This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Antyszczepionkowcy

singing_oak

Member
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Dzisiaj jest ważny dzień dla antyszczepionkowców, sejmowe komisje będą rozpatrywały obywatelski projekt zmian zakładający zniesienie obowiązkowych szczepień.
Jeżeli chodzi o szczepionki to fakty są takie, że zawierają rtęć i są tworzone w oparciu o linie komórkowe pochodzące z płodów poddanych aborcji.
Umożliwiają jednak one funkcjonowanie społeczeństwa bez epidemii, nigdy w dziejach nie było tak długiego okresu spokoju bez epidemii jak jest obecnie.
Organizacja Stop NOP zrzesza na samym Facebooku 116 732 osób, a w marszach protestacyjnych biorą udział tysiące ludzi.
 

cynik

Member
jeli chodzi o szczepionki to fakty są takie, że zawierają rtęć i są tworzone w oparciu o linie komórkowe pochodzące z płodów poddanych aborcji.
Tak, z płodów dzieci księży. Bzdura. Ani nie zawierają rtęci ani nie są z płodów. To jakaś abstrakcja stworzona przez szukający poklasku umysł. Skąd człowieku masz te bzdury? W laboratoriach hoduje się całe organy z komórek macierzystych. I dobrze niech się nie szczepią, zwolnią miejsce dla imigrantów. Patriota dba o współobywateli i się szczepi!
 

singing_oak

Member
O rtęci w szczepionkach:
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Nie jest tego dużo na rynku ale wciąż jest, jeżeli chodzi o rtęć to bardziej można się obawiać ilości stosowanych w dentystyce.

Niedługo będzie problem ze stygmatyzacją dzieci nieszczepionych które będą miały zakaz wstępu do wybranych przedszkoli.
 

cynik

Member
Tiomersal to nie rtęć.
Lepiej się zajmij DHMO, szeroko stosowanym w przemyśle. Podają to dzieciom w szkołach a wystarczy aby niewielka ilość dostała się do płuc aby spowodować natychmiastową śmierć.
 

Anubis

New member
Antyszczepionkowcy są gorsi od płaskoziemców. Przez brak szczepień mamy teraz masę zachorowań na Odrę, przez to zresztą grozi powrót wielu innych chorób z czego np choroba Hainego - Medina może się skończyć trwałym kalectwem.
 

cynik

Member
Ona się kończy trwałym kalectwem a nie może. Postulaty są jak najbardziej słuszne, ale jak długo tłuszcza nie rozumie różnicy między solą sodową kwasu etylortęciowego a rtęcią w termometrze czy świetlówce o której ostatnio bełkotał taki jeden, to o czym my w ogóle rozmawiamy? Masz wszelkiej maści medyków naturalnych promujących alternatywne ich zdaniem metody i niejakiego Ziębę, cwaniaczka który robi więcej szkody niż pożytku. Ale - zastanówmy się. Świat jest zatłoczony, wytrzebiliśmy to, co regulowało ilość urodzin. Może warto aby ta naturalna regulacja wróciła. Przeżyją najsilniejsze albo zaszczepione osobniki. Po co ich zmuszać, skoro chcą skazać swoje dzieci na śmierć w męczarniach albo kalectwo? A idę o zakład że większość antyszczepionkowców jest zaszczepiona :D
 

Do góry