This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Nasze naziołki

adi

Active member
Jesteś debilem, który jest za tępy by zrozumieć różnicę między nie karaniem za coś a czczeniem czegoś.

I nie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego sam nie czcisz Stalina, przecież za PO czerwona gwiazda dozwolona, więc?

Leon

Active member
przecież za PO czerwona gwiazda dozwolona, więc?
A teraz zabroniona????
Adi tu nie chodzi o to co zabronione lub nie! ty się kieruj własnym rozumem, i sam sobie odpowiedz czy warto czcić adolfa. I w jakim celu to robisz.
Chciałem napisać że na starość zmądrzejesz, ale ja w twoim wieku przecież nie czciłem nazistów, ani czerwonych, chociaż młodość moja była w czasach gdzie sierp i młot były mile widziane.

adi

Active member
A teraz zabroniona????
No nie, więc dlaczego nie piszesz ze PIS czci Stalina?

sam sobie odpowiedz czy warto czcić adolfa. I w jakim celu to robisz.
Dlaczego miałbym czcić jakiegoś austriaka, w dodatku socjalistę i antypolaka?

:eek::eek::D:D

Nie czczę rudych Donków i Adolfów, wręcz się nimi brzydzę.

Chciałem napisać że na starość zmądrzejesz, ale ja w twoim wieku przecież nie czciłem nazistów, ani czerwonych, chociaż młodość moja była w czasach gdzie sierp i młot były mile widziane.
W takim razie zmądrzej i przestań czcić swastykę. No i usuń nazistowskie tatuaże.

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Uważam że godło Platformy obywatelskiej nie powinno być karalne, mimo że noszących je uważam za debili.

Teraz już rozumiesz , idioto?:)

Każdy ma prawo czcić kogo tylko chce.

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Przecież to ty czcisz adolfa, nie ja.

A nawet jesteś podobny do adolfa, on tez zakazywał ludziom symboli/poglądów.

I zważ na ton, śmieciu. To że jak zwykle nie masz żadnych argumentów by obronić swoje chore obsesje na punkcie zakazywania i kontroli nie oznacza że będziesz uciszał kogokolwiek.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Adi!

228
Dokąd to zmierza? żeby wpajać najmłodszym idee Hitlera :cry:
Adi mam nadzieję że tobie to przyszło z wiekiem...bo chyba nie wyssałeś tego z mlekiem matki?

adi

Active member
Tutaj nazistami są ci którzy zabierają dzieci rodzicom ze względu na ich poglądy polityczne.
Dwa, to wbrew konstytucji:

Art. 48.

1. Rodzice mają prawo do wychowania swoich dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania.

A za każdą próbę imputacji mi nazizmu czy faszyzmu, dlatego że jestem za wolnością słowa, poglądu i wyznania, podejmę kroki prawne.
Nie będziesz gnoju robił nazistów z wolnościowców.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Swastyka , hajlowanie i adolf to znaki nazizmu które popierasz i nie wypieraj się tego.
Art. 256.KK Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego

Wychowanie oznacza zaszczepianie i umacnianie w dzieciach określonego światopoglądu, przekonań, systemu wartości, zasad obyczajowych, moralnych i etycznych poprzez świadome działania rodziców. Rodzice mają tu swobodę postępowania i wolność od wszelkich postronnych ingerencji. Dopiero gdyby przekazywanie pewnych treści należało zakwalifikować jako demoralizację, mogą wkroczyć organy państwa celem ochrony dziecka.

Tutaj nazistami są ci którzy zabierają dzieci rodzicom ze względu na ich poglądy polityczne.
Dwa, to wbrew konstytucji:
A teraz się zastanów czy to wbrew Konstytucji.

I jeszcze jedno, czy to jest publiczne propagowanie nazizmu czy nie?
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

adi

Active member
Czyli wynika że jesteś kompletnym idiotą który nie rozróżnia wolności słowa i przekonań od nazizmu.
Chociaż ja myślę że nie jesteś idiotą bo doskonale to rozumiesz, jesteś po prostu cwelem.

A co to tematu, nienawiść do ludzkości już można dziecku propagować bez przeszkód, bo to przecież nie system totalitarny.

Chore to wszystko, totalitaryści zabierają dzieci innym totalitarystom za poglądy totalitarystyczne.

Leon

Active member
Czyli wynika że jesteś kompletnym idiotą który nie rozróżnia wolności słowa i przekonań od nazizmu.
Ty jesteś po prostu gupi mówiąc że ta babka nie propaguje faszyzmu i to w miejscu publicznym! (ten tatuaż na szyi to powinni jej wyciąć tak jak robili to ci spod tego znaku)
No chyba że to idiotka, ale takiej też dziecko trzeba odebrać.
Dwa, to wbrew konstytucji
A teraz wyobraź sobie że zamiast tej swastyki wisi flaga ISIS, zamiast portretu Adolfa portret Bin Ladena i jego kumpli, na szyi ta idiotka ma wytatuowaną flagę isis.
Dalej będziesz twierdził że kobieta wychowa dziecko w duch patriotyzmu?

A co to tematu, nienawiść do ludzkości już można dziecku propagować bez przeszkód,
Ty tak poważnie?
Wg mnie to ta kobieta wychowuje potencjalnego terrorysty! bo czym jest nazizm/faszyzm?

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Ty jesteś po prostu gupi mówiąc że ta babka nie propaguje faszyzmu i to w miejscu publicznym! (ten tatuaż na szyi to powinni jej wyciąć tak jak robili to ci spod tego znaku)

Przecież noszenie wytatuowanej swastyki nie jest wg polskiego prawa propagowaniem faszyzmu, propagowaniem faszyzmu jest noszenie swastyki na ubraniu bądź fladze.

Dlatego ta kobieta nie ma zarzutów karnych, idioto.

A teraz wyobraź sobie że zamiast tej swastyki wisi flaga ISIS, zamiast portretu Adolfa portret Bin Ladena i jego kumpli, na szyi ta idiotka ma wytatuowaną flagę isis.
Dalej będziesz twierdził że kobieta wychowa dziecko w duch patriotyzmu?

Każdy ma prawo wychować dziecko jak tylko sobie chce a nie w duchu patriotyzmu, idioto.

Wg mnie to ta kobieta wychowuje potencjalnego terrorysty! bo czym jest nazizm/faszyzm?
Nazizm? to skrót od narodowy socjalizm czyli ustrój polityczny będący połączeniem socjalizmu gospodarczego z konserwatyzmem społecznym.

Muzułmanom też chcesz odbierać dzieci bo to oni robią 99 proc obecnych zamachów terrorystycznych czy jak zwykle hipokryzja?

Leon

Active member
Dlatego ta kobieta nie ma zarzutów karnych, idioto.
no bo takie dziwne prawo. ale rozum podpowiada co innego.(zawsze się tym kieruję) Jaka różnica między swastyką na ubraniu a na odkrytej szyi?
Każdy ma prawo wychować dziecko jak tylko sobie chce idioto.
NIE !sąd ograniczył jej prawa rodzicielskie. (i słusznie!) wpierw miej dzieci a później możesz się wypowiadać o wychowaniu.
Muzułmanom też chcesz odbierać dzieci bo to oni robią 99 proc obecnych zamachów terrorystycznych czy jak zwykle hipokryzja?
Oczywiście! jeżeli w Polsce takie coś miało by miejsce, że kobieta wychowuje dźihadysty lub terrorysty to dlaczego nie?

adi

Active member
no bo takie dziwne prawo. ale rozum podpowiada co innego.(zawsze się tym kieruję) Jaka różnica między swastyką na ubraniu a na odkrytej szyi?
Rozum podpowiada że ludzie tatuują swastyki ze 100 różnych powodów. Inne znaczenie było u punków, inne u neopogan, inne w kryminale.

Oczywiście! jeżeli w Polsce takie coś miało by miejsce, że kobieta wychowuje dźihadysty lub terrorysty to dlaczego nie?
Czyli do zabrania dziecka nazistom wystarczy sam symbol zaś do zabrania dzieci muzułmanom trzeba już udowadniać namawianie do terroryzmu, mimo że za 99 proc aktów terroryzmu odpowiedzialni są ci drudzy?

Kompletny brak logiki.

Leon

Active member
Rozum podpowiada że ludzie tatuują swastyki ze 100 różnych powodów
NIE Adi z jednego powodu!....są idiotami.
za 99 proc aktów terroryzmu odpowiedzialni są ci drudzy?
Drudzy to znaczy kto? bo w Polsce ani jednego ataku terrorystycznego nie dokonali muzułmanie.
Funkcjonariusze ABW zatrzymali grupę polskich ekstremistów, planujących przeprowadzenie w kraju zamachu terrorystycznego. Zabezpieczono broń i liczne materiały wybuchowe.
Więcej:

Czyli do zabrania dziecka nazistom wystarczy sam symbol
Przyznajesz że w Polsce są naziści!
jeżeli ta Polka ma na ścianach nazistowskie emblematy to jak ona wychowa swoje dziecko? albo na kogo?
to samo dotyczy muzułmanki która ma na ścianie flagę ISIS i obraz Bin Ladena. Czyż te kobie nie są sobie równe.Jakie one idee promują? co wszczepiają dziecku?
Chyba mi nie powiesz że ona dziecku mówi jaki Adolf był zły i co robił? że te obrazki to ma dla przestrogi dla dzieciaka.
Przecież ta pinda od małego będzie go uczyć że nasza rasa lepsza od innej,

adi

Active member
NIE Adi z jednego powodu!....są idiotami.
Sam jesteś idiotą, co z tego?

Idiotą który nie potrafi zrozumieć że ludzie mają prawo do własnej interpretacji symboliki, a nie tej jednej jedynej narzuconej odgórnie.

Drudzy to znaczy kto? bo w Polsce ani jednego ataku terrorystycznego nie dokonali muzułmanie.
Naziści też nie, co z tego?

Natomiast w Europie 99 proc ataków to sprawa muzułmanów.

Funkcjonariusze ABW zatrzymali grupę polskich ekstremistów, planujących przeprowadzenie w kraju zamachu terrorystycznego. Zabezpieczono broń i liczne materiały wybuchowe.

"Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała obywatela polskiego, członka społeczności muzułmańskiej w Polsce, który zamierzał dokonać zamachu terrorystycznego w miejscu publicznym. "

Przecież ta pinda od małego będzie go uczyć że nasza rasa lepsza od innej,

No i co z tego?
W Biblii jest napisane że homoseksualiści to obrzydliwość a w Koranie żeby zabijać niewiernych.

O tym że obecnie bardzo wiele matek uczy swe dzieci że są lepsze od innych już nie wspominam.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
"Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała obywatela polskiego, członka społeczności muzułmańskiej w Polsce, który zamierzał dokonać zamachu terrorystycznego w miejscu publicznym. "
Pomyliło ci się
W Polsce omal nie doszło do zamachu terrorystycznego - poinformowała w środę Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Funkcjonariusze udaremnili krwawą jatkę, przygotowywaną przez polskich ekstremistów. Grupa ludzi z Warszawy i Szczecina, inspirując się takimi mordercami jak Anders Breivik i Brenton Tarrant, planowała rzeź na muzułmanach.
Więcej:

Idiotą który nie potrafi zrozumieć że ludzie mają prawo do własnej interpretacji symboliki,
Adi żałosny jesteś wiesz !
nie powiesz mi że ta kobieta swastykę na szyi wydziergała sobie z nienawiści do nazizmu ! to samo dotyczy portretu adolfa na ścianie.
W Biblii jest napisane że homoseksualiści to obrzydliwość
Chyba w twojej!
Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego

Do góry