This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Niepodległość A.D. 2018

cynik

Member
Wiecie co - jednen z moich pracowników z innego państwa spoza UE mnie ostatnio zapytał - dlaczego Polska nie umie świętować tak ważnych wydarzeń. Ma rację? Umiemy świętować niepodległość? Czym ona jest w takim razie, kiedy oddajemy ulicę nacjonalistom. Wbił tym pytaniem głęboką szpilkę w narodową dumę - nie umiemy. My mamy tylko dumę narodową, nic więcej. Wybiórcze podejście do kwestii co jest godne a co nie jest godne. Nie mam zamiaru iść w marszu z nacjonalistami, nie jest mi po drodze by uczestniczyć w takiej imprezie pod ich dyktando, ale ... gdzie w takim razie są jakieś oficjalne imprezy i obchody? Dzień smuty i powagi narodowej zamiast dnia Paderewskiego dla przykładu, a to on się najwięcej napracował w dyplomacji, jeździł między stolicami i w przerwach między występami promował ideę powstania kraju. Powstania wielkopolskiego, które dało zaczątek Państwa Polskiego. Dzisiaj mamy hordy nacjonalistów i kiboli na ulicach z transparentami, za które mi jako obywatelowi jest najnormalniej wstyd. I opcję polityczną u władzy, która chętniej widziałaby Rotę zamiast Mazurka Dąbrowskiego. Juto odbędzie się improwizowana feta, z naprędce skleconym planem by zasłonić skandal z marszami nacjonalistów. Naprawdę tylko na to nas stać? Ojcowie niepodległości w grobach się przewracają, w dodatku odsłaniamy także naprędce zrobiony pomnik nie jednego z ojców niepodległości, ale prezydenta III RP, rzekomo tej skompromitowanej. Tam powinien stanąć pomnik Paderewskiego przy pianinie w Carnagie Hall i cała śmietanka polityków którzy przyczynili się do odrodzenia się Państwa Polskiego, z Dmowskim, Piłsudskim wśród audytorium. Można było zrobić wiele, a zrobi się atrapę po marnym marszu aby uniknąć skandalu i zamieszek nacjonalistów. Skoro ambasada USA wysyła do swoich obywateli prośbę aby zostali w domu i nie świętowali naszego dnia niepodległości, to coś w tym jest.
Po tym pytaniu było mi wstyd. Za kraj, za "patriotów". Chłopak chciał się cieszyć z przyjaciółmi w Polsce z niepodległości tego kraju, będzie musiał się schować by go nie zglanowało paru łysych ubranych na czarno z zieloną opaską Falangi. Oskar Wilde miał na to bardzo ładne zdanie - Patriotyzm jest cnotą ziejących nienawiścią.

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Tja, Polska nie umie świętować bo mamy Marsz Niepodległości który powoli staje się ikoną i inspiracją dla całej rdzennej Europy, bo tak sobie stwierdził twój zmyślony pracownik spoza UE byś wylewał swoje żale:)

A niepodległość kraju własnie na tym polega, ze na ulicę mogą wyjść ci którzy uważają naród za najwyższe dobro(definicja nacjonalizmu), w przeciwieństwie do podległości gdzie się ich wsadza do więzień bo tak nakazuje Bruksela.

Ostatni akapit, to już standardowe twoje kłamstwo i manipulacja, że niby jakiś twój zmyślony prapownik nie może iść na MN bo go pobiją.

2382 (1).jpg

"- W tym roku Pańskim byłem po raz III na Marszu Niepodległości, nie spotkałem się na Nim z żadnymi rasistowskimi czy ksenofobicznymi sytuacjami. Idąc pod flagami ONR byłem bezpieczny. Ludzie na Marszu Niepodległości byli wobec mnie niezwykle przychylni - pisze na Facebooku Bawer Aondo - Akaa, niepełnosprawnyczarnoskóry polski patriota w odpowiedzi na prowokację i tekst reportera Gazety Wyborczej Jacka Hugo-Badera, który wymalowany na czarno poszedł na Marsz Niepodległości, na którym miał rzekomo "odczuwać" niechęć uczestników."

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

No i wyszło jak zwykle, że najwięcej jadu i nienawiści masz w sobie ty i twoi "europejscy" koledzy, bo nie możecie się pogodzić że naród nie maszeruje pod brukselską flagą i rudym Donkiem, tylko własnymi barwami.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Adi i tyś w to uwierzył że murzyn szedł w polskim marszu niepodległości? ..może jeszcze niósł transparent " Biała Europa, "Czysta krew", "Biała Siła"

W tym roku mam nadzieję że będzie inaczej. PiS na nazioli się przygotował:

Dziwi mnie tylko że w zeszłym roku Błaszczakowi się marsz podobał pisał że było pięknie i spokojnie,a w tym roku Rosomakami postraszy.

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Oczywiście że pójdą wspólnie na początki władza i wojsko a za nimi w asyście Rosomaków i tajniaków pójdą naziole.!
A niech tylko ktoś racę odpali albo niewłaściwy transparent poniesie, to wieżyczka Rosomaka się obróci.

adi

Active member
Teraz właśnie wychodzą wasze lewackie marzenia , strzelać do patriotów jak za komuny i robić z nich nazistów.

Ale spokojnie, nie rządzi już PO to ten scenariusz się nie wydarzy;)

Leon

Active member
Adi, ale to tylko za PiSu wojsko z ciężkim sprzętem będzie maszerować. i ochraniać naszego najjaśniejszego pana.
i pomyśleć że jeszcze niedawno tak maszerowali

Aż dziw że nikt twarzy nie zasłanie i nie wstydzi się maszerować.

adi

Active member
Też się dziwię, ja bym na ich miejscu nie mógł spojrzeć w lustro, no ale oni wstydu nie mają. Brakuje mi za to na tym foto Schetyny chwalącego się publicznie nowymi zębami.

adi

Active member
Czyli łżesz jak pies bo jako dowód jest wywiad z czarnoskórym uczestnikiem MN oraz stosowna fotka:

bawer_aondo_625.jpeg

Natomiast zgodzę się z tobą, że tłum na MN w przeciwieństwie do czarnoskórych zlinczował by twoich idoli takich jak Grześ z zębami czy bufetowa.

Leon

Active member
Ale widać że on nie szedł między naziolami! on jest między zwykłymi wesołymi ludźmi bez falang-ów i kominiarek..

adi

Active member
Jak sam twierdzi szedł wśród ONR, więc twoje podłe lewackie kłamstewka na nic się zdadzą, bo on wie lepiej wśród kogo szedł niż ty.

Dwa, przyłapałem cię na kolejnym kłamstewku które tu prezentujesz na polecenie niemieckiej agentury z PO, bo ONR to nie naziści, to nacjonaliści.

cynik

Member
Uderz w stół, nożyce się odezwą. Adi ty jak zawsze nic a nic nie zrozumiałeś. Tu nie chodzi o marsze. Tu chodzi o to jak my celebrujemy to wyjątkowe święto.

A tak swoją drogą zarzucasz poprzedniej ekipie jak mogą patrzeć w lustro - a ty możesz że swoimi inspirowanymi i opłacanymi z Moskwy postami? Twoje środowisko jedzie na skłócaniu narodu i sianu nienawiści. Czerwony lis w kórniku udający koguta.

adi

Active member
Tu chodzi o to jak my celebrujemy to wyjątkowe święto.

Celebrujemy wspaniale, biorąc udział w marszu który jest wymierzony w lewactwo które chce nas owej niepodległości pozbawiać.

Twoje środowisko jedzie na skłócaniu narodu i sianu nienawiści.

Nieprawda, twoje.

Masz problem z MN ?

Weź udział w kontrmarszu swoich eurolewackich kolegów, antynarodowców i pederastów, ale przestań w końcu sączyć jad na Marsz Niepodległości.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Gdyby nie ci było by całkiem fajnie
Włoscy faszyści ramię w ramie z naszym ONRem w stolicy Polski.
Czy ktoś może mi przypomnieć, po której stronie byli Włosi kiedy niszczono nasz kraj

Poszło w świat:
Italian fascists in Poland's capital.
Can anyone remind me which side they were on when this country was being destroyed?

z naszymi naziolami za pomocÄ… wojska dali sobie radÄ™

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
A co....
Dwa, przyłapałem cię na kolejnym kłamstewku które tu prezentujesz na polecenie niemieckiej agentury z PO, bo ONR to nie naziści,
Masz rację ONR to nie naziści, to faszyści (za błąd przepraszam)

Forza Nuova) – włoska organizacja będąca członkiem Europejskiego Frontu Narodowego.
W latach 2003–2006 była częścią Alternatywy Socjalnej (włoskiej koalicji
zrzeszającej partie faszystowskie założonej przez Alessandrę Mussolini).

Dobrze gada.

Ostatnia edycja:

Anubis

New member
A anty marsz KODowców był ok ? Czy oni świętowali niepodległość ? Nie powinno być tej manifestacji o tej samej porze co marsz niepodległości.

Leon

Active member
A anty marsz KODowców był ok ? Czy oni świętowali niepodległość ? Nie powinno być tej manifestacji o tej samej porze co marsz niepodległości.
Duda gadał że się wszyscy zmieszczą pod biało_czerwaną flagą. Skoro było miejsce dla tych co z ziemi włoskiej do Polski przyszli

Do góry