This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Fame MMA szykuje wielkie starcie. Federacja pozyskała kolejną gwiazdę!

K

Kamil Surowiec

Guest
Fame MMA ani na na chwilę nie zwalnia tempa. Włodarze federacji nie tylko szykują kolejną, piątą już galę, ale również kontraktują kolejne gwiazdy. Nie inaczej jest w tym przypadku. Do Fame MMA dołącza bowiem zwyciężczyni programu Projekt Lady TVN.

To oczywiście na razie nieoficjalna informacja, ale wiele wskazuje na to, że wkrótce zostanie już ogłoszona. Pierwsza konferencja przed piątą galą federacji zbliża się bowiem wielkimi krokami.

Gala Fame MMA nie ma zbyt długiej historii. Po raz pierwszy obejrzeliśmy ją bowiem 30 czerwca 2018 r. Odbyła się w Koszalinie, a w walkach wziął udział jeden z inicjatorów – youtuber Boxdel, właśc. Michał Baron. Ponadto wystąpili znani z social mediów Adrian „Polak” Polański i Dawid „Ambro” Ambroziak, a także patostreamer Daniel „Magical” Zwierzyński.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Kolejne gale były jeszcze lepiej przygotowany i jeszcze bardziej obfitowały w gwiazdy internetu. Druga gala, która odbyła się w Poznaniu, była reklamowana starciem Bonusa BGC. Z kolei gwiazdą trzeciej i czwartej gali Fame MMA była Marta Linkiewicz.

Na przestrzeni nieco ponad roku inicjatywa walk freakfighter’ów zyskała na popularności tak bardzo, że zaczęły opisywać je nawet mainstreamowe media. Ponadto pierwowzór stał się inspiracją dla telewizji Polsat, która powołała do życia FFF (Free Fight Federation).

Z Projekt Lady do Fame MMA?


Włodarze federacji Fame MMA są właśnie w trakcie przygotowań do kolejnej, piątej już gali. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Dlatego już od wielu tygodni trwają rozmowy z kolejnymi i dotychczasowymi gwiazdami.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Jedną z najszerzej opisywanych, potencjalnych walk, z pewnością jest pojedynek Bonusa BGC z Marcinem Najman. To potencjalny hit, który z pewnością przysporzył dla federacji Fame MMA ogromne zyski.

Podobnie byłoby z pewnością, gdyby walczyć postanowiła Magdalena Lubacz. Zwyciężczyni programu Projekt Lady w TVN podobno nosi się z takim zamiarem. Wśród jej potencjalnych przeciwniczek wymienia się m.in. Martę Linkiewicz oraz Esmeraldę Godlewską.

Na razie to nieoficjalna informacja. Wiele jednak wskazuje na to, że Magdalena wkrótce może dołączyć do gwiazd kontrowersyjnej federacji.

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry