This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Macierewicz

Leon

Member
Czytam i nie wierzę ,że ten facet jest szefem komisji smoleńskiej!
nie wie ile rejestratorów było w tupolewie!
Strona rosyjska zarejestrowała w protokole znalezienie czterech czarnych skrzynek.
Nie ma w Tu-154 czterech czarnych skrzynek - mówił dziś rano w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz.
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

cynik

Member
No to dopiero będzie węszył afery! Po to poszedł, bo NIK jakoś nic nie wywęszył za rządów Kwiatkowskiego, a jest tyle dokumentów do przekonania.... Tyle spraw do ujawnienia, nieważne że tam nie będzie znamion przestępstwa, ale będzie można robić konferencje i dostęp dla kolesi z Kremla do danych gospodarczych... Tak, to jak najbardziej słuszna kandydatura. Popieram. Nie może być tak, że informacje gospodarcze są tajne. Macierewicz zrobi z tym porządek. Kopia raportu naturalnie na koszt resortu w języku rosyjskim.
 

Leon

Member
Adi nie żartuj...nie ma w Sejmie polityka który idiotyzmami dorównuje Antkowi i długo takiego nie będzie.Tarczyński może się stara, ale to inna liga !
 

Leon

Member
MON przyznaje: Macierewicz ujawnił wojskowe tajemnice
Antoni Macierewicz jako minister obrony ujawnił w Sejmie informacje o stanie polskiej armii, które miały status niejawnych – wynika z odpowiedzi MON na poselskie wystąpienie Krzysztofa Brejzy.
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Art. 265

§ 1. Kto ujawnia lub wbrew przepisom ustawy wykorzystuje informacje niejawne o klauzuli "tajne" lub "ścisle tajne", podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Jeżeli informację określoną w § 1 ujawniono osobie działającej w imieniu lub na rzecz podmiotu zagranicznego, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
 

Leon

Member
"To było włamanie". Sąd ocenił nocne wejście ludzi Macierewicza do centrum NATO w Polsce
Sędzia Marek Celej uniewinnił generała Piotra Pytla i Krzysztofa Duszę z Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO. Oficerowie próbowali nie dopuścić do wejścia ludzi Antoniego Macierewicza do centrum. Sąd uznał, że ludzie ministra dokonali włamania
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
Co na to Kaczyński! przecież Macierewicz jest Wiceprezesem PiS , a okazał się zwykłym złodziejem. Bo jak inaczej nazwać kogoś kto się włamał i ukradł dokumenty?
 

Do góry