This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Magda Gessler pijana? To nagranie daje do myślenia

O

OTOPRESS

Guest
Magda Gessler pijana? Trudno ocenić. Faktem jest jednak, że na nagraniu, które za moment przedstawimy, zachowuje się nieco inaczej, niż w telewizji. Autorka
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
TVN prowadzi nie tylko program i własne restauracje, ale również uświetnia swoją obecnością otwarcia innych lokali. To właśnie podczas takiego wydarzenia zarejestrowano rzeczony materiał.


Image
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
zmieniał się na przestrzeni kilku ostatnich lat. Co więcej, działo się to dość dynamicznie. Albowiem kilka lat temu gwiazda TVN starała się zawsze wyglądać idealnie, wręcz nieskazitelnie. Dziś natomiast coraz częściej pokazuje się bez makijażu, a nawet w stanie mocnego zmęczenia, gdy nie wygląda nazbyt korzystnie. Wpaja tym samym swoim fanom i fankom, że warto być sobą i akceptować siebie takim, jakim się jest.

Natomiast nagranie, na którym – można odnieść takie wrażenie – Magda Gessler jest pijana, pochodzi jeszcze z chwili, w której stawiała na image nieskazitelny. Widać zatem, że zakulisowo wyglądało to zgoła inaczej, niż mogliśmy to widzieć oglądając Kuchenne rewolucje czy wywiady ze znaną restauratorką. Co widać w materiale wideo?

Magda Gessler pijana?


Otóż Gessler odwiedziła jedną z nowo otwartych szczecińskich restauracji. Organizatorzy otwarcia, czyli właściciele rzeczonego lokalu, zaprosili na wydarzenie również dziennikarzy „Mojego Miasta Szczecin”. Ci odpytywali Magdę Gessler, jakie są jej ulubione potrawy czy jak podoba jej się wystrój nowej restauracji.

Gdy Magda Gessler odpowiadała na pytania, trudno było nie odnieść wrażenia, że jest… chyba trochę zbyt mocno wyluzowana. Pijana? Trudno stwierdzić. Nie jest jednak wykluczone, że kolejne lampki wina nieco „znieczuliły” znaną restauratorkę. Widać to szczególnie w 1:03 minucie materiału, gdy opowiada, co lubi jeść na śniadanie.


Gwiazda TVN i alkohol


Wielokrotnie Magda Gessler była posądzana o nadużywanie alkoholu. Działo się tak głównie wtedy, gdy zamieszczała dość zagadkowe wpisy w swoich mediach społecznościowych. Dodatkowo plotki potęgował fakt, iż najczęściej działo się to w późnych godzinach nocnych lub długo po północy. Nigdy nie potwierdzono jednak, że Gessler ma problem z „nadużyciem”.

W ubiegłym roku ogłosiła jednak, że całkowicie rezygnuje z picia alkoholu. Jednakże nie ze względu na uzależnienie, a z troski o własne zdrowie. Restauratorka zaczęła również zdrowiej się odżywiać, dzięki temu straciła na wadze i wyraźnie odżyła.

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry