This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Karawana imigrantów USA

singing_oak

Member
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


USA mają problem z karawaną imigrantów z Ameryki Południowej, aktualnie stosują gaz łzawiący aby ją spowolnić i zamykają przejścia graniczne.

Mam swój pomysł na kryzys imigracyjny, imigranci są groźni przy dużej koncentracji na małym terenie, tworzą getta.
Można użyć nowych technologii jak tani druk 3D domów i postawić takie rozproszone na dużym obszarze np. jeden co 100m, ogrodzić murem cały obszar. Z działki 100x100m da się przeżyć jednej rodzinie i mieć nadprodukcję, żywność ekologiczna jest droga a w ten sposób ceny by spadły przez większą dostępność.

Jeszcze można weryfikować państwo pochodzenia za pomocą markerów genetycznych, lepsza metoda niż podrabiany paszport i odsyłać wszystkich z obszarów nie objętych wojną. Uchodźców trzeba przyjmować, ponieważ takie są zasady na świecie.
 
Ostatnia edycja:

aspagnito

Member
Koncepcja po byku. Jak z "Kutapokalipsy", albo "Zemsty Faraona". Chodzi oczywiście o to, co w kwestii myślenia (myślenie ma przyszłość) mają do powiedzenia kosmici w Kapitanie Bomba. Czy Ci się to podoba, czy nie, Ameryka wzięła rozbrat z Chinami i w marcu tego rogu będzie kuku. Państwa będą musiały pogodzić się z tym, co się będzie działo, ale korporacje tego nie zrobią. Jeśli więc polska gospodarka nie wiązała się ekonomicznie z amerykańską, ani z chińska (tak jak na przykład Niemcy, czy inne kraje), to korporacje będą robiły sztuczny deal na terenie Polski, aby nie pójść z torbami. Warszawa jest w sumie jakieś 200 km od środka drogi między pekinem, a Waszyngtonem, a więc nietrudno to sobie wyobrazić. Zresztą mamy fajne miejsce, bo jesteśmy w środku Europy i robimy Międzymorze.
Co to oznacza? Czy Ci się to podoba, czy nie, w Polsce bezrobocie jest na poziomie granic absurdu - poniżej procentu ludzi, którzy nie pracują, bo nie mogą (z różnych przyczyn). Już dziś wykrywa się procedery, że mafia ściąga do nas ludzi albo z Meksyku, albo z Pakistanu, albo z miejsc tak odległych, że Twój globus ich nie pamięta. Dla tamtych ludzi robota powyżej 4grosze dniówki to raj na Ziemi, a my bez tej migracji nie udźwigniemy brzemienia sukcesu. Wkrótce Polska nie będzie liczyła 40, a 70 mln Polaków i Międzymorza nie da się powstrzymać i będziemy o tyle potęgą, że nikt nie będzie w stanie stwierdzić jak to się stało, że staliśmy się europejskim imperium. Tyle że bez imigracji to się nie uda. Jednak, czy Ci się to podoba, czy nie ona już jest. Bardziej zastanawiałbym się nad oczipowaniem rasistowskiego elementu.
 

adi

Member
Korporacje nie zatrudniają nielegalnych imigrantów, a nielegalni imigranci chcący robić na lewo za totalne grosze nie spowodują że nagle staniemy się potęgą.
Ochłoń Aspagnito:)
 

Do góry