This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Korwin

adi

Active member
Tak, bo wielka różnica czy ta sama kasa pójdzie na "korwin" czy na cała konfederację i faktycznie nielegalne jest rozmawiać czy to by się opłaciło.

Przypomnijmy sobie o czym rozmawiał Sieńkiewicz z Belką.

Żałosny jesteś.

Leon

Active member
Partia może finansować działalność wyłącznie z utworzonego przez siebie komitetu wyborczego. Zgodnie z ustawą o partiach politycznych, środki z subwencji mogą być przeznaczone wyłącznie na cele statutowe partii, a takim nie jest finansowanie innej partii ani innego podmiotu – powiedział w rozmowie z „Faktem” Krzysztof Lorentz, dyrektor zespołu kontroli finansowania partii politycznych w Państwowej Komisji Wyborczej.
Skoro złamali jeden przepis nie zawahają się w dalszych oszustwach!
Przypomnijmy sobie o czym rozmawiał Sieńkiewicz z Belką.
Ani jednego ani drugiego przez to w polityce już nie ma Mikuś się tam pcha zaczynając od przekrętu.
Adi..skoro jest zapis że nie wolno to nie wolno i złamali prawo wyborcze.

jak sam to określił Korwin – „transferowanie” pieniędzy byłoby złamaniem prawa wyborczego, a także ustawy o partiach politycznych. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności i od 1000 zł do 100 tys. zł grzywny.
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Bronisz kolejnego oszusta!

cynik

Member
u Sowy także jedynie rozmawiali a popatrz jaki burdel wyszedł. Oj Adi Adi, Kalemu ukraść krowę to źle - ale jak kali kradnie to cacy.

adi

Active member
To nie kalizm, to po prostu inna skala.

Jasne, można PO-owskie afery podsłuchowe tym przykrywać, ale tego nie robi nawet Grzegorz bo to za słabe i świadczy o desperacji.

Ostatnia edycja:

adi

Active member
To prawda, właściwie nie rozumiem niczego w tobie, jedno wielkie samozaprzeczenie.

Jesteś w końcu wolnorynkowcem czy zwolennikiem PO/PIS opodatkowania na poziomie 70 proc i obowiązkowym ZUS?

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Adi przecież to proste! do ciemnego luda te afery nie docierają, nie po to miliardy PiS inwestuje w TVPis aby lud miał prawdę usłyszeć
Po tych słowach
Terlecki: Publiczna służba zdrowia w Polsce uchodzi za jedną z najlepszych w Europie
pisie media na wszystkich kanałach nadawały wielokrotnie tę wypowiedź i jak myślisz po co? i lud w to uwierzył!

Tego się już nie dowiesz ( przynajmniej nie z PiSich mediów:)
a to tylko fragment
127

adi

Active member
Myślę że poziom afer jest i tak mniejszy niż jak rządziło PO, również więcej obietnic spełnia PIS, dlatego nie ma szans by nie wygrali znowu.

Leon

Active member
Jesteś w końcu wolnorynkowcem czy zwolennikiem PO/PIS opodatkowania na poziomie 70 proc i obowiązkowym ZUS?
Na razie nikt nic mądrzejszego nie wymyślił.
A jeżeli moje podatki idą na rozwój a nie na przeżarcie to jestem w stanie się z tym pogodzić,
Co do ZUSu to ja już nie płacę.
A gdyby nawet wymyślili jakieś dobrowolne kasy emerytalne, to czy by lud płacił na to? a później przyjdzie starość i z czego żyć??? z zasiłków?
Albo wyobraź sobie że płacisz na jakiś fundusz emerytalny, a po latach fundusz upada! i co?
Ludzi mieli np. we SKOKach odłożoną kasę i gdzie to jest? powiem ci, PiS przeżarł.

adi

Active member
Czyli uznajesz że najmądrzejsze jest zabieranie obywatelowi 70 procent jego pieniędzy i nakazywanie mu opłacania jedynego słusznego ubezpieczenia które de facto jest skrajnie niewydolne

:D

No to jest własnie myślenie komuną.

Co do ZUSu to ja już nie płacę.

Ale chcesz by inni go płacili by było na twoją emeryturę, gdyż system jest tak niewydolny że twoje własne składki przepadły?

Serio?

A gdyby nawet wymyślili jakieś dobrowolne kasy emerytalne, to czy by lud płacił na to? a później przyjdzie starość i z czego żyć??? z zasiłków?
Ale to jest twój problem jak sobie każdy starość zaplanuje i w co zainwestuje?

To dlaczego nie chcesz aby np artyści czy sędziowie przymusowo płacili ZUS?

Albo wyobraź sobie że płacisz na jakiś fundusz emerytalny, a po latach fundusz upada! i co?
Ludzi mieli np. we SKOKach odłożoną kasę i gdzie to jest? powiem ci, PiS przeżarł.
No sobie wyobraź, że płacisz na ZUS całe zycie a tu nagle podwyższają ci wiek do 85, i co?

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Czyli uznajesz że najmądrzejsze jest zabieranie obywatelowi 70 procent jego pieniędzy i nakazywanie mu opłacania jedynego słusznego ubezpieczenia które de facto jest skrajnie niewydolne
Nie napisałem że jestem za tym! jedynie napisałem że muszę się z tym pogodzić.
Ale chcesz by inni go płacili by było na twoją emeryturę, gdyż system jest tak niewydolny że twoje własne składki przepadły?
Tak działa system emerytalny! nawet ten prywatny.
Ja pracowałem na pokolenie ojca a ty a twoje pokolenie musi na mnie pracować, i nie martw się bo na ciebie też młodsi będą pracować.
Nigdy i nigdzie nie ma tak że odłożone pieniądze leżą na kupce przez 40 lat aż pójdziesz na emeryturkę.
A pomyśl tylko kto będzie za te 500+ płacił?????: bo to jest po prostu dług do spłacenia tak jak rzekł Pinokio
przypomnę święte słowa:
W dłuższej perspektywie to nam nie zbuduje PKB. Państwu bardziej niż konsumpcja potrzebne są inwestycje i oszczędności. A przypominam, że 500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów

a festiwal rozdawnictwa dalej trwa.... jak za komuny która w końcu padła bo skończyła się jej kasa. Gdzie była wtedy Polska, wielu powinno pamiętać...

adi

Active member
Nie napisałem że jestem za tym! jedynie napisałem że muszę się z tym pogodzić.
Głosując za swoją partię, wspierasz ten socjalistyczny system i uniemożliwiasz realizację innych.

Co czyni z ciebie skrajnego hipokrytę.

Tak działa system emerytalny! nawet ten prywatny.
Nieprawda, nie ma prywatnego w którym ktoś ci może dowolnie w trakcie zmieniać podstawowe warunki jak np po ilu latach możesz przejść na emeryturę.

Bo to byłoby uznane za oszustwo.

Ja pracowałem na pokolenie ojca a ty a twoje pokolenie musi na mnie pracować, i nie martw się bo na ciebie też młodsi będą pracować.
No i wspierasz chory system w którym nikt nie pracuje na siebie.

Czysty socjalizm, do tego pełny absurdów.

Nigdy i nigdzie nie ma tak że odłożone pieniądze leżą na kupce przez 40 lat aż pójdziesz na emeryturkę.
A po co, lepiej je zainwestować np w nieruchomości pod wynajem czy 100 innych rzeczy.

No i jakoś w przypadku sędziów, artystów , prostytutek czy utrzymanek nie ma przymusu ZUS-owskiego, więc gdzie tu najmniejszy sens i logika?

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Głosując za swoją partię, wspierasz ten socjalistyczny system i uniemożliwiasz realizację innych.

Co czyni z ciebie skrajnego hipokrytę.
czy ty czasem nie popierasz tego co pis robi?????
czyli jesteś hipokrytą!
Jeżeli o mnie chodzi to popieram każdą partię która przeciwstawi się pisowi!!!!!! (nie dotyczy Korwina) ale" x " mogę postawić tylko na jedną.
A ty hipokryto bronisz zaciekle pisu a mówisz że na Korwina głosujesz. Korwin ma na to co pis robi całkowicie inne poglądy! nawet pozostałe partie w pewnych punktach chcą tego co pis ale nie Korwin!
Więc jak to z tobą jest ? co w twoim umyśle się dzieje?

Powiem ci Adi że mnie się nie podoba, że opozycja chce dalej utrzymywać ten pisowski socjal,(chyba nie ma wyjścia) ale przynajmniej chcą trójpodziału władzy. Chcą rozdzielenia min. sprawiedliwości od prokuratury. Chcą aby sędziów wybierali sędziowie, a nie politycy.
A o przekrętach polityków chcę sie dowiedzieć od takich służb jak CBA, CBŚ a nie jak teraz od dziennikarzy bo służby chronią polityków.
Chcę aby Polska była szanowanym krajem w polityce zagranicznej a nie kopanym.
Widzisz Adi pis wygrał wybory do Europarlamentu i pytanie po co? skoro nasi nic do gadania tam nie mają. 😢 A jeżeli pis wygra drugą kadencję będzie jeszcze gorzej .. i to sobie zapamiętaj

Już teraz kurdupel powiedział że chce aby Morawiecki był jak Cyrankiewicz (chyba kaczy chce być Gomułką)

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Jeżeli o mnie chodzi to popieram każdą partię która przeciwstawi się pisowi!!!!!! (nie dotyczy Korwina) ale" x " mogę postawić tylko na jedną.
Czyli popierasz wszystkie partie co chcą utrzymać ten chory system socjalistyczny za wyjątkiem jednej jedynej która chce go znieść :D:D:D:D

No i nawet nie potrafiłeś znaleźć argumentu za tym chorym systemem zusowskim:)

Jak śmiesz pisać cokolwiek o wolności gospodarczej skoro jawnie ją zwalczasz?

A ty hipokryto bronisz zaciekle pisu a mówisz że na Korwina głosujesz. Korwin ma na to co pis robi całkowicie inne poglądy! nawet pozostałe partie w pewnych punktach chcą tego co pis ale nie Korwin!
Więc jak to z tobą jest ? co w twoim umyśle się dzieje?
Korwin ma poglądy o 100 procent odmienne od PO, z PIS-em jest parę punktów wspólnych. Tyle w temacie.

Ostatnia edycja:

Do góry