This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

J Kaczyński

adi

Member
Ale ja nie wierzę w ani jedno słowo Kaczyńskiego, podobnie jak nie wierzę w ani jedno słowo twoich niemieckich agentów.
 

adi

Member
Uderz w stół a nożyce się odezwą. No i zawsze ten sam agenturalny sposób -> kto nie chce być niemieckim agentem jest rosyjskim agentem. Kto nie jest za PO popiera PIS.

Nie wciÄ…gniesz mnie w swoje bagno.
 

Leon

Member
"Do władzy nie idzie się po pieniądze. Kto chce swoją pozycję polityczną spieniężać, ten musi odejść " - mówił prezes Jarosław Kaczyński przed wyborami w 2015 r.
nagrali prezia i to bez żadnych szumideł :eek:
Oto wielka tajemnica wiary
Prezes, kuzyn, zięć kuzyna i dolary

No więc podobno jest tak, że znów sprawa idzie przez sławnego kuzyna, którym to już tyle było problemów w Orlenie i TVP. Sławny kuzyn ma córkę, a ona męża. I ten mąż miał dla PiS-u pobudować słynny wieżowiec przy Srebrnej. Ale coś te rozmowy nie szły po myśli owego młodego człowieka, skądinąd mieszkającego w Austrii. I ów człowiek zaczął nieformalnego przywódcę naszego kraju nagrywać. I zebrał pokaźną biblioteczkę, bo jest tego najmniej kilkadziesiąt godzin. Tak się składa, że pełnomocnikiem owego pana stał się bardzo duży mecenas (chodzi o wzrost naturalnie), więc droga do redakcji na Czerskiej była odśnieżona. Należy się spodziewać serialu. Wniosek jest jeden z tej opowieści. Trzeba słuchać mądrych ludzi zawczasu, gdy mówili, że kuzyn to bałwan i człowiek, którego należało trzymać na odległość rzutu kamieniem. Tak to wielkie projekty polityczne padają przez kuzyna i kuzyna zięcia.

Wujo jest miliarderem i szefem mafii, która opanowała sporej wielkości kraj, dojony przez zależne firmy i instytucje.
Wszystko formalnie należy do niego i rodziny. Wuj choruje. Spadkobiercy wolą kasę niż wpływy polityczny.
Rodzi się konflikt.
Scenariusz na niezły film. :cool:
 
Ostatnia edycja:

Do góry