This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Kwaśniewscy mają problem. Przełomowy dowód może wstrząsnąć Polską

O

OTOPRESS

Guest
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy zostali właśnie postawieni pod ścianą. Była para prezydencka po latach znów musi gęsto się tłumaczyć z ukrywania majątku. Ponadto właśnie okazało się, że znany dziennikarz, Cezary Gmyz, najpewniej dysponuje mocnymi dowodami.

To jedna z najlepiej ocenianych przez Polaków par prezydenckich w III RP. Faktem jest jednak, że wokół tej rodziny narosło przez lata wiele kontrowersji. Dziś powraca bardzo głośny niegdyś temat willi, którą Kwaśniewscy mieli ukrywać. Coraz szybciej zaczynają wypływać nowe wątki w tej sprawie.

A wygląda ona bardzo poważnie, albowiem zajmuje się nią
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
. To właśnie te służby ujawniły najnowsze dowody. A te nie zadziałają na korzyść pary prezydenckiej. Ponadto Cezary Gmyz złożył bardzo odważną deklarację.

Kwaśniewscy pod ścianą – Gmyz idzie na całość


CBA ujawniło materiały ze śledztwa dotyczącego ukrywania majątku przez Jolantę i Aleksandra Kwaśniewskich. Ujawnione dokumenty mają dowodzić, że słynny dom w Kazimierzu Dolnym należał do prezydenckiej pary, mimo że oficjalnie właścicielem był znajomy Kwaśniewskich – przypomina m.in.
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Z kolei Cezary Gmyz, znany konserwatywny dziennikarz i korespondent TVP, składa odważną deklarację. Mianowicie zaprasza Kwaśniewskich do batalii sądowej. To tam miałoby okazać się, kto ma rację.

Mam taką propozycję. Niech państwo Kwaśniewscy pozwą i skierują akty oskarżenia przeciwko tym co od kilkunastu lat twierdzą, że dom w Kazimierzu był ich własnością. Mnie pierwszego. Dziękuję bardzo za uwagę – przekazał Gmyz.
Mam taką propozycję. Niech państwo Kwaśniewscy pozwą i skierują akty oskarżenia przeciwko tym co od kilkunastu lat twierdzą, że dom w Kazimierzu był ich własnością. Mnie pierwszego. Dziękuję bardzo za uwagę

— Cezary „Trotyl” Gmyz (@cezarygmyz)
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Czyżby dziennikarz dysponował tak mocnymi dowodami, że jest w pełni przekonany o sądowym sukcesie? Faktem jest, że sprawa willi Kwaśniewskich jest owiana wieloma tajemnicami. Do dziś mało kto jest w stanie uwierzyć, że prezydent i pierwsza dama użytkowali nieruchomość znajomego jak swoją.

Kwaśniewscy gmyz
ZOBACZ RÓWNIEŻ NA OTOPRESS.PL:


Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry