This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Meghan i Kate walczą z plotkami! Relacje kobiet zaskakują

E

Emilia Kletkiewicz

Guest
Brytyjska rodzina królewska ma za sobą wiele głośnych afer i skandali. Od wielu lat życie kolejnych pokoleń z dynastii Windsorów śledzą miliony osób, ale przede wszystkim media. Niedawno do rodziny dołączyła nowoczesna feministka, czyli Meghan Markle. Relacje Księżny Sussex z żoną Williama nie były zbyt dobre. Jak się okazuje Meghan i Kate postanowiły walczyć z plotkami! Relacje kobiet zaskakują!

Wymowne spojrzenia, popełnianie gaf przy królowej… Oto codzienność w Pałacu Buckingham. Pojawienie się nowych osób w nowym otoczeniu od zawsze służy plotkom. Księżna Cambridge od 2011 roku przebywa na dworze i musimy przyznać, że radzi sobie całkiem nieźle. Jest wręcz wzorem do naśladowania. Potrafi się dostosować do każdej sytuacji i zachowywać tak, jak nakazuje protokół królewski.

Co więcej, oprócz idealnego zachowania, jej kreacje obserwuje tysiące Brytyjek. Każda nowa stylizacja okazuje się hitem. Lada moment i wszystkie kobiety na świecie będą tak samo ubrane jak Kate!

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Chociaż Meghan pojawiła się całkiem niedawno, to wszystkie oczy mieszkańców Wielkiej Brytanii są skierowane właśnie na nią. Księżna Sussex w przeciwieństwie do Kate jest mistrzem wpadek. Wierzymy, że to się zmieni…

Żony Williama i Harry’ego od początku za sobą nie przepadały. Tak przynajmniej twierdzili eksperci od mowy ciała. Księżne spotykały się ze sobą jedynie na najważniejszych uroczystościach. A konflikt pomiędzy kobietami potwierdził w 2018 roku Książę Cambridge.

Meghan i Kate cieszą się swoim towarzystwem!


Od teraz możecie zmienić zdanie na temat relacji Księżnych. Na finale Wimbledonu obie Panie kibicowały przyjaciółce Markle, Serenie Williams. Ekspertka, Blanca Cobb bacznie obserwowała zachowanie kobiet. Na podstawie gestykulacji i mimiki twarzy doszła do wniosku, że Meghan i Kate cieszyły się swoim towarzystwem.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Jak myślicie, czy to ratowanie wizerunku rodziny królewskiej, czy jednak przełamanie lodów i akceptacja członka rodziny?

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry