This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Mam pytania do naszej władzy

adi

Active member
Dlaczego zawsze socjaliści redukują państwa niesocjalistyczne do Somali bez dróg i służb?
To celowy zabieg?

No i jaki masz pomysł aby Kowalski wreszcie przestał bidować na granicy niewolnictwa?

Leon

Active member
Namów swoich aby rozwiązali PO i wyjechali do Niemiec to i władza PIS się skończy
Widocznie już wyjechali, bo jak piszesz " nie ma komu kartofli zbierać" :p więc nie bój się krytyki i jedź po tych pisdzielcach! ostro.
To wtedy nie masz celu określonego przez PiS dla Suwerena. (..............)
Już tak Adusiowi tłumaczyłem, ale nie dotarło.
zapytałem gdzie taka kraina,i nic się nie dowiedziałem.
Korwin chce z nas królików doświadczalnych zrobić, kiedyś tak Lenin próbował z marksizmem i mu nie wyszło.
Adi musisz wiedzieć jedno! śmierć i podatki, od tego nie uciekniesz.

adi

Active member
Nie łżyj PO-owski karaluchu, Dostałeś przykłady gospodarek całkiem wolnorynkowych.

Jesteś po prostu PO-owskim trollem który jak trzeba dowalić PIS to zamienia się w liberała a gdy trzeba dowalić liberałom to zamienia się w komucha.

No ale podobnie robi całe twoje ugrupowanie, dlatego nikt nie wie jakie oni mają poglądy i czy w ogóle mają.

Leon

Active member
No i jaki masz pomysł aby Kowalski wreszcie przestał bidować na granicy niewolnictwa?
Niech ten Kowalski idzie do pracy, a nie wyciąga ręce po 500+
jak to kiedyś ktoś mądrze powiedział:
Aby uczynić z ludzi niewolników, należy dać im pieniądze, których nie zarobili.
Im dłużej ludzie otrzymują pomoc socjalną, tym gorsza ich kondycja społeczna i zachowanie.

i święta prawda
Branie pieniędzy od przedsiębiorców tworzących miejsca pracy i dawanie ich na nieefektywne i deficytowe programy rządowe musi być w oznaką analfabetyzmu ekonomicznego

Leon

Active member
Dostałeś przykłady gospodarek całkiem wolnorynkowych.
chyba coś ci się popieprzyło jak w tym wykresie w którym za pisu wystrzeliło do góry 😁

No ale podobnie robi całe twoje ugrupowanie, dlatego nikt nie wie jakie oni mają poglądy i czy w ogóle mają.
Powiedział facet o Korwinowskich poglądach który popiera PiS :poop:o_O (dla mnie Korwin to odwrotność PiSu)
Jak można popierać pis a zarazem chcieć aby Mikuś wygrał ?????

adi

Active member
"Całkiem wolnorynkowe " w sensie "dość wolnorynkowe" a nie "całkowicie wolnorynkowe".

Do postów Leona się nie odniosę ponieważ jest po prostu idiotą który nie rozumie tego co wypisuje.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Pytanie do władzy:
Mateusz Morawiecki, którego sąd 2 razy skazał za kłamstwo, który kupił w dziwnych okolicznościach działkę od kościoła, dokonał rozdziału majątku i za kadencji którego w ministerstwie finansów działała mafia VAT - owska będzie kandydatem na premiera nowego rządu PiS?

tak dla brata pytam

cynik

Member
Ale nie możesz podważyć że ministerstwo słusznie badało sprawę Mafii Vatowskiej. Wiedzieli, że ktoś kasę wyciąga ale szukali tego nie za swojej kadencji a kadencji PO. Majsterszczyk. I ludzie to łyknęli, te 250 mld zł rzekomo skradzionych przez rząd PO.

Do góry