This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

M Kamiński

cynik

Member
masz - przeczytaj:
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

a tyle się Trump starał aby sojusznicy nie używali sprzętu co do którego amerykanie mają zastrzeżenia.

Gałgan z tego Suskiego. Gałgan!! (i może mnie pozwać za te słowa)

cynik

Member
ale gdzie wypłynie. Gałgan uda głupa (czasami mam wrażenie że nie musi udawać, ale może o to chodzi) a obcy rząd nie przyzna się skąd nagle zna strategię i skąd ma stenogramy z narad partyjnych i rządowych. No to jak wypłynie. Dowiemy się widząc poczynania rządu Chin w sprawie embarga jakiego domaga się Trump.

adi

Active member
Nie no to bardziej ironicznie napisałem, pojęcia nie mam natomiast w sprawie kwestii bezpieczeństwa informatycznego naszego rządu.

Leon

Active member
- banner skazanego na 3 lata bezwzględnego więźnia kandydata, ułaskawionego przez Prezydenta Dudę
128

Bezpieczny czas , ale dla niego!

Szef ABW kazał wyrzucić oficerów, którzy odkryli inwigilację służby przez Rosjan
Rosyjskie FSB rozpracowywało ABW: "latem 2016 roku Pogonowski otrzymał dok. dot. Olsztyna. Pokazał ją koordynatorom M. Kamińskiemu i M. Wąsikowi." Dowody były niszczone. Jaki jest powód ukrywania rosyjskiej ingerencji w polskie służby specjalne? Czy może raczej interes.
przypomnę że ten

W PRL władze oficjalnie współpracowały z ZSRR a nieoficjalnie knuły przeciwko wielkiemu bratu.
To należało zmienić i teraz jest na odwrót

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Przestępca w szefostwie tajnych służb. Tylko w Pisslandii.
SĄD PO STRONIE PETRU. PO TYM, JAK NAZWAŁ WĄSIKA "PRZESTĘPCĄ"
Więc można mówić że ten pan to kolejny przestępca w pis-rządzie
136
Petru:
- Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok, w którym ostatecznie uznał, że użycie przeze mnie wobec pana Macieja Wąsika określenia „przestępca” w czasie protestów w obronie niezależności sądownictwa w lipcu 2017r. nie było przestępstwem.

Wychodzi na to że Duda ułaskawił przestępców po to aby mogli tacy ludzie rządzić.

Leon

Active member
SN podjął uchwałę ws. ułaskawienia Mariusza Kamińskiego i jego współpracowników. Wynika z niej, że prezydent może realizować prawo łaski tylko wobec osób prawomocnie skazanych.
Skoro Sąd Najwyższy wydał wyrok: Andrzej Duda nie miał prawa ułaskawić M.Kamińskiego.
Czy jakiś prawnik mógłby mi wyjaśnić czy to oznacza, że M.Kamiński nie ma prawa być ministrem? Czy powinien być w więzieniu? Czy razem z PAD? Dla siebie pytam

adi

Active member
No na każdym kroku potwierdzasz słowa Korwina, że POPIS to jedna partia która się podzieliła tak aby wyborca miał iluzję wyboru.

Leon

Active member
Ale tylko wg sądu można mówić że PiS to mafia !
Zaskakujący wyrok SN. Wydawca "Wyborczej" i Czuchnowski nie muszą przepraszać PiS za słowa o "państwie mafijnym"
Sąd Najwyższy wydał wyrok: Andrzej Duda nie miał prawa ułaskawić M.Kamińskiego.

I o czym tu jeszcze gadać!
Więc jednak masz wybór albo KO-PO albo mafia.
Z twoich wpisów wynika że wybierasz tych drugich.

adi

Active member
Więc jednak masz wybór albo KO-PO albo mafia.

:D:D:D:D:D:D:eek::eek::D:D:D:D:D:D:eek::eek::D:D:D:D:D:D:D:D:D

Buahahahhahaha.

Na poważnie to napisałeś?:)

Nie wiem jakim trzeba być idiotą aby po tyli aferach, szwindlach czy oszustwach wyborczych dalej popierać PO.
Na szczęście liczna idiotów się stopniowo zmniejsza.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Nie wiem jakim trzeba być idiotą aby po tyli aferach, szwindlach czy oszustwach wyborczych dalej popierać PO.
A po których? bo PiS dwoi się i troi aby coś znaleźć, aby kogoś zamknąć , powstają komisje sejmowe...a tu nic ! nie mają się do kogo przypierdol*ć.
np taki Ambergold nic nowego nie wyjaśniło , ci których PO posadziło siedzą dalej.
Antek chce z Tuska zamachowca zrobić ale jak wiemy z mc. na mc. się Antoś tylko pogrąża.
Adi ty jesteś strasznie podatny na hejt i dlatego w te wszystkie afery uwierzyłeś.

Leon

Active member
Tak jak napisałem wyżej, na szczęście liczba idiotów się stopniowo zmniejsza.
Czy aby nie dałeś się zrobić w bambuko???
Mały ZUS dla przedsiębiorców. Zyski odczuje niewielu, ale tylko przez 3 lata
Adi
liczba idiotów się zwiększa! w ostatnich wyborach na PiS głosowało więcej idiotów.
Pytanie skąd ich PiS bierze.

Kolejny dowód że idiotów przybywa!

Wadowice. Z papieskiej laski trysnęła woda. Ludzie myślą, że to cud. Można ją kupić po 50 zł za butelkę
Z pastorału Jana Pawła II na pomniku przy bazylice w Wadowicach kilka dni temu zaczęła tryskać woda. Niektórzy zbierają wodę z powierzchni pomnika i obmywają nią sobie ręce lub twarz. Choć nie jest to cud, tylko pomysł na uatrakcyjnienie postumentu, to miejscowi kupcy już sprzedają „wodę papieską”, która popularnością ma przebić nawet słynne wadowickie kremówki.

Ostatnia edycja:

Do góry