This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Czego brakuje na forum?

DamYan

Administrator
Członek Załogi
Siema.
Przychodzę dzisiaj z pytaniem, czego Wam brakuje na forum? Może jakiś dział może macie jakiś ciekawy pomysł‚ do zrealizowania?

Kolejne pytanie:
Co sądzicie o stworzeniu za jakiś czas strony Polityka.org.pl??

Niedługo pojawi się temat z reklamą więc jeżeli będziecie chcieli pomóc w rozwoju i wstawić na jakieś strony, fb, twittera itd. to byłoby bardzo fajnie :)
Może macie jakieś ciekawe pomysły na reklamę lub gdzie można się zareklamować?

Pozdrawiam :)

Pan Sebastian

New member
Czesc wszystkim!
Moim zdaniem na forum niczego nie brakuje. Przeciwnie, jest nawet zbyt duzo wszystkiego. Tak duza ilosc dzialow bedzie trudna w moderowaniu. Już w kilku watkach, w roznych dzialach widzialem mniej-więcej podobne rozmowy.

Uda się cos zrobic z kodowaniem? Bo niestety forum jest zupelnie nieczytelne w tym momencie, a chetnie wlaczylbym sie w dyskusje.
Pozdrawiam i zycze powodzenia z rozkreceniem forum.

edit:
Widzę, że w nowych postach można używać polskich znaków, tylko stare są nieczytelne. Ale można by poprawić tytuły działów w takim razie.

DamYan

Administrator
Członek Załogi
Niestety ręcznie wszystko trzeba naprawić i powoli to robię. Jeżeli ktoś ma chwilkę niech spojrzy na swoje posty i poprawi te dziwne znaki.

AKmatiAK

Member
Takie średnie oprogramowanie i tłumaczenie, też mam forum polityczne i znacznie lepiej tam to wygląda. Ja akurat mam słabą domenę bo jest do innej strony i to źle wygląda. Mógłbym ze swojej strony zaproponować połączenie sił. Link do mojego forum -
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
jakby podłączyć tą domenę to wyszło by dobre forum. Co ty na to?

DamYan

Administrator
Członek Załogi
Takie średnie oprogramowanie i tłumaczenie, też mam forum polityczne i znacznie lepiej tam to wygląda. Ja akurat mam słabą domenę bo jest do innej strony i to źle wygląda. Mógłbym ze swojej strony zaproponować połączenie sił. Link do mojego forum -
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
jakby podłączyć tą domenę to wyszło by dobre forum. Co ty na to?
Nie ma szans. Wybacz ale strasznie wygląda to co wysłałeś.
Oprogramowanie płatne, a co do tłumaczenia to takie było dostępne i jestem świadomy, że nie jest idealne.

Do góry