This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

J Kaczyński

adi

Member
To mam głosować na tych którzy chcą to jeszcze rozszerzyć?
Zresztą PO to nie cała koalicja.
Przecież wspierasz PO a nie SLD. ( A SLD też chce utrzymać 500 plus).

To co wypisujesz to skrajny absurd i schizofrenia.

i z innej beki; kiedyś coś mówiłeś że w Polsce jest wolność słowa......mogę to potwierdzić że tak jest, ale wolność po słowie to już nie koniecznie!

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Odmowa wylegitymowania jest w Polsce karalna, jak to w przypadku tego tego chuligana.
Czy znieważył Polski Naród z art 133, to już ustali sąd.

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Adi popraw mnie jeżeli się mylę , ale czy nie nazywa się to system oligarchiczny

Adi a czy to nie nazywa się złodziejstwo? skoro państwową kasę przelewa sie na prywatną spółką żony :
"Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska przelał na środowisko
310 tys. zł. Ładnie pan
zasilił spółkę
kontrolowaną przez panią Kujdę (
) i prezesa Kaczyńskiego. "

A może masz jakieś inne nazewnictwo na ten proceder?

Leon

Member
Korwin-Mikke: „Kaczyński bezczelnie kłamie! Za plecami Polaków szykuje się grabież polskiego majątku”
(...)
Tymczasem stanowisko USA jest jasne: nie pytają, czy Polska w ogóle zrealizuje roszczenia żydowskie, tylko W JAKI SPOSÓB!
Niedawno ujawniliśmy notatkę z polskiego MSZ, która dowodzi, że polski rząd prowadzi rozmowy ze stroną amerykańską w sprawie roszczeń żydowskich, co wskazuje, że rząd PiS okłamuje w tej sprawie Polaków. Słowa specjalnego wysłannika Departamentu Stanu USA tylko to potwierdzają! To samo mówił sekretarz stanu USA, p.Michał („Mike”) Pompeo, podczas wizyty w Polsce, przy okazji szczytu bliskowschodniego: „Wzywam Polskę, by uczyniła postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa w sprawie restytucji mienia utraconego w Holokauście”.
Teraz WCzc. Jarosław Kaczyński niewątpliwie bezczelnie skłamie, że „nie oddamy nawet guzika”. Tak powie – przed wyborami… Potem będzie inaczej. Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że za plecami polskich obywateli szykuje się grabież polskiego majątku i wielki skok na kasę?! Zacznijmy jednak od sprawy podstawowej.
Adi zgadzasz się z Mikusiem? myślę że tak skoro na niego głosowałeś!

adi

Member
Nie mam pojęcia co z tego jest prawdą i co zamierza PIS zrobić w tej sprawie, są jedynie spekulacje.

Natomiast trzeba pamiętać że te roszczenia to zaledwie 1/1000 co są nam winni Niemcy a był już pomysł by Izrael za procent pomógł nam wyciągnąć wreszcie kase pod Niemców co wciąż się migają.

adi

Member
No własnie potwory antyobywatelskie próbują nam wmówić że każdy polski tradycyjny patriota jest prorosyjski.

Tak działa niemiecka propaganda mające na celu wynarodowienie, na szczęście nikt już tego nie kupuje.

Do góry