This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Pedofilia w kościele

cynik

Member
Do tej pory wmawiano nam, że problem nie istnieje. A tym czasem wczoraj zatrzęsła się ziemia:

Komentarze? Jak na razie wszyscy nabrali wodę w usta, Gądecki się broni jak w okopie a Polak próbuje zachować twarz.
Co mnie zaskoczyło? Wiek osób, które przyznały się. Pukające powoli do piotrowej bramy. Cień kostuchy za każdą z tych osób. Od jak dawna trwa ten proceder i ile jeszcze upłynie wody w Wiśle zanim kościół (nie mylić z wiarą !) oczyści się z takich "opętanych przez demony" kapłanów? Fizyczna kastracja albo odejście z kapłaństwa i leczenie. I to w dobie słów Jarosława o ochronie dzieci w Polsce, partia rządząca rozmydla temat i nabiera wody w usta. A tu największe zło czai się w miejscu, skąd powinno tryskać dobro.
Komentarze? Możecie mnie wyzywać od lewaków, to dla mnie nie jest obelgą, w obecnych standardach kato-narodowo-pedofilskich z dumą będę nosił taką łatkę osoby zwalczającej to obrzydliwe zjawisko.

Leon

Active member
Za pisu nic się nie wydarzy w tej kwestii! Jeden drugiego popiera.

W filmie powiedziano jasno kto ochrania pedofila , reakcja Brudzińskiego żadna.
Pokazano jak ksiądz pedofil łamie sądowy dożywotni zakaz nauczania dzieci i co? i nic.
Jedno wiem , pis wszystko zrobi aby to wyciszyć.

nawet nie mają zamiaru go przesłuchać.

Dodam że co niektórzy księża pedofile byli także eSBekami.
Ciekawe ... pinokio Morawiecki nazwał sędziów kastą bo ktoś sądził także za komuny a inny ukradł pendriva. To jak nazwać hierarchów????

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Czy osoby z poglądami prof.
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
powinny mieć bierne prawa wyborcze do PE? Co tacy ludzie chcą robić w Parlamencie Europejskim?

Według Legutki gwałcenie chłopców „w wieku od 12 do 17 lat, to nie jest żadna pedofilia, to pederastia po prostu”. Według mnie Legutko ma nierówno pod sufitem, albo to starcze zwyrodnienie.
Mózgu nie widać, ale brak mózgu już tak.

cynik

Member
Rzekomi obrońcy polskich dzieci faktycznie są obrońcy pedofilów. Ofiary nazywa się pederastami. Pięknie.

adi

Active member
No statystycznie 80 procent pedofilii to pedofilia pederastyczna, gdzie pedofil jednocześnie jest pederastą. Tak to chyba należy rozumieć.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
To nie dotyczy kościoła tylko Sejmu, ale pedofil to pedofil
Szokujący wątek afery podkarpackiej! Ktoś chciał usunąć paragraf z kodeksu karnego, grożący marszałkowi
Twórcy nowelizacji chcieli usunąć jeden paragraf z artykułu 199 kodeksu karnego, co oznaczałoby, że osoby uprawiające seks z małoletnimi za pieniądze nie zostałyby ukarane. Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z potężną aferą na szczytach władzy. Kto i dlaczego wprowadził do projektu ustawy niewinnie brzmiące zdanie „w art. 199 uchyla się §2”. Gdyby ta zmiana weszła w życie, marszałek Sejmu nie ponosiłby odpowiedzialności.

Zmiana ostatecznie nie weszła w życie i zniknęła z projektu. Wydaje się więc, że konieczne jest by wyjaśnić kto i w jakich okolicznościach wprowadził do projektu zapis o artykule 199 oraz kto później go usunął.

Jednocześnie coraz więcej poszlak wskazuje na to, że afera marszałkowa dopiero pokaże swe prawdziwe oblicze…

źródło:

adi

Active member
Bo pewnie chodzi o sytuację, kiedy 20 latek jedzie sobie na tirówki a tirówka wyglądająca na mocne 23 ma w istocie 15 lat.

Leon

Active member
Policja przecież dobrze takie miejsca zna i co nie mogą wylegitymować ile ta "Ukrainka" ma lat?
mnie to wygląda na obronę ogrodnika.

Leon

Active member
Ksiądz, który molestował Dariusza Kołodzieja, usłyszał wyrok. 2,5 roku w więzieniu, 50 tys. zł odszkodowania
2,5 roku?? Tyle to pewnie dostanie rzutnik! Powinien być sądzony jak za zbrodnię i dostać wyrok 25 lat.

Tak wygląda zaostrzenie prawa wg Ziobry.

adi

Active member
Ciekawe ile lat więzienia dostanie kiedyś Leon za antypolską działalność dezinformacyjną?
Obstawiam że między 5 a 10 a potem ekstradycja do Niemiec.

adi

Active member
W 90 procentach twoich postów jest kłamliwa propaganda, której nie potrafisz udowodnić więc zmieniasz temat i wklejasz kolejną dezinformację, łajzo.

Dla przykładu, udowodnij że Litwa, Łotwa i Estonia są wyżej gospodarczo od Polski bo taka brednię ostatnio wymyśliłeś.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Adi w 100% wykorzystuję materiały z poważnych stron internetowych + mój komentarz!.
Ale rozumiem cię! prawicowe media tego nie napiszą w i dla ciebie to kłamstwa.

Dla przykładu, udowodnij że Litwa, Łotwa i Estonia są wyżej gospodarczo od Polski bo taka brednię ostatnio wymyśliłeś.
wklejasz kolejną dezinformację, łajzo.
A ty mi udowodnij że to są brednie!!!!!
A to się zmieniło gdy kraje bałtyckie przyjęły Euro.
Szokujący ranking zamożności: Polacy to ubodzy krewni Czechów

A wg mapy nad naszymi głowami biedna Szwecja którą wg Beci przegoniliśmy z PKB.

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Jak wyżej , udowodnij że Litwa, Łotwa i Estonia są wyżej gospodarczo od Polski, bo to wypisywałeś.

Jeśli nie umiesz, przyznaj że łgałeś i zmyślałeś.

Leon

Active member
Jak wyżej , udowodnij że Litwa, Łotwa i Estonia są wyżej gospodarczo od Polski, bo to wypisywałeś.
Ty jesteś ślepy albo nie umiesz czytać???:
wychodzi że jedno i drugie bo jest obrazek i pisze jak wygląda mapa zamożności z 2018 r!!!!!
Widać wyraźnie Litwa na zielono , Estonia na zielono, połowa Łotwy na Zielono, Czechy, Słowacja na zielono.

U nas woj. Sląskie i cześć Mazowieckiego na zielono.
Bolesna prawda o naszej zamożności. Jesteśmy ubogim krewnym przeciętnego Europejczyka

A tu dla przykłady mapa z 2015 r A potem nastały PiS-rzady.

Do góry