This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

PAD, Malinka, Adrian

Adi, skoro PO=PIS, to przyłącz się ładnie do krytyki tego bizancjum. W końcu to wszystko, wynagrodzenia profesorka i jego dwóch blond-"aniołków" (no sorry, piękności nie napiszę bo urodę może jakąś mają, ale pięknem bym tego nie nazwał) to jakaś porażka. 30K rozumiem, jak na stołek dyrektorski w banku narodowym. Ale 60 k to managerowie w prywatnych bankach tyle nie zarabiają.

No i dalej PO-owska szczujnia będzie zasypywać spamem, bo wyszukała dziedzinę w której PIS jest nawet jeszcze gorszy niż jego partia:D
A w czym jest PiS lepszy? ...no może w kłamstwie (premier dwukrotnie prawomocny za kłamstwa skazany)
Adi przestań oglądać Goebbels TV to może wyjdziesz na ludzi.

Adi zapomnijmy o wszystkich kłamstwach i złodziejstwie PiS...cała partia z Kaczorem na czele (zabiliście mi brata) wierzy w zamach smoleński, więc dla mnie Polską rządzą ŚWIRY!
A najgorsze że ty takim kłamcom i świrom ufasz! .....a może ty też wierzysz w zamach? to zmienia obraz rzeczy.

Ostatnia edycja:
A w czym jest PiS lepszy? ...
Chociażby dług publiczny, zus dla mikroprzedsiębiorców czy jako tako im działające 500 plus.
Nie wspominam o zerwaniu z pozycją wasalną wobec Niemiec czy lekkim zerwaniem z polityką społeczną opartą na politycznopoprawnej cenzurze.

Dlatego społeczeństwo wybaczy im złodziejstwo i wygrają wybory. Po prostu dlatego że są minimalnie lepsi od totalnego gówna zwanego PO.

Adi zapomnijmy o wszystkich kłamstwach i złodziejstwie PiS...cała partia z Kaczorem na czele (zabiliście mi brata) wierzy w zamach smoleński, więc dla mnie Polską rządzą ŚWIRY!
A najgorsze że ty takim kłamcom i świrom ufasz! .....a może ty też wierzysz w zamach? to zmienia obraz rzeczy.
Własnie takie posty dowodzą że niczym się nie różnisz mentalnie od wyznawców Ojca Tadeusza.

Adi czy Polska już spełnia warunki przyjęcia do Wspólnoty Niepodległych Państw?
Powiadasz "dług publiczny" ..hmmm odpowiem: ma się dobrze!
Tak wielkiego długu Polska jeszcze nie miała. Ujawniono nowe kwoty
Dług publiczny Polski w 2018. Rekordowe zadłużenie - PKB na .
https://innpoland.pl/144269,dlug-publiczny-polski-rekordowe-zadluzenie-polski-pkb-na-mieszkanca

500+ też działa, Państwo daje obywatel bierze, tylko dzieci nie przybywa.
jeśli ktoś ma PRZYCHÓD w granicach 5 tys to to nie jest firma - to jest jakaś fikcyjna skorupka mająca nie wiadomo jakie zamiary - ale co tam - 99 % polaków nie odróżnia przychodu od dochodu wiec propaganda działa super
No ale emerytury to z tego za bardzo nie będą mieli.

Adi , a czy ty wierzysz w zamach????? bo oni (rząd) wierzą, więc kto nami rządzi?
więc jak to jest! albo ty świrujesz bo nie wierzysz Antkowi albo oni bo wierzą?

PO-owska szczujnia krytykuje redystrybucję w postaci 500 plus a sama chce rozszerzać 500 plus :LOL::LOL::LOL::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::LOL::LOL:

Buahahhaha:LOL::ROFLMAO::LOL:

Krytykować redystrybucję to mają prawo wolnorynkowcy, ale nie PO-ostwo, bo ustrój socjalistyczny PO = jedna wielka redystrybucja.
Tyle że ta PIS-owska minimalnie skuteczniejsza bo jest chociaż jałmużna 500 plus.

Hmmm to gdyby PO powiedzieli że dają tysiaka+ to byli by lepsi i na nich oddał byś głos?
Wg mnie to 500+ powinno być w postaci żłobków i przedszkoli, żeby taka matka mogła spokojnie pójść do pracy .
Jeżeli chodzi o W-wę to:
Za rządów PiS w Warszawie: wybudowano 0 (zero) żłobków zlikwidowano 12 przedszkoli Za rządów @Platforma_org: dwukrotnie powiększono liczbę miejsc w żłobkach powstało 26 żłobków, w tym 10 mini żłobków miasto wykupiło 259 miejsc w 11 żłobkach niepublicznych
Podobnie jest w innych miastach! PiS żłobków, przedszkoli nie buduje! dali 500 i po sprawie.

Hmmm to gdyby PO powiedzieli że dają tysiaka+ to byli by lepsi i na nich oddał byś głos?
Nie, oddal bym głos na jakiegoś wolnorynkowca który obieca zlikwidować 500 plus a członków PO/PIS pośle do więzień.

Jesteś osoba mocno zaburzoną, która krytykuje 500 plus a sama wspiera partię które chce to 500 plus jeszcze rozszerzyć.

Po prostu schizofrenia.:LOL::ROFLMAO::LOL:

Ostatnia edycja:
Adi przede wszystkim to jestem przeciwnikiem PiSu!
Gdyby nawet SLD wiodło prym w sondażach to bym na nich zagłosował . Nic gorszego nam juz się nie może przytrafić od PiS-rządu. (a i czerwonych w pisie więcej aniżeli w samym SLD)
Fota stara ale tak nas nadal widzą:

Adi to ciebie jeszcze nie dotarło że PiS to rządy jednego chorego z nienawiści człowieka!
(Adi...a w ten zamach smoleński to wierzysz? )

Nie daje się prowokować kolejnemu PO-owskiemu trollowi, z którym akurat nie prowadzę dyskusji i któremu nie chce się pogooglować samodzielnie.

Ostatnia edycja:
Adi czy Polska już spełnia warunki przyjęcia do Wspólnoty Niepodległych Państw?
Powiadasz "dług publiczny" ..hmmm odpowiem: ma się dobrze!
Tak wielkiego długu Polska jeszcze nie miała. Ujawniono nowe kwoty
Dług publiczny Polski w 2018. Rekordowe zadłużenie - PKB na .
https://innpoland.pl/144269,dlug-publiczny-polski-rekordowe-zadluzenie-polski-pkb-na-mieszkanca
Leonie :) dług publiczny nie jest jeszcze aż taki dramatyczny, zobacz sobie: https://tvn24bis.pl/pieniadze,79/dl...nii-europejskiej-wedlug-eurostatu,856005.html
Oczywiście to nie oznacza, że jest to sukces Pis-u po prostu dług utrzymuje się na względnie stałym poziomie oscylującym między 50-55% rocznego PKB, co w zestawieniu z innymi państwami EU nie jest jakąś tragedią (patrz zadłużenie jako % pkb, np. Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch i innych). Za to niewątpliwym i w mojej opinii najistotniejszym sukcesem jest wysoki wzrost PKB: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wzrost-pkb-polski-europa-swiat,230,0,2421222.html

Zresztą większość wskaźników gospodarczych za rządów Pis ma się lepiej :D jeśli nie wierzysz możemy porównać :) 1. Ustalimy wspólnie Leonie, które wskaźniki gdy rosną jest dobrze a gdy maleją jest źle, a które odwrotnie. 2. Przeanalizujemy wspólnie każdy ze wskaźników- jak to było i jest za Pisu a jak to było za PO. 3. Zrobimy sobie jakąś ładną tabelkę z zebranych danych 4. Wyciągniemy wnioski z tabelki :) 5. Przyznasz mi rację, albo ja przyznam ją tobie, bo zakładam (może niesłusznie jeśli tak to przepraszam), że masz zupełnie inne zdanie na temat sytuacji gospodarczej Polski niż ja ;D

Jeśli natomiast chodzi o afery to w sumie nigdy tego nie liczyłem ;d ciekawy jestem jak by to wyszło, który rząd bardziej okradał Polaków :D Trochę afer za czasów PO było, pamiętam te zadziwiająco drogie autostrady ;D i inne amber goldy czy afera hazardowa. Wcześniej zdaje się że pisałeś o aferach PiS, ja akurat o żadnej poważnej nie słyszałem, ale skoro o nich wspominałeś to powinniśmy znaleźć szczegółowe informacje o nich i kwoty na jakie zostało państwo Polskie narażone. Bo wiesz jeśli chodzi o premie jakie sobie wzięli to w sumie jeśli rzeczywiście są dość uczciwi a państwo się rozwija dużo lepiej gospodarczo :D to czym są te nawet 3 miliony nagród w porównaniu do takiego wzrostu pkb ? Jak dla mnie mogliby i 10 wziąć. Jeśli natomiast jest tak jak mówisz i państwo jest w rozsypce to, rzeczywiście nawet premia w wysokości 50 zł byłaby skandalem. Myślę że wspólnymi siłami możemy dojść do jakiejś prawdy. Wszystko gdzieś tam w internecie jest, porównując wiele źródeł, znajdziemy wiarygodne informacje :)

Gdzie jest obiecana przez PiS podwyżka kwoty wolnej od podatku?
Kowota wolna od podatku nadal jest śmiesznie mała, ale jest lepiej niż było. W 2016 r i latach wcześniejszych wynosiła 3091 zł, w 2017r została podniesiona do 6600zł a od 2018r wynosi 8 tys zł. Obietnicy dotrzymali częściowo, gdyż w kampanii mówili, że wprowadzą ową wolną kwotę od podatku w przeciągu pierwszych 100 dni swoich rządów, a zajęło im to jednak trochę dłużej.

Mam przedziwne wrażenie, że opisujecie dwa różne światy. Jedne wskaźniki są ostro wyśrubowane, ale nie mają odzwierciedlenia w dochodach z pracy obywateli. Zamiast firm to państwo im daje. To co z zyskiem firm w takim razie? Zazwyczaj firmy dają podwyżki kiedy jest presja płacowa albo kiedy wzrasta kondycja gospodarki. Tu podobno mamy jedno i drugie, państwo wyręczyło firmy w jednym, ale firmy powinno być w takim razie stać na kolejne podwyżki dla pracowników. A tym czasem jakoś na rynku ich nie widać ...

Do góry