, a konkretnie do portalu Sok z Buraka, gdzie publikowane są memy o antyPiS-owskim wydźwięku.
To jednak nie wszystko. Wasserman uważa, że portale powinny być… koncesjonowane. „Nie może być tak, że właściciel portalu odmawia udostępnienia danych. Jeżeli tak, to taki portal, według mnie, powinien być w jakiś sposób koncesjonowany. Mówi dalej Wasserman.

Moim skromnym zdaniem pisiarnia powinna stworzyć Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk.
Taki Urząd rozwiązałby wiele problemow z mowa nienawiści w internecie! Pani Małgosiu do dzieła! ;)
jej ojciec dobrze wiedział jak to za komuny działało

adi

Active member
Termin "mowa nienawiści" istnieje tylko po to aby rządzący mieli pretekst do kontroli i cenzury obywatela.
Rządy wzbudzają nienawiść w obywatelu a potem karzą go za demonstrację tej nienawiści.

Leon

Active member
Termin "mowa nienawiści" istnieje tylko po to aby rządzący mieli pretekst do kontroli i cenzury obywatela.
Pełna zgoda, a pis bez wroga nie może żyć ,czy tam istnieć (jak kto woli)
Te marsze LGBT gdyby nie zwracali na nich uwagi taki marsz by przeszedł i większość narodu nawet by nie wiedziała o takim ruchu.
Mnie też nie po drodze z tymi ıɯɐɔuɐɹǝıqǝzɹd pedalstwem itp. ale skoro tacy ludzie są ..to trudno, po co im przeszkadzać skoro mają takie upodobania. A szczuć na nich , to w ogóle nie mieści się w moich kryteriach.
A termin "mowa nienawiści" TVP opanowały do perfekcji!

adi

Active member
Te marsze LGBT gdyby nie zwracali na nich uwagi taki marsz by przeszedł i większość narodu nawet by nie wiedziała o takim ruchu.
Większość narodu by nie wiedziała gdyby politycy nie wysługiwali się LGBT mącąc im w głowach i nie wspierali ich bezsensownych marszy mających za zadanie kumulacje nienawiści po obu stronach.

To Lewica stworzyla LGBT i jest to ruch polityczny.

Mnie też nie po drodze z tymi ıɯɐɔuɐɹǝıqǝzɹd pedalstwem itp. ale skoro tacy ludzie są ..to trudno, po co im przeszkadzać skoro mają takie upodobania. A szczuć na nich , to w ogóle nie mieści się w moich kryteriach.
Jak to powiedział bodajże Korwin. wara Państwu od tego co obywatel robi prywatnie a zwolennicy seksu oralnego nie mają potrzeby wychodzenia na ulicę by demonstrować swoje upodobania, bo sprawy intymne się zostawia w domu.

A termin "mowa nienawiści" TVP opanowały do perfekcji!
Przejęły mechanizm od PO.

Leon

Active member
Adi takie oto coś wyczytałem:
Posłanka PiS zapowiada wprowadzenie cenzury internetu! Koncesje, zakaz używania, pozwolenia

Cenzura się zbliża. ” Taki portal, według mnie, powinien być w jakiś sposób koncesjonowany” – mówi Małgorzata Wasserman w wywiadzie dla mediów. Ale to nie koniec, zapowiada również prace nad zakazem używania internetu – na początek przez osoby do 15 roku życia. Wygląda więc na to, że PiS szybkimi krokami zmierza do modelu państwa totalitarnego, w którym władza kontroluje wszystko i wszystkich.

Dzisiaj internet w Polsce jest ostatnim miejsce, w którym można w nieskrępowany sposób ujawniać kłamstwa układu władzy. Nie ma urzędu cenzury. Tymczasem to się Kaczyńskiemu najwyraźniej podoba.

„Uważam, że wolność słowa idzie u nas za daleko” – mówi Małgorzata Wasserman. To poważne ostrzeżenie dla wszystkich! 13 października trzeba iść na wybory i powiedzieć stop pomysłom cenzury internetu przez PiS !!!

Posłanka mówi też o konieczności wprowadzenia swojego rodzaju „prawa jazdy” na internet i odcięcia go osobom poniżej 15 roku życia. To przestaje być śmieszne. O tym, czy młodzież używa internetu mają decydować ich rodzice. PiS chce ingerować w życie rodzinne i to jest niedopuszczalne.

źródło: Interia.pl
lub
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Nie uważasz że robi się niebezpiecznie? ciekawe czy po 4 latach jeszcze będzie to forum ale i podobne istnieć?

adi

Active member
Ale to są jakieś osobiste fantasmagorie Wasserman. Każdy może założyć na serwerze w USA swój własny polskojęzyczny portal, tak działa internet.

Redwatcha do dzisiaj nie udało się służbom zamknąć więc o czym tu rozmawiać?

Internetowi cenzorzy spod znaku PO/PIS zawsze mnie przerażali, ale mają swoją zaletę. Popularyzują TOR i inne metody wolności obywatela od cenzury rządów.

Dziwi mnie tylko dlaczego nie protestujesz kiedy np Zuckerberg obiecuje Merkel cenzurowanie wpisów dotyczących "imigrantów".

Albo uznamy że internet ma być wolny i nieskrępowany a prywatna strona czy profil obywatela zostać prywatną przestrzenią obywatela od której wara UE/PO/PIS albo ta dyskusja nie ma sensu.

Ostatnia edycja:

Do góry