This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Będzie kocioł. Przyjęto uchwałę zakazującą ideologii LGBT!

matex

New member
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Po przedstawieniu przez władze Warszawy tzw. deklaracji LGBT, w ostatnich tygodniach w Polsce nie dyskutujemy praktycznie o niczym innym. Sprawy ideologiczne kompletnie przesłoniły inne kwestie, równie lub bardziej ważne dla kraju i stolicy. Teraz natomiast może być jeszcze goręcej, gdyż przyjęto pierwszą w Polsce ustawę zakazującą ideologii LGBT!
 

adi

Active member
Po pierwsze zero konkretów w tym artykule, jakiś bełkot. Po drugie zwolennicy LGBT są zwolennikami rządowych zakazów najrozmaitszych ideologii. Po trzecie o stosunku do zwolenników seksu grupowego, lgbt , koprofilów czy ludzi którzy gwałcą drzewa decyduje sam obywatel.

Poza tym, nie może być tak że kobieta ma zakaz chodzić w toplesie w przestrzeni publicznej a zachowania LGBT które są o wiele mniej akceptowalne społecznie, być dozwolone.
 
Ostatnia edycja:

aspagnito

Member
Konkretnie na przykład to, że w USA jest dziś "kocioł". Towarzystwo LGBT uznało, że nie wolno w żadnym oficjalnym języku i w żaden sposób publicznie używać zwrotów i słów sugerujących płeć kogokolwiek. Nie można na przykład użyć słowa "on", "ona", "jej", "jemu" "pan", "pani" i słowa te muszą zostać we wszystkich przekazach zastąpione słowami "bezpłciowymi" - neologizmami, na przykład nie "on", "ona", a na przykład "en".
Bzdurne?
Na wielu uczelniach amerykańskich, gdzie poszło praktycznie "na noże", posypały się kariery, pozwy i wielomilionowe odszkodowania, a lobby LGBT jest tak silne, że gdyby uznano, iż profesorem nie może być osoba, która by nie podpisała lojalki LGBT - to tak by się stało w przeciągu kilku miesięcy. Filozofia ta jest poparta w postmodernistycznych, ateistycznych i marksistowskich postulatach niemal większości kadry naukowej USA. W Polsce nie mówi się jednak o tym. Wspomniany na tym forum prawicowy filozof Jordan Peterson na swoim kanale YTb roztrząsa ten problem.
Mało?
No to może powiem, że chyba jakieś 2 tygodnie temu w KRK rozpoczęto akcję przeciwko, jak to nazwano "seksualizacji dzieci". Za podpis można było dostać pewien folder. Podpisałem, więc wiem, co w nim jest. A jest na przykład to, że 40% pedofilów to homoseksualiści. Jest to, jak niektóre państwa, które promowały "miłość" jednopłciową się przejechały - bo na przyklad promowana we wszystkich mediach jako przykładna "rodzina" tatusiów adoptowała dziecko tylko po to, aby od drugiego miesiąca życia synka gwałcić i wywozić za granicę celem płatnej prostytucji - wymysł KRK? Nie, bo śledztwo wykazało inaczej i wzburzyło falę protestów. Politycy, którzy doradzali "edukację seksualną" często okazywali się pedofilami, którzy pisali wzajemne maile o tym, że "chce zobaczyć jak ta suka dostaje za swoje" - a pisali o dwumiesięcznej dziewczynce - a także opisywali jak przygotować dziecko do gwałtu. "Sekielski" akurat to przemilczał. Opisano, jak dzieci w przedszkolu, które mają obowiązkowe zabawy w "burdel dla każdego" na przykład u naszego najbliższego zachodniego sąsiada były szybko przygotowywane do powszechnej pedofilii, a w tamtejszych mediach zaczęto mówić o "pozytywnej pedofilii". Więcej? Poczytajcie sobie. Zjawisko pedofilii w KRK jest zjawiskiem marginalnym, którego Kościół się nie wyparł. Powstało jednak na zlecenie środowisk LGBT z zachodu, które za cel wyznaczyły sobie doprowadzenie tradycji i Kościoła do ruiny. Po co? Bo tak przygotowane "do życia seksualnego" dzieci (już według tamtejszych planów "nauczania" od niemowlęctwa) okazują się nie tylko większym poziom akceptacji dla różnego rodzaju dewiacji, ale też przyszli obywatele są w o wiele większym stopniu chorzy na te dewiacje. Co mogą zrobić rodzice na zachodzie? Nic. Nie wolno im nie posyłać dzieci na coś takiego, bo zabranie praw rodzicielskich i więzienie. Jeśli odwołują się w sądach UE - przegrywają.
Jeśli ktoś uważa, że homoseksualiści, czy w ogóle LGBT jest w jakikolwiek szykanowane - polecam zimny kubeł wody! Nie obchodzi mnie to, co robisz ze swoją dupą. Jeśli zaczynasz się z tym obnosić - oboje mamy problem!
 

Do góry