This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Dobry tekst

Leon

Active member
Tak to tylko tu zostawię

Z pewnych źródeł szeptanych u mnie na mieście Syn Broszki wystąpił z zakonu bo ma dziecko z jakąś dziewczyną z okolicznej wsi Osiek

Kto się przyłączy do prośby Łona?

Prof. Eryk Łon, członek Rady Polityki Pieniężnej
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

"Zwracam się z prośbą do ludzi dobrej woli o żarliwą modlitwę połączoną z postem w intencji wypędzenia złego ducha kosmopolityzmu z naszych uczelni wyższych, szczególnie uczelni ekonomicznych."

Leon

Active member
Słuchacze Radia Maryja poszczą w intencji PiS. ''Można się jeszcze zapisywać''
Więcej:

słyszałem że do wyborów 13 X nie można jeść,a dla pewności wygranej polecam nie pić 😇

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:eek::eek::eek::eek::eek:

😇😇😇😇😇😇
Może to i fake, ale 500+ na drodze nie leży, a teraz od pierwszej pociechy!

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Adi nie powinno być takiego czegoś jak partia katolicka czy nie!
Poszczególni politycy mogą być jak najbardziej katolikami lub czymś innym, ale nie partia!
wiesz chociaż co to Rozdział Kościoła od państwa ?
a wiesz może co to Państwo wyznaniowe ? jeżeli nie to podpowiem że obecnie to się dzieje.

tu coś na potwierdzenie tego:

Rozwód rodziców, częstotliwość modlitwy i uczestnictwo w nabożeństwach kościelnych - takie zagadnienia znalazły się w ankietach, które w porozumieniu z kuratorium i Ministerstwem Edukacji Narodowej przeprowadzają nauczyciele z województwa lubuskiego.
to już jest szczyt ubekizmu. W czasach stalinowskich ta metodą wyciągano informacje od dzieci o ich rodzicach.
Na pomnikach stawiano takich jak Pawlik Morozow, który doniósł na ojca.
Rodzice w tej szkole powinni zażądać wywalenia dyrektora

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Adi nie powinno być takiego czegoś jak partia katolicka czy nie!
Poszczególni politycy mogą być jak najbardziej katolikami lub czymś innym, ale nie partia!
Dlaczego nie? W którym miejscu demokracja tego zabrania?

Chcesz delegalizować partię Angeli Merkel(Unię chrześcijańsko demokratyczną CDU)?

Poziom absurdu jaki wypisujesz sięga zenitu,

wiesz chociaż co to Rozdział Kościoła od państwa ?
a wiesz może co to Państwo wyznaniowe ? jeżeli nie to podpowiem że obecnie to się dzieje.
A jeśli większość chciałaby państwa wyznaniowego, to?

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
CDU Partia określa się mianem
, nawiązuje do
i
.

A ty pitolisz że to katolicka partia. Może jeszcze powiesz że biblia jest konstytucją w Niemczech?
A jeśli większość chciałaby państwa wyznaniowego, to?
To mamy średniowiecze.

W Polsce bez mała 90% katolików i jakoś żaden nie chce państwa wyznaniowego. A jeszcze powiedz mi kto miał by być tym guru?
może kaczor? kiedyś mówił że chce być zbawcą narodu

A to też dobry tekst:
Przedsiębiorca ostro do Suskiego: zakłamany sku****ynu! Od trzech lat oddajecie mi moje 400 000 PLN należnego zwrotu VAT!
„Zakłamany skur***nu! od trzech lat oddajecie mi moje 400 000 PLN należnego zwrotu VAT! Roz*****ie mi budowaną latami firmę, okradliście z kasy, zniszczyliście plany i marzenia. Ukradłem coś – to mnie zamknijcie a jak nie to zamknij r*j socjalisto, bo należysz do gangu złodziei” – napisał Artur Jabłoński, przedsiębiorca, któremu Urząd Skarbowy nie zwrócił podatku w reakcji na słowa Suskiego.
Chodzi o tą wypowiedź Suskiego: „Udało nam się odebrać złodziejom pieniądze. Dzięki temu mogliśmy pomóc rodzinom”.

Artur Jabłoński to przedsiębiorca, instruktor i sędzia strzelecki, kolekcjoner broni, członek zarządu Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni.

Wychodzi na to że PiS ukradł mu kasę!

adi

Active member
CDU Partia określa się mianem
, nawiązuje do
i
.

A ty pitolisz że to katolicka partia. Może jeszcze powiesz że biblia jest konstytucją w Niemczech?

Czyli chrześcijańska partia może być ale katolicka już nie może??? :LOL::LOL:

Mógłbyś wyjaśnić ten schizofreniczny pogląd?

W Polsce bez mała 90% katolików i jakoś żaden nie chce państwa wyznaniowego
Skoro PIS stworzył wg ciebie państwo wyznaniowe i ten sam PIS prowadzi w sondażach, to znaczy że większość chce państwa wyznaniowego.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Ostatnia edycja:

adi

Active member
Raczej ciemny lud chce tej kasy którą kaczor obiecuje, tylko ten sam ciemny lud nie wie że wpierw musi kaczor o wiele więcej man zabrać .
Kaczor nie zabiera więcej niż PO, natomiast coś daje w zamian w przeciwieństwie do PO które daje wzrost podatków.

Dlatego ludzie wolą Kaczora.

Leon

Active member
Kaczor nie zabiera więcej niż PO,
I tu się grubo mylisz!
Za pisdzielców inwestycje stanęły , przetargi pis odwołał bo kasa poszła na przeżarcie.
Adi czasami we twoim Wrocławiu bywam i powiem że miasto się zmieniło wypiękniało nowe drogi lotnisko hale itp. ale od ostatnich 4 lat rozwój miast stanął w miejscu.
Nie wiesz przypadkiem co się buduje na działce Morawieckiego? ..wiesz tej co ukrywając przed Watykanem kar. Gulbinowicz (ochroniarz pedofilów) sprzedał tanio Morawieckiemu.

Leon

Active member
Przekonujesz mnie czy siebie?
Adi czy mam wkleić ile nowych podatków PiS wymyślił? albo sam potrafisz znaleźć
pomogę ci jak zwykle:
Nałożenie 40 nowych lub podwyższonych podatków, zadłużanie państwa w czasach świetnej koniunktury,
zapaść w inwestycjach i usługach publicznych to niektóre spośród "siedmiu grzechów głównych PiS" w zarządzaniu finansami publicznymi

A wiesz co mówili w kampanii w 2015r? . podpowiem
nie zamierzamy podwyższać podatków już obowiązujących i nie będziemy wprowadzać nowych danin.
A jak wiesz to nawet tym najbiedniejszym ukradli kasę z PCK.
a co za tym idzie to:
W Polsce wzrosło skrajne ubóstwo. Najnowsze dane GUS

adi

Active member
Adi czy mam wkleić ile nowych podatków PiS wymyślił? albo sam potrafisz znaleźć
pomogę ci jak zwykle:
Nałożenie 40 nowych lub podwyższonych podatków, zadłużanie państwa w czasach świetnej koniunktury,
zapaść w inwestycjach i usługach publicznych to niektóre spośród "siedmiu grzechów głównych PiS" w zarządzaniu finansami publicznymi

Normalne że PIS będzie wprowadzał nowe daniny tak jak to robiło PO, które nawet VAT podniosło.

Więc nie rozumiem, jak możesz popierać partię która dokładała nam podatki zarzucając pisowi że robi to samo.

Leon

Active member
Tymczasem u Karnowskich
97
Karnowscy nie smarują się wazeliną, oni się już po prostu kąpią w wazelinie!
Ale ciemny lud to kupuje

Do góry