This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Ile wzrostu ma CLEO? Ta informacja zszokuje niejedną osobę

O

OTOPRESS

Guest
CLEO. Właściwie: Joanna Klepko. Ta młoda wciąż gwiazda ma w Polsce miliony fanów. Stosunkowo rzadko natomiast, biorąc pod uwagę skalę popularności, spotyka się hejt w opiniach na temat tej artystki. Ma bowiem wrodzoną tendencję do wzbudzania w odbiorcach sympatii. Jedną z najbardziej zaskakujących informacji o wokalistce jest jej wzrost.

Raczej wszyscy znamy historię CLEO. Jej popularność wystrzeliła w górę, gdy w 2013 roku rozpoczęła współpracę z Donatanem. Hit My Słowianki zyskał tak gigantyczną popularność, że do dziś mało który polski artysta jest w stanie chociażby zbliżyć się do jego wyników w sieci. Po kilku latach Klepko postawiła na karierę solową.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


I – co by nie mówić – idzie jej lepiej, niż wielu mogło się spodziewać. Popularny był bowiem pogląd, że bez Donatana dziewczyna nie poradzi sobie w brutalnym świecie show-biznesu. Okazało się jednak, że CLEO broni się jakością. Dziś jest nie tylko rozchwytywaną wokalistką, ale i gwiazdą w pełnym tego słowa znaczeniu. Jedną z najczęściej wyszukiwanych informacji na jej temat jest jej wzrost.

Ile wzrostu ma CLEO?


Odpowiedź na to zagadnienie może zaskakiwać. Na większości ujęć Joanna Klepko wygląda przecież na długonogą piękność, przy której niejeden mężczyzna musiałby stawać na palcach. Prawda jest jednak zgoła inna. CLEO jest bowiem niższa, niż większość osób. Mierzy zaledwie 160 centymetrów. Czyż nie życiowe jest popularne powiedzenie, że „telewizja kłamie”?

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


  1. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  2. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  3. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  4. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  5. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry