This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Magda Gessler kpi z programów PiS? Oto, co sądzi o 500 plus i 300 plus

E

Emilia Kletkiewicz

Guest
Magda Gessler jest królową Instagrama. Na popularnym serwisie społecznościowym obserwuje ją ponad 731 tysięcy użytkowników! Restauratorkę znamy z programu Kuchenne rewolucje. Na ekranie nie stroni od kontrowersji. Jak się okazuje, równie gorące emocje towarzyszą kobiecie, gdy mówi o polityce. Czy Gessler kpi z programów PiS? Co sądzi o 300 plus i 500 plus?

Restauracje
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
zachwycają swoim menu, ale odstraszają cenami. Polak zarabiający minimalną pensję, nie odwiedzi lokalu gwiazdy TVN. Nie odwiedzi, nie tylko z powodów ekonomicznych, ale – jak się okazuje – być może również moralnych.

Magda Gessler potrafi zaskoczyć swoich fanów zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Wszystko wskazuje bowiem na to, że kolejne propozycje programów socjalnych
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
– mówiąc oględnie – niezbyt przypadają restauratorce do gustu. Mowa rzecz jasna o głośnym ostatnio 300 plus, a także legendarnym już 500 plus.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

Magda Gessler drwi z propozycji PiS-u?


Restauratorka potrafi zaskakiwać. Nie tylko w swoim programie Kuchenne rewolucje. Kilka lat temu zszokowała opinię publiczną słowami „poglądy mam pisowskie”.

Szybko jednak sprostowała swoje słowa i okazało się, że tak naprawdę ironizowała, zachwalając np. 500 plus. Co sądzi o głośnym ostatnio „uzupełnieniu”, tzw. 300 plus?

Wypowiedzi gwiazdy TVN o programach socjalnych i polityce ogółem wywołują ogromne kontrowersje. Wielu zapewne przyklaśnie, wyrażając w ten sposób aprobatę dla komentarzy, których udziela Magda Gessler. Inni z kolei zauważają, że pieniądze oferowane przez rząd PiS są przeznaczone na pomoc w wychowaniu dzieci.

500 plus to kwota, którą każdy rodzic powinien zainwestować w przyszłość swoich dzieci lub obecne potrzeby. Z kolei 300 plus ma na celu pomóc w wyposażeniu dzieci do szkoły.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Trudno podejrzewać, że Magda Gessler popiera najnowszą ideę rządu, czyli 300 plus. Już kilka tygodni temu wyraziła bowiem swoje zdanie na temat 500 plus. Niemal wprost zadrwiła z beneficjentów państwowego wsparcia. Odpowiedziała w ten sposób na opinię jednej z internautek, która uznała ceny w jej cukierni za zbyt wysokie.

Obawiam się, że w cenie jednej takiej eklerki, robię obiad dla siebie i dwóch synów – napisała pani Katarzyna w komentarzu.
Ta uwaga nie spodobała się gwieździe TVN, która postanowiła się odgryźć złośliwym komentarzem. Z nieskrywaną pogardą odpowiedziała: „500 plus już nie ma?”.

Na to internauci zareagowali błyskawicznie. Równie złośliwie pytali, co Magda Gessler tak „zapija”. Ponadto pojawiły się opinie, że tego typu odpowiedź restauratorki była bardzo niestosowna. Ktoś inny napisał, że kobieta jest oderwana od rzeczywistości.

  1. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  2. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  3. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
  4. Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry