This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

Nowa Polityka.org.pl

DamYan

Administrator
Członek Załogi
uX8Pmbg.png

Witajcie!

Nie wszyscy będą zadowoleni z takiego obrotu spraw, lecz od jakiegoś czasu forum Polityka.org.pl była na sprzedaż!

Kontaktowałem się z poprzednimi właścicielami, lecz nie chcieli sprzedać domeny z forum. Postanowiłem, że zakupię domenę i spróbuje odbudować od nowa społeczność.
Forum aktualnie stoi na płatnych skrypcie forum. Posiadamy nowy styl, który dowolnie można edytować. W planach jest strona/portal.

Mam nadzieję, że pomożecie i stworzymy od nowa coś fajnego, ciekawego i interesującego. W odpowiednich działach możecie zgłaszać pomysły i problemy z działaniem forum.

Do tego wszystkiego potrzebuję Was! Użytkowników!
Zapraszam na naszą stronę na
FB, fajnie jak udostępnicie i zostawicie lajka!

Choć nie jest jeszcze uzasadnione do czego dokładnie będzie wykorzystane to forum, to macie u mnie jako aktywnego użytkownika poprzedniego wcielenia duży kredyt zaufania. Poprzednie forum, choć było osierocone z prawnego punktu widzenia, było bardzo dobrze zarządzane. Będzie miło widzieć kontynuację swobody wymiany myśli, bez jednoznacznego ukierunkowania politycznego. Gdy tak się stanie, to trzeba będzie dołożyć wszelkich starań aby forum wróciło na ścieżkę bezstronności, bądź w ostateczności zniknęło z przestrzeni.

Masz tupet dawny moderatorze . Prawda jest taka że generalnie 100 procent moderatorów to byli sympatycy(lub członkowie) Platformy obywatelskiej. Regulamin był łamany w zasadzie przez wszystkich(w tym szczególnie administratora) jednak nie pamiętam aby jakiś sympatyk jedynej słusznej partii dostał kiedykolwiek bana, w przeciwieństwie do jej przeciwników , a "uzasadnienia" były naprawdę kuriozalne. Dlatego też trzon aktywnych dyskutantów odszedł dawno temu, gdyż nie chcieli kopać się z koniem. Moim zdaniem to też główna przyczyna tego że to forum umarło. Więc jeśli to ma mieć rację bytu i się rozwijać , musi być prowadzone na odwrót niż było prowadzone stare.

Powodzenia, liczę na to że napłynie trochę świeżej krwi bo ostatnimi czasy z użytkownikami było cieniutko - być może dlatego że był problem z odzyskiwaniem hasła ;). Jedynie jak mogę pomóc to czasem wejść i pogadać.

Masz tupet dawny moderatorze . Prawda jest taka że generalnie 100 procent moderatorów to byli sympatycy(lub członkowie) Platformy obywatelskiej.
Dla Ciebie Adi mogło to być i 10E100 % użytkowników, Ja od samego początku deklarowałem się jako racjonalista, ani PO ani inny chadecki twór nigdy nie był moim faworytem. Dlaczego tego nie potrafisz zrozumieć? Zafiksowany ideologicznie umysł czy wdrukowana lojalność partyjna?

Ty jako jedyny aktywny moderator nie deklarowałeś się jawnie jako fan PO, natomiast zawsze stawałeś po stronie PO i swoich kolegów, więc nie ma większego znaczenia za kogo się uważasz. Nawet teraz jak za dawnych czasów imputujesz mi jakąś "lojalność partyjną", do jakiej partii ciekawe.

A ja mam taką sugestię. Bo mam taką starą encyklopedię z lat pewnie jeszcze 60. kiedy to mówiono tylko o Marksie i budowaniu socjalizmu. Pewnie znalazłbym tam zdjęcie parlamentu. Wyjdzie na bardzo stare i nikt na bank się nie przyczepi o prawa autorskie, a jakby sepię zrobić, albo greyscale (czarno-białe), to fajnie by wyglądało na bannerze u góry. Bo fajnie by było. Wytnę, pójdę zeskanować i umieszczę tu. Tylko już się zapowiadam.

Drogi Adi, zawsze stawałem po stronie racjonalnego rozwiązania i racjonalnego myślenia. Ale nie utożsamiam się z żadną organizacją ani partią, nie bronię jej też dla zasady - czego niestety nie można powiedzieć o Tobie. BTW jak tam koledzy faszyści z ONR? Jakaś kontrakcja do koszulkowania pomników? :D

Do góry