This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Jeśli nie lewak, to kto? (O piorunującej inteligencji prawej strony spektrum politycznego)

aspagnito

Member
Prezydent Trump odwołał wizytę w Polsce. Dlaczego? Stwierdził, że musi być na miejscu, aby lepiej monitorować sprawy związane z huraganem nadciągającym nad Amerykę. Oczywiście... Prezydent powinien być na miejscu, ale w przypadku Prezydenta Trumpa oznacza to wzięcie udziału w narodowym turnieju golfowym i wywołanie skandalu medialnego w USA, że w tym czasie przecież miał być w Polsce.
Prezydent Trampek jednak zasiadł przed kamery i oświecił wszystkich swoją biegłością tematu. Chociaż za jego kadencji były już cztery huragany o kategorii piątej, powiedział, że nigdy nie słyszał o kategorii piątej, choć zdawał sobie sprawę, że taka musi istnieć. Oczywiście tak mówił za każdym razem, gdy huragan kategorii piątej uderzał w Amerykę.
Następnie ostrzegł całe USA, a zwłaszcza stan Alabama (wymienił tylko ten stan), że powinien się przygotować na środki najwyższej ostrożności. Oczywiście jego administracja wydała oświadczenie, że akurat stan Alabama jest stuprocentowo bezpieczny i nikt tam o huragan bać się nie musi.
Potem jednak Prezydent Trump stwierdził że wie jak uratować świat przed huraganami. Po prostu w sam środek trzeba wrzucać pociski nuklearne i tam je detonować. Jego administracja w oficjalnym oświadczeniu powiedziała, że przyjrzy się takiemu rozwiązaniu.
Może to i dobrze, że Trampek do Polski nie doleciał. Nasze władze poważnie traktują bowiem "opinie" swojego największego sojusznika.
Najsmutniejsze dla USA i świata jest to, że to wszystko prawda, a ja nie mogę dać linków dzięki ACTA 2. Powiem, że na YTb można sobie wpisać "daily news, trevor Noah" i można literalnie OBEJRZEĆ jak lider światowego imperium w ten sposób kreuje rzeczywistość.
 

Do góry