This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Nowy sojusznik Polski.

adi

Member
Ja rozumiem że czarno białe widzenie świata, dokładnie tak jak ci nakazuje TVN, ale trzeba pamiętać że w tym tyglu Asad zwalcza m in radykalnych islamistów wśród tzw rebeliantów czy państwo islamskie. Rozumiem że jeśli Polska chce pomagać w Syrii to nie ma się kontaktować z Syrią tylko z Niemcami najlepiej, bo inaczej tacy jak ty będą piać że" nas PIS ciągnie do Rosji".

adi

Member
W interesie PL jest sprytne wymiksowanie się z tego do czego chcą nas zmusić Niemcy i ten interes realizujemy. Z kim mamy współpracować w zakresie pomocy syryjczykom na miejscu jak nie z rządem syrii?

adi

Member
Od kiedy nie karmienie trolla, który świetnie wie że chodzi o muzułmanów, jest odwracanien kota ogonem?

adi

Member
Skoro ojciec PIS-owskiego premiera krytykuje syna za złe w jego opinii stosunki z Putinem, to znaczy że " PIS nas ciągnie do Rosji". Oto PO-owska "logika" w pełnej krasie.

Worek

Member
Przystawki PiS od dawna służą do testowania opinii publicznej jak zareaguje na pomysły od czapy. Taka PiSowska polityka.

adi

Member
Nawet gdyby to i tak lepsze to niż PO-owska polityka , czyli nieliczenie się z opinią publiczną.

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Nawet gdyby to i tak lepsze to niż PO-owska polityka , czyli nieliczenie się z opinią publiczną.
Myślałem że mi zwieracz puści... znaczy PiS się liczy z opinią publiczną (zapamiętaj ! jedyny człowiek z którym się liczą to Prezes!)

Asad zwalcza m in radykalnych islamistów wśród tzw rebeliantów czy państwo islamskie.
Teraz wiem dlaczego nasi ONRowcy i podobni czczą Adolfa, zwalczał żydów, a że przy okazji Europę puścił z dymem...zdarza się.

Ostatnia edycja:

adi

Member
Myślałem że mi zwieracz puści... znaczy PiS się liczy z opinią publiczną (zapamiętaj ! jedyny człowiek z którym się liczą to Prezes!)
Czyli uważasz że to co Worek wypisuje to bzdury, right?

Teraz wiem dlaczego nasi ONRowcy i podobni czczą Adolfa, zwalczał żydów, a że przy okazji Europę puścił z dymem...zdarza się.
Wykaż że czczą Adolfa, rzetelne badania i statystyki podaj.

Bo ja z łatwością wykażę że ci co chce ich PO sprowadzać czczą mordercę i pedofila.

Do góry