This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Barbara Kurdej-Szatan ma siostrę? Kim jest Katarzyna?

B

Bogdan Wałek

Guest
Mało kto o tym wie, lecz Barbara Kurdej-Szatan ma siostrę. Kim jest Katarzyna Kurdej-Mania? Gwiazda serialu „M jak Miłość” oraz „W Rytmie Serca” rzadko wspomina o swojej siostrzyczce. Wiele osób będzie w szoku, lecz obie Panie oprócz genów mają ze sobą bardzo dużo wspólnego zawodowo. Łączy ich wielka pasja, która jest już u nich w rodzinie tradycją w początkowym stadium. Kim jest Katarzyna? Czym się zajmuje na co dzień i co na jej temat mówi Basia?

Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna Kurdej-Mania

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Basia Kurdej Szatan jest aktualnie jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu. Aktorka odgrywa główne rolę w takich serialach telewizyjnych jak „W Rytmie Serca” oraz „M jak Miłość”. Jej kariera rozpoczęła się dosyć niepozornie. Basia pierwsze kroki stawiała w reklamach. To właśnie za sprawą kampanii marketingowej popularnej sieci komórkowej stała się nową gwiazdą telewizji. Dziś jej życiem interesuje się cała Polska. Wszyscy dobrze znają męża aktorki, którym jest Rafał Szatan, lecz kim jest jej siostra? Okazuje się, że siostry oprócz genów łączy ze sobą również wspólna pasja.

Katarzyna Kurdej-Mania podobnie jak Basia Kurdej-Szatan jest aktorką. Mogliśmy ją poznać bliżej w takich filmach oraz serialach jak „Lokatorzy”, „Sąsiedzi”, „Wesele” oraz „Lalka”. Na dodatek według Basi jej siostra ma olbrzymi talent do pisania. Kasia miałaby go odziedziczyć po dziadku Bogumile, który był żołnierzem Armii Krajowej. Według Barbary jej siostra zawsze miała lepsze od niej nogi!

PRZECZYTAJ:

„Ma te ładniejsze w rodzinie. I świetnie pisze. Po dziadku odziedziczyła talent pisarski. Pisze, ale chowa do szuflady. Choć ostatnio zaczęła zamieszczać teksty w gazecie w Trójmieście. Mój dziadek, Bogumił Wyszomirski, był poetą, pisarzem i dziennikarzem. Pracował w radiu w Opolu. Był też żołnierzem AK. Ale zmarł bardzo szybko, gdy moja mama miała pięć lat. Siostra odziedziczyła po nim talent. I ładne nogi po tacie.”, wyznała Basia. Swoją wypowiedź szybko uzupełniła w bardzo zabawne stwierdzenie, że: „Za to ja zawsze miałam lepsze cycki”.

Zyskujące popularność:

źródło:
/

Artykuł
pochodzi z serwisu
.

Do góry