This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

J Kaczyński

Hej ! pamiętacie jeszcze?
2015 r.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że rząd jego partii przeznaczy 1 bilion 400 miliardów zł na inwestycje, "na uruchomienie kapitału prywatnego", odbudowę gospodarki, infrastrukturę oraz rozwój regionów. Mówił też o potrzebie odbudowy wspólnoty narodowej i państwowej.
"Niektórzy próbowali się z nas śmiać, kiedy dawno temu powiedzieliśmy 1 bilion złotych. To ja w tej chwili mówię bilion i 400 miliardów na inwestycje na uruchomienie polskiego kapitału prywatnego i infrastrukturę, na różne dziedziny życia gospodarki, na odnowę gospodarki morskiej, na rozwój różnych regionów" - powiedział szef PiS.

3 latka od tych słów minęły i:

https://businessinsider.com.pl/fina...-najnizsza-stopa-inwestycji-od-1996-r/6h6r1tb
A ciemny lud, jak to ciemny lud, kupił wszystko
ciekawe co teraz obieca???

to dobre info dla Rydzyka !
Będzie 500 plus dla emerytów? Jarosław Kaczyński wysyła kolejny sygnał
http://next.gazeta.pl/next/7,151003...a-kolejny.html#a=90&c=145&t=1&g=b&s=BoxBizImg
500+ dla emerytów?? Emerytów i rencistów jest prawie 9 milionów.
Koszt: 4,5 mld złotych- pieniądze się znajdą.
Protest rodziców osób niepełnosprawnych.
Koszt: 4,8 mld złotych- pieniędzy nie ma.

Cud!!!
Niestety fakty są takie, że każdą złotówkę którą dziś PiS obiecuje emerytom, wcześniej będzie musiał zabrać z kieszeni każdego z nas, każdej osoby płacącej składki na ZUS i podatki
Nie dotyczy Adi-ego

Fakty są takie że tak działa redystrybucja, aby komuś dać 500 trzeba innym zabrać 800.

Dziwi mnie tylko że dopiero jak PO straciło władzę , stałeś się zwolennikiem Janusza Korwin-Mikkego.

Ostatnia edycja:
Ale też najlepszą inwestycją nie są dzieci? Sory ale dostanie kasy do ręki jest nieporównywalnie bardziej pozytywnie odczuwalne niż miliardy wydawane na nieużywane centra kultury czy autostrady za które i tak trzeba płacić za bilet czy świadomość że jakiś superhelikopter przeleci ci nad głową.

500+ to całkiem dobra inwestycja mimo wszystko, nie podoba mi się bardziej propagandowa otoczka wokół tego. Wiem że to banda tłuków i ignorantów ekonomicznych ale paradoksalnie zrobili dobrą rzecz jak dla mnie

Do góry