This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Czy PiS to stan umysłu ?

Leon

Member
Senator PiS z Białej Podlaski, Grzegorz Bierecki, ogłosił zbliżające się czystki polityczne w naszym kraju. Powiedział:
"Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej."
Jakim językiem rozmawia się na wewnętrznych naradach w PiS, skoro jego wysocy przedstawiciele publicznie mówią o
"odszczurzaniu" Polski (marszałek Kuchciński) i "pełnym oczyszczeniu Polski" (senator Bierecki)?

Leon

Member
Szacun dla tego faceta!🤞
Zdaniem Stanisława Karczewskiego na proteście nauczycieli najbardziej tracą uczniowie.
- Znowu będę hejtowany i skrytykowany, bo kiedyś już mówiłem, przy sporze z rezydentami, że powinno się pracować dla idei. Ja pracowałem dla idei, pracuję dla idei i będę pracował dla idei, a dla dzieci jeszcze tym bardziej powinniśmy pracować
- powiedział marszałek Senatu.

może jakąś zrzutkę zorganizujemy ;) taki gość nie może głodować.

AKmatiAK

Member
Nie rozumiem jak można akceptować to co oni robią... przecież to jest ośmieszanie obywateli, a rozkradanie państwa to rozkradanie obywateli. Że ludzie są aż takimi debilami że nie chcą ruszyć dupy i obalić tego rządu. Jak to jest demokracja że kupuje się głosy za 500+ to ja dziękuję. Demokracja jest dobra w rozwiniętych społeczeństwach.

Leon

Member
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

"Stymulowano moim życiem. Miałam być grzeczna i posłuszna. Gdy stawiałam opór, nie dostawałam leków na sen. Nie potrafiłam już tego znieść bez znieczulenia. Nauczyłam się udawać i zachowywać pozory." Beata Boros-Burlingo, nim wstąpiła do PiS, przez lata służyła mafii.
Z jednej mafii wyszła w drugą wdepnęła.

Poszła do Pisu po leki na sen!

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Onkologia leży
w aptekach brakuje leków
psychiatria dziecięca leży
brakuje lekarzy i pielęgniarek
No i co z tego!
kapliczka ważniejsza

- Lasy Państwowe za prawie pół miliona zł zbudują kaplicę w Puszczy Niepołomickiej – informują ekolodzy ukrywający się na Twitterze i Facebooku na profilu „Nasze Lasy".
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Kurtyna☹

Do góry