This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

Kierownicy od PODWYŻEK

Przy chorej władzy ustawodawczej nie ma żadnej różnicy kto będzie skazywał ludzi za poglądy, symbole, opinie, używki etc. "Demokratyczny " sąd skazał drukarza co to nie chciał drukować homopropagandy.

A gdyby przyszedł murzyn do drukarza i usłyszał czarnym nie drukuję
Piszesz " przy chorej władzy ustawodawczej" tu się zgadzam władza sądownicza powinna być niezależna! (trójpodział się kłania)

A gdyby przyszedł murzyn do drukarza i usłyszał czarnym nie drukuję
To by poszedł do innego który da czarnym jeszcze zniżkę. Tak działa wolny rynek.

Piszesz " przy chorej władzy ustawodawczej" tu się zgadzam władza sądownicza powinna być niezależna! (trójpodział się kłania)
Przede wszystkim trzeba zmienić system i ustawy, następnie zabronić pełnienia funkcji publicznych każdemu kto miał kiedykolwiek legitymację PO/PIS.

Szkoda, że nie ma starego forum.

Adi, nie napisałeś że pałasz miłością ani sympatią do rzeczonego komunistycznego prokuratora, ale popierasz zmiany personalne w sądownictwa. Krytyka Pisu jest u ciebie ogólnikowa. Nie widziałem abyś krytykował PiS za zmianę sędziów pod dyktando tego właśnie prokuratora, co zakrawa na kpię i należy piętnować. Nie widziałem abyś specjalnie krytykował zwałaszczanie konstytucji, choć to zapisy w niej pozwalają nam choćby krytykować władzę i wyrażać opinie. To ta sama konstytucja, która gwarantuje neutralność swiatopoglądową. Ale często wyrażałeś wątpliwości co do zapisów konstytucji. To też nazwiesz łgarstwem? Bo jeżeli tak, to zrób rachunek sumienia.

Adi, nie napisałeś że pałasz miłością ani sympatią do rzeczonego komunistycznego prokuratora, ale popierasz zmiany personalne w sądownictwa
Uważam że zamieniono gówno na gówno, mi bez różnicy. Polski system sądowniczy to patologia, czy za PO czy teraz. Jestem pewny że teraz też się będzie zdarzać że ktoś przesiedzi 3,5 roku tylko dlatego że ktoś inny coś na niego powiedział. Ale i tak nic to jeśli nie zmienimy ustroju i władzy ustawodawczej.

. Krytyka Pisu jest u ciebie ogólnikowa. Nie widziałem abyś krytykował PiS za zmianę sędziów pod dyktando tego właśnie prokuratora, co zakrawa na kpię i należy piętnować.
Jak wyżej. Patologia została zastąpiona patologią.

Nie widziałem abyś specjalnie krytykował zwałaszczanie konstytucji, choć to zapisy w niej pozwalają nam choćby krytykować władzę i wyrażać opinie. To ta sama konstytucja, która gwarantuje neutralność swiatopoglądową.

A mnie bardziej mnie denerwuje że PIS oszukał wyborców, obiecując zgodną z konstytucją opiekę medyczną dla wszystkich Polaków. Dlaczego tego tematu nikt nie porusza?

Ale często wyrażałeś wątpliwości co do zapisów konstytucji. To też nazwiesz łgarstwem? Bo jeżeli tak, to zrób rachunek sumienia.
Pewnie że wyrażałem, ale co to ma do jakichś dziwnych insynuacji że niby popieram PIS?

No niestety, wszystko idzie w kierunku płatnej służby zdrowia. Patrz co zrobili z lekami dla seniorów. A z mównic nadal płynie bełkot frazesów i obietnic. I kolejne melony na konto papcia Muchoborka.

Złodziejstwa cd.
Szef inspekcji pracy dostał 20 tys. zł nagrody. Za dwa miesiące pracy. "Przyznało mi ją kolegium"
O sutej nagrodzie dla Wiesława Łyszczka pisze "Fakt". Łyszczek głównym inspektorem pracy został w październiku 2017 r. Zastąpił na tym stanowisku zmarłego Romana Giedrojcia. Jak wynika z odpowiedzi na interpelację poselską Katarzyny Mrzygłockiej z PO, obecny szef Państwowej Inspekcji Pracy za dwa miesiące otrzymał aż 20,8 tys. zł.

Łyszczek się broni, twierdząc, że to nie on przyznał sobie nagrodę. - Przyznało mi ją kolegium - cytuje go "Fakt". Kto wchodzi w skład kolegium? Szef PIP Wiesław Łyszczek, trzech jego zastępców, dyrektor gabinetu i główny księgowy.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...agrody-przyznalo-ja.html#BoxNewsImg&a=66&c=96
Dać im jeszcze samorządy żeby złupili! :( tam to dopiero kolegium będzie kolegom przyznawało !

gdzie te czasy gdy o zegarku Nowaka cała Polska huczała :rolleyes:

Do góry