This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Czy PiS to stan umysłu ?

Leon

Active member
Senator PiS z Białej Podlaski, Grzegorz Bierecki, ogłosił zbliżające się czystki polityczne w naszym kraju. Powiedział:
"Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej."
Jakim językiem rozmawia się na wewnętrznych naradach w PiS, skoro jego wysocy przedstawiciele publicznie mówią o
"odszczurzaniu" Polski (marszałek Kuchciński) i "pełnym oczyszczeniu Polski" (senator Bierecki)?

Leon

Active member
Szacun dla tego faceta!🤞
Zdaniem Stanisława Karczewskiego na proteście nauczycieli najbardziej tracą uczniowie.
- Znowu będę hejtowany i skrytykowany, bo kiedyś już mówiłem, przy sporze z rezydentami, że powinno się pracować dla idei. Ja pracowałem dla idei, pracuję dla idei i będę pracował dla idei, a dla dzieci jeszcze tym bardziej powinniśmy pracować
- powiedział marszałek Senatu.

może jakąś zrzutkę zorganizujemy ;) taki gość nie może głodować.

AKmatiAK

Member
Nie rozumiem jak można akceptować to co oni robią... przecież to jest ośmieszanie obywateli, a rozkradanie państwa to rozkradanie obywateli. Że ludzie są aż takimi debilami że nie chcą ruszyć dupy i obalić tego rządu. Jak to jest demokracja że kupuje się głosy za 500+ to ja dziękuję. Demokracja jest dobra w rozwiniętych społeczeństwach.

Leon

Active member
Nie tak dawni PiS mówił o drogich Caracalach
PiS kpił z ceny caracali. Kupił śmigłowce dużo drożej
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
a gdzie offset?????

ciekawe czy Becia Kempa tapicerkę wybrała :oops:

Leon

Active member

"Stymulowano moim życiem. Miałam być grzeczna i posłuszna. Gdy stawiałam opór, nie dostawałam leków na sen. Nie potrafiłam już tego znieść bez znieczulenia. Nauczyłam się udawać i zachowywać pozory." Beata Boros-Burlingo, nim wstąpiła do PiS, przez lata służyła mafii.
Z jednej mafii wyszła w drugą wdepnęła.

Poszła do Pisu po leki na sen!

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Onkologia leży
w aptekach brakuje leków
psychiatria dziecięca leży
brakuje lekarzy i pielęgniarek
No i co z tego!
kapliczka ważniejsza

- Lasy Państwowe za prawie pół miliona zł zbudują kaplicę w Puszczy Niepołomickiej – informują ekolodzy ukrywający się na Twitterze i Facebooku na profilu „Nasze Lasy".

Kurtyna☹

Leon

Active member
Badanie wskazuje, że ludzie o mniejszym ilorazie inteligencji najprawdopodobniej mają prawicowe poglądy. Szok.
Dlatego PiS może wmówić im każda głupotę. To było wiadomo od dawna.

Pozdrowienia dla ciebie..Adi o_O

adi

Active member
Najbardziej inteligentne nacje typu Izrael czy Japonia mają rządy prawicowe ale lewacka propaganda dalej swoje że komuchy i postkomuchy są niby najmądrzejsi.

Swoją drogą, można głosować na prawice, lewicę czy centrum i jakoś to sobie argumentować, natomiast tylko debil głosuje na sztuczną bezideową partią stworzoną przez obce mocarstwo której jedyną ideą jest dojście do koryta.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Adi poczytaj sobie jak to PiS chroni swoich
Adi widzisz, wystarczy że popierasz wiadomo kogo i wszystko przejdzie ci na sucho, gorzej ze mną. ale nigdy tak nisko nie upadnę żeby dupe prezesowi lizać.

Leon

Active member
Michał
Dolny Śląsk jest eksperymentem komunistów, którzy postanowili tu stworzyć nowego człowieka socjalistycznego, wyzutego z wszelkich właściwości. To również siedlisko agentów Służby Bezpieczeństwa i tajnych współpracowników. Halo, Śląsk! Adi jesteś komuszym eksperymentem?

Dworczyk: "komuniści postanowili tu stworzyć nowego człowieka socjalistycznego, wyzutego z wszelkich właściwości".
Morawiecki: "Robotnicza myśl socjalistyczna jest głęboko obecna w filozofii Prawa i Sprawiedliwości".
Mi się to spina, a Wam?

adi

Active member
Trzeba być wyjątkową szmatą by imputowac komuś coś tak obrzydliwego na podstawie miejsca zamieszkania, ale to standard normalny wśród szmat z PO.

Z nas dwojga to ty jesteś komuszym eksperymentem który z zawiści wspiera socjalistów z PO którzy mu zabierali 70 procent jego pieniędzy i mówili mu co może a co nie.

Leon

Active member
A tymczasem po 4 latach rządu PIS
Rząd ma więcej limuzyn, niż Polska karetek
W całej Polsce jest 1500 karetek. Cóż się dziwić, że dyspozytorzy zwlekają z wysłaniem ich do chorych, skoro jedna przypada na 25 tysięcy Polaków! Dla porównania, rząd i najważniejsze państwowe urzędy mają do dyspozycji niemal 1700 samochodów! Co więc jest ważniejsze dla polityków: życie obywateli czy własny komfort?!
Jak to leciało????jakoś tak. Praca Umiar Pokora.
Do tego samoloty kupione bez przetargu i wykorzystywane przez pisiorkow jak TAXI.

Leon

Active member
MITERA-Paaanie redaktorze to był monolog.
PIASECKI- Byla wymina zdań z Emi, więc to jest jednak dialog.
MITERA-Paaanie reeedaktorze ale ja się nie wypieram, że to był dialog.

Do góry