This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

J Kaczyński

Leon

Member
Hej ! pamiętacie jeszcze?
2015 r.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że rząd jego partii przeznaczy 1 bilion 400 miliardów zł na inwestycje, "na uruchomienie kapitału prywatnego", odbudowę gospodarki, infrastrukturę oraz rozwój regionów. Mówił też o potrzebie odbudowy wspólnoty narodowej i państwowej.
"Niektórzy próbowali się z nas śmiać, kiedy dawno temu powiedzieliśmy 1 bilion złotych. To ja w tej chwili mówię bilion i 400 miliardów na inwestycje na uruchomienie polskiego kapitału prywatnego i infrastrukturę, na różne dziedziny życia gospodarki, na odnowę gospodarki morskiej, na rozwój różnych regionów" - powiedział szef PiS.

3 latka od tych słów minęły i:

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

A ciemny lud, jak to ciemny lud, kupił wszystko
ciekawe co teraz obieca???

Leon

Member
to dobre info dla Rydzyka !
Będzie 500 plus dla emerytów? Jarosław Kaczyński wysyła kolejny sygnał

500+ dla emerytów?? Emerytów i rencistów jest prawie 9 milionów.
Koszt: 4,5 mld złotych- pieniądze się znajdą.
Protest rodziców osób niepełnosprawnych.
Koszt: 4,8 mld złotych- pieniędzy nie ma.

Cud!!!
Niestety fakty są takie, że każdą złotówkę którą dziś PiS obiecuje emerytom, wcześniej będzie musiał zabrać z kieszeni każdego z nas, każdej osoby płacącej składki na ZUS i podatki
Nie dotyczy Adi-ego

adi

Member
Fakty są takie że tak działa redystrybucja, aby komuś dać 500 trzeba innym zabrać 800.

Dziwi mnie tylko że dopiero jak PO straciło władzę , stałeś się zwolennikiem Janusza Korwin-Mikkego.

Ostatnia edycja:

kordikos

New member
Ale też najlepszą inwestycją nie są dzieci? Sory ale dostanie kasy do ręki jest nieporównywalnie bardziej pozytywnie odczuwalne niż miliardy wydawane na nieużywane centra kultury czy autostrady za które i tak trzeba płacić za bilet czy świadomość że jakiś superhelikopter przeleci ci nad głową.

500+ to całkiem dobra inwestycja mimo wszystko, nie podoba mi się bardziej propagandowa otoczka wokół tego. Wiem że to banda tłuków i ignorantów ekonomicznych ale paradoksalnie zrobili dobrą rzecz jak dla mnie

adi

Member
A tak z ciekawości, na kogo będziesz w takim razie głosował, skoro PO chce rozszerzyć 500 plus?

cynik

Member
To już się nie nazywa kłamstwo ale figura retoryczna. Przecież rasa panów nie kłamie, ona wyznacza standardy.

Leon

Member
O kurde!
prezes zbawca narodu.
To mi jakąś sektą śmierdzi
jedynie jakiś guru może uważać się za zbawcę?

adi

Member
Można mu wiele zarzucać , ale nie to że jest niemieckim pionkiem łasym jedynie na stanowiska i pieniądze, dlatego z dwojga złego ludzie wolą jego.

Leon

Member
Adi ale on w tym wywiadzie mówi także że chce być szefem bardzo silnej wpływowej partii..więc jak się to ma do tego, czyż on nie jest łasym na kasę i stanowisko???
Adi jak ty to rozumiesz?? b. wysoka emerytura, uposażenie poselskie, ochronę gratis, akcje Srebrnej czy Złotej czy jakoś tak, dodatek funkcyjny i wiele innych.
...Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć , że my kłamiemy..

adi

Member
Adi ale on w tym wywiadzie mówi także że chce być szefem bardzo silnej wpływowej partii..więc jak się to ma do tego, czyż on nie jest łasym na kasę i stanowisko???

Choćbyś nie wiadomo jak lawirował i przekręcał, to jednak łasy na kasę nie jest. Podobne jak nie jest niemieckim sługusem.

Leon

Member
Można mu wiele zarzucać , ale nie to że jest niemieckim pionkiem łasym jedynie na stanowiska i pieniądze, dlatego z dwojga złego ludzie wolą jego.
Do pracy nie przychodzi ale kasa leci!

Jedyna zaleta to to że nie ma potomstwa! po jego śmierci PiS się rozpadnie.

adi

Member
Jeśli się rządzi samodzielnie krajem to się nie ma kiedy i a przede wszystkim po co chodzić na posiedzenia sejmu.

Leon

Member

Adi nie wierz ani jednemu słowu Kaczyńskiego!

Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć , że my kłamiemy.. prezes.

Adi znasz bardziej fałszywego polityka?

Do góry