This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

BOT

#1

Ponad 3 tys. osób, które zgłosiło się do drużyny Dudy przez internet, dostawało codziennie mejle z infografikami i materiałami wideo. Prosiliśmy, żeby to udostępniać, a ludzie nam pomagali. Są pewne działania, których nie jest w stanie wykreować najlepszy piarowiec. Jeżeli wygraliśmy wybory przewagą 500 tys. głosów – 3 proc., to znaczy, że każde działanie było ważne.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wygral-dudzie-wybory-w-internecie/gfc14dh
a tu umowa
 
#6
Walka polityczna przeniosła się do sieci, teraz o dostęp do władzy i pieniędzy obywateli będą walczyć poprzez korporacje hejterskie. A jak ma postąpić uczciwy polityk-obywatel kandydukący na posła, radnego, prezydenta? Uczciwy polityk to oksymoron, a jednak...
 

Do góry