This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

minister Brudziński

adi

Member
Tyle że analogicznie jak obywatel ma szanować taki kraj który na każdym kroku stosuje wobec niego przemoc(czyli przejawia skrajny brak szacunku do obywatela)?

adi

Member
Analogicznie każdy kto chce przyjmować muzułmanów wbrew woli narodu jest przeciwko owemu narodowi.

Leon

Member
Przeczytałem uważnie wystąpienie Jażdżewskiego.
Nie ma tam żadnych porównań katolików czy Kościoła do "świń w błocie". Wmawianie, że coś takiego tam jest to wyjątkowa manipulacja.

PiSowi trzeba przyznać że w manipulacji faktami są świetni!

adi

Member
"Dziś agendę tematów dnia układają nam czarnoksiężnicy, którzy liczą, że przy pomocy zaklęć i manipulacji złymi emocjami będą wstanie zdobyć władzę nad duszami Polaków.
Ale rywalizacja na inwektywy i negatywne emocje z nimi nie ma sensu, dlatego że po kilku godzinach zapasów ze świnią w błocie orientujesz się w końcu, że świnia to lubi. Trzeba zmienić zasady gry"

Leon

Member
56

gdzie porównanie katolika do świni? trzeba umieć czytać ze zrozumieniem!
wiem wiem za pisowca myśli prezes.

adi

Member
Masz porównanie kościoła do "świń w błocie", czarno na białym.

Do tego nazwanie księży czarownikami którzy stosują zaklęcia, co obraża zarówno kościół jak i katolików.

Jakby za rządów PO ktoś tak napisał o pederastach czy innych, to byłby od razu paragraf.

Leon

Member
W którym miejscu to napisane? że kościół to świnie w błocie.
Adi jak by ludzie szli jeden za drugim nazwał byś to że idą gęsiego, ale czy to znaczy że ci ludzie to gęsi?
Albo:
i rzekł Jezus do Szymona " idź paść baranki moje"
, czy to znaczy że katolicy są baranami!
Na każdej mszy modlimy się: Baranku Boże który gładzisz........ czy to oznacza że szef katolików jest baranem?

Przecież to jasne że jemu chodziło o to że z kościołem możesz walczyć ale i tak nie wygrasz, kler lubi to co robi. To tak jakbyś walczył że świnią w błocie która to lubi.

I druga sprawa wg Joja
to jest dobre:

to jest złe

Znajdź różnicę?

adi

Member
Widzisz, w PO zamieszanie, złość i panika bo to nie było planowane, rudy wkurzony bo nic nie wiedział o tej wypowiedzi, ale ty jako jedyny PO-owski klakier problemu nie widzisz i dalej w najlepsze przeinaczasz.

No ale w takim razie mogę napisać, że rozmowa z Tobą to jak rozmowa z kompletnym debilem który lubi się tarzać w błocie wymyślanych przez samego siebie debilizmów. Obrażony się czuć nie możesz bo przecież nie chodzi o ciebie.

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Jakich argumentów?
do dziś nie wskazałeś gdzie nazwał katolików świniami.
jedynie napisałeś:
Nigdzie nie doczytałem że katolicy to świnie tarzający się w błocie.

Leon

Member
Jakich argumentów?
do dziś nie wskazałeś gdzie nazwał katolików świniami.
jedynie napisałeś:
Nigdzie nie doczytałem że katolicy to świnie tarzający się w błocie.

Adi tu masz prawdziwego katolika który bzykał 14-latki

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
Agent CBA zatrudniony w 2016 osobiście przez szefa CBA Bejdę, bezpośrednio mu raportujący i dysponujący poświadczeniami z ABW
oświadczył w Sejmie, że widział na kompromitującej taśmie Marka Kuchcińskiego.
Czy marszałek Sejmu jest w stanie jutro wyjść do dziennikarzy i zaprzeczyć?
Jak myślisz JOJO albo Zero zajmą się tym?

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Adi PiS-prawda jest inna od powszechnie obowiązującej . Z kościołem to tak jak byś chciał walczyć z pisem!
A jak już chcesz po swojemu te słowa (o świniach) interpretować to popatrz na Rydzyka, Głódzia czy abp Jędraszewskiego .
oraz

oczywiście tobie (rasowemu wyborcy pis) nie przeszkadzają takie zarzuty:
Marszałek ogrodnik powiedział że nie bzykał 14-latki i dla prokuratury nie ma sprawy.
Tak jak prezes powiedział iż nie warto jego sprawą zawracać dupy prokuratorze. Tak się stało.

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Wychodzi na to że w twoich oczach oni kiedyś byli źli a teraz są dobrzy? Krytykujesz rząd Tuska, ale teraz tych samych ludzi widzisz innym oczkami.
ps. Jaki też był radnym z PO.
pokazałeś zapewne że dla tych ludzi liczy się koryto. (bo chyba nie miłość do prezesa)

Uwaga, zmiana wersji min. Brudzińskiego. Obrazą uczuć religijnych nie była Matka Boska z tęczą w aureoli, ale to że wśród miejsc naklejenia był śmietnik i tojtojka. Czyli kombinują chłopaki :)
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
To już nie obraża niczyjich uczuć.

adi

Member
Pokazałem że PIS i PO jeden syf, natomiast PO to już gówno totalne bo jeszcze na usługach Niemiec.

A z tą "obrazą uczuć religijnych" to się nie ośmieszaj bo twoja partia jest dokładnie taka sama. Jest tylko inna lista uprzywilejowanych podmiotów z których się śmiać nie wolno.

Nie masz pojęcia czym jest wolność słowa.

Do góry