This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

Pis przerżnął wybory samorządowe w miastach

Dzisiaj obeszło się smakiem paru notabli partyjnych. Swoją drogą że chce im się porzucac wygodne posadki w sejmie czy europarlamencie na rzecz prezydentury miast? Wynik Wassermannówny rewelacyjny!

PiS przegrało nawet tam, gdzie już żondziło i to dotkliwe :D
Mielec, Łańcut, Sanok - kandydaci PiS przegrywają w miastach i gminach Podkarpacia, wydawało by się że tam przegrać nie mogą.
Mularczykowa, syn Tchórzewskiego obeszli się smakiem, nazwisko nie pomogło.
Widać że idzie to w dobrym kierunku!
A tak ogłosiła światu wynik wyborczy w TVPis
"Niestety Płażyński przegrał" – rzuciła dziennikarka TVP Edyta Lewandowska.
już się nawet nie kryją czyja to telewizja.

Minorowe nastroje wśród pracowników TVP po ogłoszeniu wyników 2 tury wyborów samorządowych.

Podsumowanie
PiS będzie rządzić w 6 ze 107 miast prezydenckich, a największe z nich to Zamość z niespełna 65 tys. mieszkańców.

Ostatnia edycja:
Tylko ile z tych wygranych nad PIS-em to kandydaci bezpartyjni bądź przynajmniej spoza PO/PIS?
Takie coś znalazłem
  • Koalicja Obywatelska ma 28 prezydentów;
  • PiS ma 6;
  • SLD 6;
  • PSL 1;
  • Kukiz’15 1;
  • niezależnych jest 65 prezydentów;
https://oko.press/krzyzyk-na-pis-na...c-beda-tylko-w-6-ko-w-28-triumf-niezaleznych/

Już współczuję tym co przejmą rządy po PiSie, nie mam pojęcie od czego zaczną , ale proponuje im że wpierw powinni zdelegalizować te ONRy, MW i podobnych.
Kolejny krok to powinni się za kościół wziąć, (chodzi o to aby kler nie wpierd**ał się w politykę)
A gdyby uchwalili ustawę taką że żaden z rodziny posła, ministra nie może zajmować wysokich stanowisk w spółkach skarbu państwa to było by super.

Ostatnia edycja:
Mam nadzieję że w wyborach 2019 lud odróżni komunistów od lewicy.
I tych wszystkich Piotrowiczów i podobnych i innych czerwonych powinni z polityki ......nie chce przeklinać......

Ale nie ma między wami żadnej różnicy, co sam wykazałeś w poprzednim poście.

Delegalizacja młodzieżowych organizacji patriotycznych i walka z Kościołem -> Stalin byłby z ciebie dumny,

Ostatnia edycja:
Delegalizacja młodzieżowych organizacji patriotycznych i walka z Kościołem ->
Do ciebie nie potrafi dotrzeć to że ONR i podobni to nie są patrioci!
W latach 30-tych to Adolf miał takich patriotów.
To nie walka z kościołem tylko pokazanie gdzie miejsce kościoła.

Ups przypomniało mi się , prawdziwy patriota chodzi do pracy i płaci podatki.

Do ciebie nie potrafi dotrzeć to że ONR i podobni to nie są patrioci!
A do ciebie nie potrafi dotrzec ze twoje osobiste lewackie opinie nie maja zadnego znaczenia? Nacjonalista jest patriotą z założenia.

Ups przypomniało mi się , prawdziwy patriota chodzi do pracy i płaci podatki.
Tak, wg waszej chorej lewicowej wizji swiata patriota to .......ktos kto haruje by oddac aparatowi panstwowemu 70 procent swoich przychodow. Kult robotnika niewolnika.

Ostatnia edycja:
Nie przesadzaj Adi, MW i ONR z patriotyzmem mają tyle wspólnego co Krystyna Pawłowicz z Feminizmem. Definicja patriotyzmu jak widzisz na przykładzie swojego wpisu jest poddawana ostrej abberacji. Stawiasz socjalistyczne rozumienie patriotyzmu ekonomicznego - ale do czego? Nota bene w USA i w Szwecji podatki dla najbogatszych w II poł XX w. wynosiły 80%. w USA dopiero Reagan powstrzymał to szaleństwo. A czym jest w takim razie janosikowe uchwalone przez naszych kato-socjalistów? Dokładnie tym samym. Patriota to ktoś to pracuje na rzecz i dla dobra swojego kraju, a nie doi go. Pracuje w rozumieniu tu wydaje zarobione pieniądze, nie ucieka od podatków, kupuje produkty Polskie. Takie podejście mają dla przykładu niemcy czy francuzi, dokładne wypełniając to na przykładzie swojej motoryzacji. Nasz "patriotyzm" nie daje szans polskiemu przemysłowi.

Patriotyzm w moim rozumowaniu to przekładanie interesu swojego narodu ponad interesy innych nacji. Podobnie jak się przekłada interes własnej rodziny nad interesem rodziny sąsiadów.

Lewicowo-ekonomiczne definicje patriotyzmu nie mają dla mnie żadnego sensu, wynika z nich że jak ktoś haruje i przepija cała wypłatę to jest super patriotą ze względu na akcyzy, za to kobieta która zamiast pracy poświęciła się rodzeniu dzieci to już nie jest patriotką.

Zaś to o czym piszesz to się nazywa etnocentryzm konsumencki, a już przykład motoryzacyjny to kompletnie chybiony bo Polak nie ma opcji wybierać polskie samochody. Chociaż idąc tą logiką, patriota powinien jeździć polskim rowerem, wtedy dodatkowo nie będzie zatruwać własnego kraju spalinami.

Ostatnia edycja:

Do góry