This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

Dwa lata PiSu-podsumowanie

Wojewoda chce wygasić mandat Hanny Zdanowskiej przed wyborami? "Polecenie z Warszawy"
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...-mandat-hanny-zdanowskiej-przed-wyborami.html

ciekawe czy się odważą?

Hanna Zdanowska 27 września została prawomocnie skazana na 20 tys. zł grzywny za poświadczenie nieprawdy w dokumentach, które w 2008 r.
posłużyły jej partnerowi do zaciągnięcia 200 tys. zl kredytu na zakup od niej mieszkania.

(kredyt spłaciła co do grosza)

A Łodzianie zdecydowanie wolą prawomocnie skazaną oszustkę od Prawego i Sprawiedliwego (i wcale im się nie dziwię)

nawiasem mówiąc to rządzi nami Premier prawomocnie skazany za kłamstwo
i jak różnica między Zdanowską????

In vitro to czysty socjalizm bo komuś trzeba ukraść by komuś innemu go zafundować więc minus dla PO. Edukacja seksualna to samo. Z kolei ograniczenie antykoncepcji to minus dla PIS.

Nie wiem za bardzo tylko wiem co twoja tabelka ma wspólnego z wolnością(oprócz dostępu do antykoncepcji).

I dobrze, z czegoś trzeba finansować pinćset i inne obietnice. Kwota wolna obowiązuje posłów, mają próg 30tys, obywatel ma 8. A ja bym zabrał kwotę wolną, pińcset dał stały vat 15% na wszystko.

500+ pokazało, że dawanie pieniędzy z budżetu za darmo rozkręca gospodarkę i państwu się ono opłaca.
Przyszłość to są urządzenia internetu rzeczy automatyzujące wiele dziedzin przemysłu i tworzące bezrobocie przy równoczesnym wzroście zysków przedsiębiorstw.
Podatek od automatyzacji nie jest złym rozwiązaniem i przekazanie pieniędzy w postaci BDP, aby ludzie rozkręcali gospodarkę.
Szybkość wzrostu rynku internetu rzeczy szacuje się na poziomie 20% rocznie.

500+ pokazało, że dawanie pieniędzy z budżetu za darmo rozkręca gospodarkę i państwu się ono opłaca.

Tak? To rozpisz budżet i wykaż że nie dość że wystarczy na to pieniędzy to jeszcze się opłaci.

Dwa, dominanta( pensja którą ma największy procent Polaków) jest w zasadzie na poziomie dochodu podstawowego z którego ledwie wystarcza na wynajem kawalerki, więc to by musiała być jakaś jałmużna.

500 plus to nic innego jak przywiązywanie do siebie elektoratu. Stąd PO krytykuje 500 plus a jednocześnie zapowiada rozszerzenie 500 plus. Bo przecież koryto ważniejsze niż jakieś tam poglądy czy rozsądek.

Do 2015 roku KNF ostrzegał przed podejrzanymi biznesmenami, dziś biznesmeni muszą ostrzegać przed KNF. Co żeście narobili PiSowcy?!

I znowu ta wredna ;) Wyborcza ujawniła:
Spokój za 40 milionów. Bankier Leszek Czarnecki oskarża Komisję Nadzoru Finansowego
http://wyborcza.pl/7,75398,24161195...bankier-leszek-czarnecki-oskarza-komisje.html
Pissdzielska mafia chce nakraść zanim piss przegra wybory w 2019. I robią to na rympał.
I pamiętajcie, Chrzanowski to dziecko PiS !
1. W X 2015 został członkiem Narodowej Rady Rozwoju powołanej przez Dudę.
2. W I 2016 Senat z rekomendacji PiS powołał go w skład Rady Polityki Pieniężnej.
3. W X 2016 powołany przez Szydło na szefa Komisji Nadzoru Finansowego
Kiedyś stalinizm był nam narzucony z zewnątrz, teraz Kaczyński przekonuje, że jego rewolucja oddaje państwo i gospodarkę w ręce patriotów. (łasych na kasę)
KNF, GetBack, SKOKi, taśmy Morawieckiego, afera Sensus Group, afera PCK ,
- skala korupcji i nieprawidłowości za rządów PiS jest porażająca...

gdzie te czasy co nie wpisanie zegarka do oświadczenia było aferą na całą Polskę.

Ostatnia edycja:

Hahahaa no nie spodziewałam się innego zeznania.
Szef KNF załatwia prawnikowi deal za 40 mln, a ten nic o tym nie wie. Bo szef KNF to tak z dobroci serca takie pieniądze załatwia ;)
"Przyszedł Rywin do Michnika i upadł rząd Millera. Przyszedł Chrzanowski do Czarneckiego i... rząd Morawiecki będzie trwać w najlepsze.
Wtedy polityczne draństwo było karane. Dziś żyjemy w świecie z mchu i paproci.
Bo to państwo Pi$$
Jedno jest pewne, na tym Tytanicu zwanym Polska PiS orkiestra będzie grała do końca. :mad:

Do góry