This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

Antyszczepionkowcy

#1
Sejmowe komisje zajmą się w czwartek projektem znoszącym obowiązek szczepień

Dzisiaj jest ważny dzień dla antyszczepionkowców, sejmowe komisje będą rozpatrywały obywatelski projekt zmian zakładający zniesienie obowiązkowych szczepień.
Jeżeli chodzi o szczepionki to fakty są takie, że zawierają rtęć i są tworzone w oparciu o linie komórkowe pochodzące z płodów poddanych aborcji.
Umożliwiają jednak one funkcjonowanie społeczeństwa bez epidemii, nigdy w dziejach nie było tak długiego okresu spokoju bez epidemii jak jest obecnie.
Organizacja Stop NOP zrzesza na samym Facebooku 116 732 osób, a w marszach protestacyjnych biorą udział tysiące ludzi.
 
#2
jeli chodzi o szczepionki to fakty są takie, że zawierają rtęć i są tworzone w oparciu o linie komórkowe pochodzące z płodów poddanych aborcji.
Tak, z płodów dzieci księży. Bzdura. Ani nie zawierają rtęci ani nie są z płodów. To jakaś abstrakcja stworzona przez szukający poklasku umysł. Skąd człowieku masz te bzdury? W laboratoriach hoduje się całe organy z komórek macierzystych. I dobrze niech się nie szczepią, zwolnią miejsce dla imigrantów. Patriota dba o współobywateli i się szczepi!
 
#4
Tiomersal to nie rtęć.
Lepiej się zajmij DHMO, szeroko stosowanym w przemyśle. Podają to dzieciom w szkołach a wystarczy aby niewielka ilość dostała się do płuc aby spowodować natychmiastową śmierć.
 
#5
Antyszczepionkowcy są gorsi od płaskoziemców. Przez brak szczepień mamy teraz masę zachorowań na Odrę, przez to zresztą grozi powrót wielu innych chorób z czego np choroba Hainego - Medina może się skończyć trwałym kalectwem.
 
#6
Ona się kończy trwałym kalectwem a nie może. Postulaty są jak najbardziej słuszne, ale jak długo tłuszcza nie rozumie różnicy między solą sodową kwasu etylortęciowego a rtęcią w termometrze czy świetlówce o której ostatnio bełkotał taki jeden, to o czym my w ogóle rozmawiamy? Masz wszelkiej maści medyków naturalnych promujących alternatywne ich zdaniem metody i niejakiego Ziębę, cwaniaczka który robi więcej szkody niż pożytku. Ale - zastanówmy się. Świat jest zatłoczony, wytrzebiliśmy to, co regulowało ilość urodzin. Może warto aby ta naturalna regulacja wróciła. Przeżyją najsilniejsze albo zaszczepione osobniki. Po co ich zmuszać, skoro chcą skazać swoje dzieci na śmierć w męczarniach albo kalectwo? A idę o zakład że większość antyszczepionkowców jest zaszczepiona :D
 

Do góry