This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

PAD, Malinka, Adrian

#21
Adi, skoro PO=PIS, to przyłącz się ładnie do krytyki tego bizancjum. W końcu to wszystko, wynagrodzenia profesorka i jego dwóch blond-"aniołków" (no sorry, piękności nie napiszę bo urodę może jakąś mają, ale pięknem bym tego nie nazwał) to jakaś porażka. 30K rozumiem, jak na stołek dyrektorski w banku narodowym. Ale 60 k to managerowie w prywatnych bankach tyle nie zarabiają.
 
#23
No i dalej PO-owska szczujnia będzie zasypywać spamem, bo wyszukała dziedzinę w której PIS jest nawet jeszcze gorszy niż jego partia:D
A w czym jest PiS lepszy? ...no może w kłamstwie (premier dwukrotnie prawomocny za kłamstwa skazany)
Adi przestań oglądać Goebbels TV to może wyjdziesz na ludzi.

Adi zapomnijmy o wszystkich kłamstwach i złodziejstwie PiS...cała partia z Kaczorem na czele (zabiliście mi brata) wierzy w zamach smoleński, więc dla mnie Polską rządzą ŚWIRY!
A najgorsze że ty takim kłamcom i świrom ufasz! .....a może ty też wierzysz w zamach? to zmienia obraz rzeczy.
 
Ostatnia edycja:
#24
A w czym jest PiS lepszy? ...
Chociażby dług publiczny, zus dla mikroprzedsiębiorców czy jako tako im działające 500 plus.
Nie wspominam o zerwaniu z pozycją wasalną wobec Niemiec czy lekkim zerwaniem z polityką społeczną opartą na politycznopoprawnej cenzurze.

Dlatego społeczeństwo wybaczy im złodziejstwo i wygrają wybory. Po prostu dlatego że są minimalnie lepsi od totalnego gówna zwanego PO.

Adi zapomnijmy o wszystkich kłamstwach i złodziejstwie PiS...cała partia z Kaczorem na czele (zabiliście mi brata) wierzy w zamach smoleński, więc dla mnie Polską rządzą ŚWIRY!
A najgorsze że ty takim kłamcom i świrom ufasz! .....a może ty też wierzysz w zamach? to zmienia obraz rzeczy.
Własnie takie posty dowodzą że niczym się nie różnisz mentalnie od wyznawców Ojca Tadeusza.
 
#25
Adi czy Polska już spełnia warunki przyjęcia do Wspólnoty Niepodległych Państw?
Powiadasz "dług publiczny" ..hmmm odpowiem: ma się dobrze!
Tak wielkiego długu Polska jeszcze nie miała. Ujawniono nowe kwoty
Dług publiczny Polski w 2018. Rekordowe zadłużenie - PKB na .
https://innpoland.pl/144269,dlug-publiczny-polski-rekordowe-zadluzenie-polski-pkb-na-mieszkanca

500+ też działa, Państwo daje obywatel bierze, tylko dzieci nie przybywa.
jeśli ktoś ma PRZYCHÓD w granicach 5 tys to to nie jest firma - to jest jakaś fikcyjna skorupka mająca nie wiadomo jakie zamiary - ale co tam - 99 % polaków nie odróżnia przychodu od dochodu wiec propaganda działa super
No ale emerytury to z tego za bardzo nie będą mieli.


Adi , a czy ty wierzysz w zamach????? bo oni (rząd) wierzą, więc kto nami rządzi?
więc jak to jest! albo ty świrujesz bo nie wierzysz Antkowi albo oni bo wierzą?
 
#28
PO-owska szczujnia krytykuje redystrybucję w postaci 500 plus a sama chce rozszerzać 500 plus :LOL::LOL::LOL::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::LOL::LOL:

Buahahhaha:LOL::ROFLMAO::LOL:


Krytykować redystrybucję to mają prawo wolnorynkowcy, ale nie PO-ostwo, bo ustrój socjalistyczny PO = jedna wielka redystrybucja.
Tyle że ta PIS-owska minimalnie skuteczniejsza bo jest chociaż jałmużna 500 plus.
 
#29
Hmmm to gdyby PO powiedzieli że dają tysiaka+ to byli by lepsi i na nich oddał byś głos?
Wg mnie to 500+ powinno być w postaci żłobków i przedszkoli, żeby taka matka mogła spokojnie pójść do pracy .
Jeżeli chodzi o W-wę to:
Za rządów PiS w Warszawie: wybudowano 0 (zero) żłobków zlikwidowano 12 przedszkoli Za rządów @Platforma_org: dwukrotnie powiększono liczbę miejsc w żłobkach powstało 26 żłobków, w tym 10 mini żłobków miasto wykupiło 259 miejsc w 11 żłobkach niepublicznych
Podobnie jest w innych miastach! PiS żłobków, przedszkoli nie buduje! dali 500 i po sprawie.
 
#30
Hmmm to gdyby PO powiedzieli że dają tysiaka+ to byli by lepsi i na nich oddał byś głos?
Nie, oddal bym głos na jakiegoś wolnorynkowca który obieca zlikwidować 500 plus a członków PO/PIS pośle do więzień.


Jesteś osoba mocno zaburzoną, która krytykuje 500 plus a sama wspiera partię które chce to 500 plus jeszcze rozszerzyć.

Po prostu schizofrenia.:LOL::ROFLMAO::LOL:
 
Ostatnia edycja:
#31
Adi przede wszystkim to jestem przeciwnikiem PiSu!
Gdyby nawet SLD wiodło prym w sondażach to bym na nich zagłosował . Nic gorszego nam juz się nie może przytrafić od PiS-rządu. (a i czerwonych w pisie więcej aniżeli w samym SLD)
Fota stara ale tak nas nadal widzą:

Adi to ciebie jeszcze nie dotarło że PiS to rządy jednego chorego z nienawiści człowieka!
(Adi...a w ten zamach smoleński to wierzysz? )
 
#34
Nie daje się prowokować kolejnemu PO-owskiemu trollowi, z którym akurat nie prowadzę dyskusji i któremu nie chce się pogooglować samodzielnie.
 
Ostatnia edycja:
#37
Adi czy Polska już spełnia warunki przyjęcia do Wspólnoty Niepodległych Państw?
Powiadasz "dług publiczny" ..hmmm odpowiem: ma się dobrze!
Tak wielkiego długu Polska jeszcze nie miała. Ujawniono nowe kwoty
Dług publiczny Polski w 2018. Rekordowe zadłużenie - PKB na .
https://innpoland.pl/144269,dlug-publiczny-polski-rekordowe-zadluzenie-polski-pkb-na-mieszkanca
Leonie :) dług publiczny nie jest jeszcze aż taki dramatyczny, zobacz sobie: https://tvn24bis.pl/pieniadze,79/dl...nii-europejskiej-wedlug-eurostatu,856005.html
Oczywiście to nie oznacza, że jest to sukces Pis-u po prostu dług utrzymuje się na względnie stałym poziomie oscylującym między 50-55% rocznego PKB, co w zestawieniu z innymi państwami EU nie jest jakąś tragedią (patrz zadłużenie jako % pkb, np. Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch i innych). Za to niewątpliwym i w mojej opinii najistotniejszym sukcesem jest wysoki wzrost PKB: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wzrost-pkb-polski-europa-swiat,230,0,2421222.html

Zresztą większość wskaźników gospodarczych za rządów Pis ma się lepiej :D jeśli nie wierzysz możemy porównać :) 1. Ustalimy wspólnie Leonie, które wskaźniki gdy rosną jest dobrze a gdy maleją jest źle, a które odwrotnie. 2. Przeanalizujemy wspólnie każdy ze wskaźników- jak to było i jest za Pisu a jak to było za PO. 3. Zrobimy sobie jakąś ładną tabelkę z zebranych danych 4. Wyciągniemy wnioski z tabelki :) 5. Przyznasz mi rację, albo ja przyznam ją tobie, bo zakładam (może niesłusznie jeśli tak to przepraszam), że masz zupełnie inne zdanie na temat sytuacji gospodarczej Polski niż ja ;D

Jeśli natomiast chodzi o afery to w sumie nigdy tego nie liczyłem ;d ciekawy jestem jak by to wyszło, który rząd bardziej okradał Polaków :D Trochę afer za czasów PO było, pamiętam te zadziwiająco drogie autostrady ;D i inne amber goldy czy afera hazardowa. Wcześniej zdaje się że pisałeś o aferach PiS, ja akurat o żadnej poważnej nie słyszałem, ale skoro o nich wspominałeś to powinniśmy znaleźć szczegółowe informacje o nich i kwoty na jakie zostało państwo Polskie narażone. Bo wiesz jeśli chodzi o premie jakie sobie wzięli to w sumie jeśli rzeczywiście są dość uczciwi a państwo się rozwija dużo lepiej gospodarczo :D to czym są te nawet 3 miliony nagród w porównaniu do takiego wzrostu pkb ? Jak dla mnie mogliby i 10 wziąć. Jeśli natomiast jest tak jak mówisz i państwo jest w rozsypce to, rzeczywiście nawet premia w wysokości 50 zł byłaby skandalem. Myślę że wspólnymi siłami możemy dojść do jakiejś prawdy. Wszystko gdzieś tam w internecie jest, porównując wiele źródeł, znajdziemy wiarygodne informacje :)
 
#39
Gdzie jest obiecana przez PiS podwyżka kwoty wolnej od podatku?
Kowota wolna od podatku nadal jest śmiesznie mała, ale jest lepiej niż było. W 2016 r i latach wcześniejszych wynosiła 3091 zł, w 2017r została podniesiona do 6600zł a od 2018r wynosi 8 tys zł. Obietnicy dotrzymali częściowo, gdyż w kampanii mówili, że wprowadzą ową wolną kwotę od podatku w przeciągu pierwszych 100 dni swoich rządów, a zajęło im to jednak trochę dłużej.
 
#40
Mam przedziwne wrażenie, że opisujecie dwa różne światy. Jedne wskaźniki są ostro wyśrubowane, ale nie mają odzwierciedlenia w dochodach z pracy obywateli. Zamiast firm to państwo im daje. To co z zyskiem firm w takim razie? Zazwyczaj firmy dają podwyżki kiedy jest presja płacowa albo kiedy wzrasta kondycja gospodarki. Tu podobno mamy jedno i drugie, państwo wyręczyło firmy w jednym, ale firmy powinno być w takim razie stać na kolejne podwyżki dla pracowników. A tym czasem jakoś na rynku ich nie widać ...
 

Do góry