This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

Obrazki

#21


Warszawska policja skieruje do marszałka Sejmu wniosek o uchylenie immunitetów posłom, którzy podczas Marszu Wolności odpalili race - poinformował we wtorek rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji. Chodzi o Andrzeja Halickiego i Sławomira Neumana z PO.
 
#22
To właśnie za rządów PO wprowadzono karę grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności za wnoszenie i posiadanie pirotechniki na imprezach masowych.

Niezbadane są granice PO-owskiej hipokryzji, to po prostu obrzydliwe.
 
#24
Jakie znowu "naziole", czyżbyś nie wziął leków?

Po drugie wklep sobie w google" aresztowani za race", wyskoczą głównie przypadki karania kibiców, bo kibice nie mogą się zasłonić immunitetem jak PO-ostwo.

Ale jak rozumiem PO-ostwa własne prawa obowiązywać już nie mają?


Szczyt szczytów, oburzać się, że wreszcie i PO-ostwo może zostać ukarane za wykroczenie które sami wprowadzili do kodeksu karnego.

Natomiast widać doskonale pogardę PO-tworów do własnych praw oraz bezgraniczne oddanie pożytecznych PO-wskich idiotów.
 
Ostatnia edycja:
#26
Wkleiłeś jakieś fotki jakichś ludzi z racami na dowód idiotycznej tezy którą wyssałeś sobie z palca , "ze jakichś "nazioli" nie karają"?

Jesteś tak żałosny jak twoi mocodawcy z Platformy Obywatelskiej. A teraz jeszcze popłacz nad tym że być może ukarają PO za łamanie prawa przez nich samych ustanowionego, bo przecież wg bredni które tworzysz PO powinno być ponad prawem.
 
#30
A ile szt. było tabletek w w pudełku 2015 roku a ile w 2018 ?

No to ile to było w pudełku w 2015 stosunku do 2018 bezczelny kłamco?


Wykaż czarno na białym lek po leku albo skończ wklejać tę parszywą kłamliwą Po-owską propagandę i miej odwagę napisać "jestem PO-owskim łgarzem".
50 szt tabletkowa mega paka ibupromu jest do dostania za 20 zł obecnie, PO-owski kłamco.Przecież ty lubisz być dymany, złego słowa o Morawieckim nie powiesz
a licznik pokazał już 100
Rozumiem że gry argumentów brak zaczyna się ad personam. PO-owskie trolle przyłapane na kłamstwie tak już mają, brak im jaj żeby się przyznać że łgają.
 
#31
Adi ! opakowania leków się kurczą!
Ministerstwo Zdrowia po raz kolejny zdecydowało o podniesieniu cen leków...
http://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja...w-po-przeszczepach-znowu-w-gore,185958,6.html
Rynek apteczny w 2017 r. wzrósł do 33 mld zł. Średnie ceny leków w górę
http://www.politykazdrowotna.com/27...wzrosl-do-33-mld-zl-srednie-ceny-lekow-w-gore


Ceny leków wzrosły z powodu „apteki dla aptekarza”
http://www.medexpress.pl/ceny-lekow-wzrosly-z-powodu-apteki-dla-aptekarza/69602ibuprom 28 zł pomyliłem się ale to i tak wzrost o 100%
https://www.ceneo.pl/4774900
 
Ostatnia edycja:
#32
Człowieku, dajesz link do .......96 tabletkowej paki ibupromu, która i tak jest tańsza niż twoje kłamstwa.

Wykaż, że 96 tabletkowa paka ibupromu kosztowała w 2015 .....14 zł


Dalej, standardowy Gripex kosztuje dzisiaj 13 zł, podwójna paka 20 zł, wg twoich kłamstw 40 zł. No i tak praktycznie cały czas.

Naprawdę nie masz odwagi by przyznać że łżesz jak pies tylko będziesz szedł w zaparte?
 

Do góry