This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Papcio Rydzyk

#4
Ale jednego nie rozumiem, gdy rządziło PO to pisaliście jaka to redystrybucja fajna a teraz nagle wam się już nie podoba bo nie idzie na to na co wy akurat chcecie.
 
#5
Ziobro Rydzyka nie zawiódł. Zakonnik znów ma powód, by być wdzięcznym ministrowi
https://natemat.pl/250139,skad-o-rydzyk-ma-pieniadze-jego-fundacja-dostanie-srodki-z-resortu-ziobry
Cały czas gryzie mnie to, i nie mam komu zadać tego prostego pytania: ZA CO
czyż to już stało się tradycją że Rydzowi trzeba płacić?????
czyż nie lepiej za to wybudować jakieś przedszkole żeby matka mogło pójść do pracy a PiS nie musiał by takiej 500+ płacić
 
#7
Tu trzeba przypomnieć że na samych cyganow PO-stwo wydało 80 mln złotych z naszych podatków i to bezskutecznie, bo te "inwestycje" zupełnie nie wpłynęły na ich 70 proc bezrobocie.
 
#13
Redystrybucja w takiej postaci według twórców ma nakręcić gospodarkę, wyższa konsumpcja = więcej vatu. Reszta teorii to czysta demagogia. W tym socjalizmie PiS widzi metodę na pobudzony rynek wewnętrzny, próbuje teraz zatrzymać odpływ pieniędzy do offshore. Nadchodzą złote czasy dla doradców podatkowych. Pis nie przewidział jednego - doprowadza do nadmiernej fiskalizacji, przez co MŚP ucierpi, a mali uciekną w szarą strefę, dotychczasowe bonifikaty to pułapki. Zabrał też koło zamachowe dla innowacji i nie ma alternatywy dla tego koła. A przetargi na budowy nadal wygrywają zagraniczne konsorcja.
 

Do góry