This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

PAD, Malinka, Adrian

Leon

Member
Widać jaki z niego marny prezydent, gdy nawet jego rzecznik ma go dość, co wieczór musiał wymyślać tłumaczenia do jego idiotycznych wypowiedzi...
No bo jak to wytrzymać?...Żal ze była w Polsce bezkrwawa rewolucja. Narzekanie na sędziów komunistów siedząc obok Piotrowicza i Kryże.

adi

Member
Ale kto ma mu wytoczyć trybunał stanu? PO już do władzy nie dojdzie a nawet jeśli hipotetycznie to oni się nawzajem nie ruszają.

adi

Member
Sugerujesz że nagle już nie ma wyborów demokratycznych w Polsce bo nie wygrała partia którą popierasz?:D:D

adi

Member
Przedstaw rzetelne kompletne porównanie ukradzionych i zmarnowanych pieniędzy przez PO i PIS a nie wybiórcze memy.

Ja rozumiem że chcesz wszystkim "udowodnić" że złodzieje których wspierasz są fajniejsi, ale miej jakieś granice przyzwoitości:D

Leon

Member
Przedstaw rzetelne kompletne porównanie ukradzionych i zmarnowanych pieniędzy przez PO i PIS a nie wybiórcze memy.

Ja rozumiem że chcesz wszystkim "udowodnić" że złodzieje których wspierasz są fajniejsi, ale miej jakieś granice przyzwoitości:D
To raczej ja bym zapytał gdzie te złodzieje z PO , skoro po szumnym audycie nikogo nie posadzili.
Rozumiem że PiS nie kradnie oni sobie po prostu złodziejstwo zalegalizowali

Poczytaj jak nas okradają:
w
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
nagradzane jest "myślenie strategiczne

Widzisz Adi ...pomyśleli i kasa leci.

I kolejne złodziejstwo!
Andrzej Duda podpisał nowe zarządzenie w sprawie zasad wynagradzania pracowników Kancelarii Prezydenta RP - informuje RMF FM. Prezydent przyznał swoim urzędnikom od 2019 r. do 500 zł podwyżki.

Widzisz Adi ten co u Dudy zarobił 12 tyś dostanie jeszcze 5-set+ a ile dali emerytom podwyżki?

Adi a to? czy to nie jest rozkradziona a nasza kasa?

to jest złodziejstwo w czystej postaci!!!

Adi a co powiesz o powstaniu Polskiej Fundacji Narodowej? czyż nie powstało ona po to aby więcej kasy wyciągnąć ze spółek skarbu państwa i przeznaczyć na PiS-propagandę! A może mnie uświadomisz o innym celu tego PFN.

A teraz jak chcesz coś o złodziejstwie napisać to zacznij od podania nazwisk złodziei z poprzedniego rządu.

Ostatnia edycja:

adi

Member
Ale nie zaśmiecaj po raz kolejny spamem tylko zrób rzetelne porównanie ukradzionych i zmarnowanych pieniędzy przez PO i PIS.
Bo generalnie ustrój socjalistyczny PO/PIS to złodziejstwo i rozdawnictwo z założenia.

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Ja ci powyżej zapodałem nazwiska złodziei z PiS zrób taką listę tych z PO!

Zapewne wiesz że jest tego o wiele więcej.

adi

Member
Podwojenie długu publicznego

kradzież pieniędzy z OFE

infoafera (
)

afera pendolino

afera hazardowa

wyprowadzanie pieniędzy z Kraków Business Parku w Krakowie

afera handlu szpitalnymi długami, tzw. afera Sawickiej,

rosnące poza granice absurdu obciążenia podatkowe drobnych podatników

I tak dalej i tak dalej....

A PO-owska wuwuzela będzie dalej wklejać listę nagród dla ministrów jako najgorszy dramat Polski.

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Adi nie pytałem o jakieś tam afery (za PiSu jest ich masa) pytałem o konkretne nazwiska złodziei z PO.
Coś na wzór listy jaką ci podałem.

Po szumnym audycie gówno zostało. Prokuratura nie doszukała się niczego.
Chcą upieprzyć Gawłowskiego i też im jakoś nie wychodzi , po prostu nic nie ma!
Mimo wielu miesięcy prac CBA i poszukiwania wszędzie gdzie można jakiegokolwiek naruszenia z mojej strony, nie stwierdzono żadnego ukrywania przez mnie pieniędzy, żadnych nieruchomości, które nie zostały ujęte w oświadczeniu (majątkowym). Tak naprawdę to jest laurka, agenci CBA byli zdziwieni (...), że nie ma do czego się przyczepić - mówił Gawłowski.

A PO-owska wuwuzela będzie dalej wklejać listę nagród dla ministrów jako najgorszy dramat Polski. Adi nie ma czegoś takiego jak nagrody za np. dwa tygodnie pracy na st. ministra!
zresztą tą kasę nam ukradli! do tej pory Brocha nie może powiedzieć za co im się należało!.

Adi a tu ułamek głośnych afer odkrytych tylko w 2018R

Ostatnia edycja:

adi

Member
Adi nie pytałem o jakieś tam afery (za PiSu jest ich masa) pytałem o konkretne nazwiska złodziei z PO.

Coś na wzór listy jaką ci podałem.
Konkretnie to cały rząd PO.

Jeśli dla ciebie"jakieś tam afery(łącznie z podwojeniem długu publicznego) są mniej znaczące niż ...nagrody dla ministrów, to znaczy że nie jesteś emerytem tylko przedszkolakiem i nie dorosłeś do żadnej dyskusji.

Po drugie, na PIS ma prawo moralne narzekać każdy oprócz was, zwolenników POtworów.

Ostatnia edycja:

Leon

Member
Możesz mi przybliżyć to oszustwo wyborcze na 1.29 mld.

Bo ja na przykład wiem o takim złodziejstwie:
NBP odkrywa karty. Ma 2,5 mld zł straty i miliard złotych mniej w złocie
Mimo spadku zatrudnienia, koszty wynagrodzeń w banku wzrosły o 9 mln zł.

I wszystko ładnie z odnośnikami ci podaję ...zrób podobnie!

ile Kopaczowa na biznes męża przeznaczyła?

adi

Member
Jak zwykle masz problem ze zrozumieniem słowa czytanego.

Oszustwo wyborcze to chociażby oszukanie milionów Polaków na obniżkę podatków.

A skoro uważasz że taki Gowin jest złodziejem bo dostał z podatków 65.000, to automatycznie rudzielec z PO jest arcyzłodziejem bo dostał 1.29 mln euro.

Leon

Member
Wstyd mieć taki rząd, wstyd mieć taką większość parlamentarną, wstyd mieć takiego Prezydenta – ale największy wstyd machnąć na to ręką i bezrozumnie gaworzyć: oni wszyscy tacy sami,
550 euro, czyli niecałe 2500 zł otrzymał Donald Tusk, szef Rady Europejskiej. Informacje o podwyżce podał "The Telegraph" Wynagrodzenie Tuska będzie wynosić od teraz ok. 32 700 euro, czyli mniej więcej 140 000 złotych. Rocznie to ponad 1,5 miliona złotych.

Dodam:
w 2016 r. ówczesny prezes Orlenu Wojciech Jasiński zarabiał ok. 140 tys. zł miesięcznie (1,7 mln zł rocznie). I była to jedynie część zasadnicza jego wynagrodzenia. Do tego dochodziła premia w wysokości 1,6 mln zł.

Adi ale to co dostał Gowin i reszta złodziei to nie była żadna podwyżka! może ty mi powiesz co to było? ...skoro musieli to oddać!
Dobrze wiesz że w 2016 r pisdzielcy chcieli podwyżek, ale suweren się na to nie zgodził, więc co zrobili?...wymyślili sobie premie!
Antek za 5 dni roboczych przyznał swoim 80 tyś premii!!!!!

Sam
premii. W piątek zaś na jaw wyszły ministerialne wydatki na
. W półtora roku wydano prawie 15 milionów złotych, co daje ponad 27 tysięcy złotych dziennie.

źródło:

Jednego czego nie pojmuję to dlaczego rekami, nogami bronisz złodziei ???

Ostatnia edycja:

adi

Member
No i dalej PO-owska szczujnia będzie zasypywać spamem, bo wyszukała dziedzinę w której PIS jest nawet jeszcze gorszy niż jego partia:D

Do góry