This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Monika Zamachowska. Wiemy, czym się zajmie

P

Piotr Paterczyk

Guest
Niedawno media obiegła informacja o tym, że Monika Zamachowska żegna się z TVP 1. Gwiazda była jednym z prowadzących „Pytanie na Śniadanie”. Wielu zastanawiało się, czy to definitywny koniec współpracy z Telewizją Publiczną, a może Jacek Kurski i spółka mają do zaoferowania Monice coś nowego? Wyjaśniamy.

Monika Zamachowska – czym teraz się zajmie?


Monika Zamachowska po odejściu z „Pytanie na Śniadanie” nie rozpaczała. Od razu na swoim Instagramie zamieściła post, który wlewał w serca fanów sporo optymizmu. Zamachowska była wdzięczna publicznemu nadawcy, że dał jej szansę zaistnieć na ekranach telewizorów. Jednocześnie post był otoczony nutką tajemniczości, która nie wyjaśniała tak naprawdę dyskusji, czy Monika Zamachowska pożegna się definitywnie z TVP.

Dzisiaj na profilu Instagram u Moniki Zamachowskiej pojawił się nowy wpis. Gwiazda informuje w nim, że na brak propozycji nie może narzekać. Dostała trzy konkretne oferty, a także jedną propozycję reklamową. Co ciekawe wśród propozycji, na stole leży także oferta od TVP. Monika Zamachowska miałaby na antenie publicznego nadawcy poprowadzić koncert kolęd.

Póki co Zamachowska nie zdecydowała się, jaką ścieżką kariery zawodowej teraz podąży. Po 25 latach współpracy z TVP, Zamachowska musi na spokojnie usiąść, pomyśleć i przeanalizować, co dalej robić. Jedno jest jednak pewne – bezrobocie jej nie grozi.

Oryginalna treść postu, jaki Monika Zamachowska zamieściła na swoim Instagramie:

Dostałam dzisiaj trzy propozycje pracy i jedną reklamową. Co robić? Przez 25 lat pracy w jednym miejscu człowiek trochę zapomina, jak to jest odcinać kupony od nazwiska, od osiągnięć, od marki, którą się stałam dzięki TVP. Tymczasem TVP potwierdza ofertę prowadzenia koncertu kolęd, ktoś tam dzwoni, próbuje coś doradzać…
Potrzebuję tego długiego weekendu, żeby sobie to wszystko poukładać. Wszelkie sugestie mile widziane. Dzięki, że jesteście
Warto przeczytać także nasz artykuł, w którym informowaliśmy, że
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
. Telewizja Publiczna prześcignęła TVN, a zagrożony może czuć się także Polsat. Być może ostatnie ruchy kadrowe w TVP (Monika Zamachowska, Barbara Kurdej-Szatan) mają właśnie związek z chęcią odświeżenia ramówki, a zarazem zyskania jeszcze większego grona odbiorców.

źródło: inf. własna / Instagram

Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry