This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Bonus BGC przygotowuje się do wielkiego pojedynku. Fani zachwyceni!

K

Kamil Surowiec

Guest
Bonus BGC zaczyna przygotowania do kolejnej walki. Prawdopodobnie stoczy ją na gali Fame MMA, najszybciej rozwijającej się federacji w Polsce. Plotki związane z jego przeciwnikiem przybierają na sile!

Bonus BGC to bez wątpienia postać, która przyciąga na trybuny wielu fanów. Dobitnie pokazały to gale Fame MMA 2 i Fame MMA 3. Dlatego wydaje się, że kontrowersyjna postać będzie również gwiazdą zbliżającej się gali. Fame MMA 5 zapowiada się znakomicie.

Wszystko wskazuje na to, że piąta gala kontrowersyjnej organizacji będzie jednocześnie tą najbardziej hitową. Dlatego włodarze federacji robią wszystko by karta walk trafiła w gusta nawet najbardziej wybrednych fanów.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Fame MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Najbliższa gala odbędzie się prawdopodobnie jesienią w jednym z dużych polskich miast. Organizacja powoli odkrywa kolejne niewiadome dotyczące zbliżającego się wydarzenia. Szykuje się wielkie wydarzenie sportowe, rozrywkowe i medialne.

Wszystko wskazuje na to, że Bonus BGC może być jedną z gwiazd zbliżającej się gali. Na razie wiele jednak o nie nie wiemy. Dlatego to otwiera pole dla wielu plotek i takiej samej ilości internetowych spekulacji.

Bonus BGC – Marcin Najman na Fame MMA 5?


Jeśli dojdzie do takiej walki, z pewnością byłby to prawdziwy hit. Pisaliśmy już o tym, ale od tego czasu pojawiły się kolejne, nowe informacje. Sam Bonus BGC zresztą specjalnie nie kryje się z tym, że chce taką walką stoczyć.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Dlatego nawet sam Wojtek Gola, właściciel federacji Fame MMA, zadzwonił na wizji do Marcina Najmana. W rozmowie telefonicznej Najman potwierdził mu, że jest gotowy do takiej walki. Nie ma więc wątpliwości, że czeka nas prawdziwy hit.

Bonus BGC złapał już bakcyla. Od jakiegoś czasu na jego kanale na youtube pojawiają się zabawne filmiki. Ich wspólnym mianownikiem jest oczywiście potencjalna walka z Marcinem Najmanem na Fame MMA. Jest jednak pewien szkopuł.

Mianowicie taki, że Marcin Najman zapowiedział, że może stoczyć trzy walki (z Bonusem, Trybsonem i Wrzoskiem), ale w przyszłym roku. Dlatego bardzo możliwe, że do walki Bonus BGC – Marcin Najman naprawdę dojdzie. Ale trzeba będzie na nią poczekać.

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry