This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Pocałunek gejów na wizji. TVP naprawdę to pokazała!

M

Magdalena Derucka

Guest
We wtorek 14 maja ruszyła pierwsza część półfinału Eurowizji 2019. Konkurs transmitowany jest na antenie stacji TVP. Tym razem widzowie telewizji publicznej przeżyli szok. Ich oczom ukazał się niecodzienny widok…
Eurowizja w tym roku odbędzie się bez udziału Polski. Zespół Tulia, który wziął udział we wczorajszym półfinale imprezy organizowanej w Izraelu, nie awansował do finału wydarzenia. To smutne wydarzenie mogliśmy obserwować na antenie TVP.

Nasze reprezentantki, które zaśpiewały utwór „Fire of Love”, musiały uznać wyższość rywali i przyjąć swoją porażkę. Do finału awansowały zaś: Grecja, Serbia, Białoruś, Estonia, Czechy, Cypr, Australia, San Marino, Islandia i Słowenia.

16 maja odbędzie się drugiej półfinał. Wówczas poznamy kolejnych uczestników finału wielkiej imprezy muzycznej, jaką jest Eurowizja. Sam finał zaplanowany jest natomiast na sobotę 18 maja. Wówczas swoje utwory wykonają artyści, którzy przebyli drogę od krajowych eliminacji, poprzez wspomniane półfinały.

TVP naprawdę to pokazała!


Eurowizję otworzyła zeszłoroczna zwyciężczyni konkursu, Netta, która przywitała publikę ze swoim singlem „Toy”. Chwilę później na scenie pojawiła się
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
, która w 1998 roku wygrała Eurowizję jako transseksualistka.


Był to przełomowy moment dla konkursu Eurowizji. Dana deklarowała, że chce za manifestować wolność i tolerancję dla każdego.

Podczas jej występu, w którym śpiewała o miłości, pokazywano całujące się na widowni pary. Nie zabrakło także tych jednopłciowych. W pewnym momencie na antenie TVP można było zobaczyć pocałunek gejów.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!


Z pewnością było to zaskoczenie dla części widzów telewizji publicznej, przyzwyczajonych do konserwatywnej wizji świata.


Artykuł
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
pochodzi z serwisu
Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
.

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!
 

Do góry