This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Izabela Janachowska zmieniła fryzurę. Musicie to zobaczyć

E

Emilia Kletkiewicz

Guest
Izabela Janachowska to najpopularniejsza ekspertka ślubna w naszym kraju. Musimy przyznać, że nikt nie potrafi zorganizować tak wesela jak ona! Zaufało jej tysiące Polek i bez wątpienia w swoim najważniejszym dniu, dzięki 33-latce wyglądało fantastycznie. Niedawno gwiazda zmieniła fryzurę. Okazuje się, że była tancerka skróciła włosy do ramion i mogliśmy zobaczyć ją już w dwóch odsłonach. Jak myślicie lepiej jej w kręconych czy wyprostowanych włosach?

Warto przypomnieć, że Izabela Janachowska urodziła się i wychowała w Szczecinie. W wieku ośmiu lat zaczęła interesować się tańcem i regularnie trenowała taniec towarzyski. Kilka lat później stała się wielokrotną mistrzynią Polski w w kombinacjach tańca latynoamerykańskiego i standardowego.

33-latka porzuciła taniec z powodu kontuzji kolana i znalazła inną alternatywę, w której rozwija się cały czas. Bez wątpienia Izabela czuje się jak ryba w wodzie, pracując w branży ślubnej. Obecnie prowadzi kilka programów, gdzie organizuje wesela i pomaga pannom młodym. Co więcej, Janachowska prowadzi swój własny kanał na Youtubie, gdzie dzieli się swoimi poradami z fanami.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Niedawno była tancerka pojawiła się razem ze swoim mężem na balu fundacji TVN. Już kilka dni temu zauważyliśmy Izabelę w krótkich włosach. Fanom bardzo spodobała się ta zmiana. Gwiazda miała na uroczystości wyprostowane włosy.

Izabela Janachowska: lepiej jej w kręconych czy wyprostowanych włosach?


Kilka godzin temu, Izabela pochwaliła się zdjęciem z planu swojego programu „W czym do ślubu”. Jak zwykle celebrytka wyglądała pięknie, ale naszą uwagę przykuły włosy. Teraz krótkie blond włosy Izabeli Janachowskiej były pokręcone.

Fani już wcześniej byli zachwyceni fryzurą Izabeli Janachowskiej. Wśród komentarzy pojawiło się wiele miłych słów:

Iza świetnie wyglądasz w nowej fryzurze. Też mi chodzi po głowie ścięcie włosów – napisała internautka.

Iza ślicznie Ci w tych włosach – skomentowała fanka.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Podsumowując, dla nas Izabela w każdej odsłonie wygląda ślicznie, a Wy co sądzicie? Lepiej jej w kręconych czy wyprostowanych włosach?

Izabela Janachowska

Fot. Instagram

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry