This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?
Polityka.org.pl
Witam. Może jesteście zaciekawieni, co się aktualnie stało. Od jakiegoś czasu domena była na sprzedaż, na początku z forum, później bez. Forum nie udało się kupić, więc postanowiłem kupić domenę, zakupić płatny skrypt forum i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli stara ekipa forum chce pomóc to zapraszam do kontaktu, na starym forum administracja nie aktywowała mi konta i nie mogłem do nikogo napisać etc.
Planów jest dużo, a co z tego wyjdzie to zależy od rozwoju forum. Już nie firma się będzie zajmować tym forum, tylko osoba prywatna, więc nie ma mowy, aby czekać na coś po parę miesięcy.
Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy najlepsze forum polityczne.

NOWA POLITYKA.ORG.PL - CZYTAJ!

Wybory 2018!

Polska gospodarka

Słyszałem że tak nam dobrze idzie! a tymczasem: :poop:
Rząd chce łatać dziury w budżecie pieniędzmi z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/1243971,pieniadze-z-fgsp-do-latania-dziur-w-budzecie.html
PiS wyzwolił z najgłębszych czeluści polskiego motłochu, zakłamanych, podłych i nikczemnych ludzi, którzy dorwali się do władzy, za nic maja prawo i Konstytucję RP,
które łamią nagminnie i naginają do swoich podłych celów.
Najgorsze jest to, ze maja poparcie niewykształconej części społeczeństwa, tzw. "ciemnego ludu" i zdobytej władzy łatwo nie oddadzą.

PiS wyzwolił z najgłębszych czeluści polskiego motłochu, zakłamanych, podłych i nikczemnych ludzi, którzy dorwali się do władzy, za nic maja prawo i Konstytucję RP,
które łamią nagminnie i naginają do swoich podłych celów.
Najgorsze jest to, ze maja poparcie niewykształconej części społeczeństwa, tzw. "ciemnego ludu" i zdobytej władzy łatwo nie oddadzą.
A Leon będzie wspierał PIS u władzy, wspierając PO, ich główny straszak i kartę przetargową, dzięki którym trzymają społeczeństwo w impasie, bo ciężko narodowi występować przeciw PIS ze świadomością że PO drugie w kolejce do koryta.(a gdyby to koryto zdobyli to i tak de facto to oznacza powrót PIS do władczy w następnych kadencjach)

Ostatnia edycja:
Ale o co ci w końcu chodzi z tym że chińczycy kupili prywatną firmę? Co ma do tego PIS? Bo nie rozumiem zupełnie tego co piszesz.

Ostatnia edycja:
Mateusz wykrzykuje "gospodarka ma się wspaniale
a tymczasem:
Miliardowe straty spółek skarbu państwa. PGE i Tauron idą na dno pod rządami PiS-u
Spółki kontrolowane przez państwo dołują. Tauron, PGE i Azoty kompletnie zawalają wyniki.
Serwis money.pl w swoim artykule zestawił notowania spółek, które nazwał PiS Index. Według wskaźników notują one spadek o blisko 3,6 proc. Co więcej, od początku roku to już blisko 13 proc.

Milionowe straty notuje Tauron, który obecnie ma blisko 74 miliony złotych na minusie. To wynik o 315 milionów gorszy od początkowych wyrokowań ekspertów. Do lecącego w dół Taurona dołączyło także PGE, które zanotowało spadek zysku netto, aż o 35 procent rok do roku.

Jedyną spółką, która przyniosła jakiekolwiek zyski, były Azoty. Te zarobiły jednak zaledwie 3 miliony zł co jest o 107 milionów złotych gorszym wynikiem niż w roku 2017.

Eksperci wskazują, że jeśli rządowi Mateusza Morawieckiego nie uda się powstrzymać tego spadkowego trendu, to może to być rekordowo słaby rok dla polskich spółek skarbu państwa.

źródło: money.pl

dobrze że jeszcze prywatne firmy dają radę, ale jak tak dalej Matek będzie doił to i oni pójdą na dno.

Do góry