This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Polska i Kalifat Europa

#1
Imigracja muzulmanow do Europy osiągnela juz apogeum, nie wiadomo czy Unia przetrwa i jak dlugo przetrwa, chcialbym poruszyc kwestie ktora bedzie aktualna za n pokolen.
Muzulmanie w Europie z czasem przejma polityke, gdy to juz sie stanie beda chcieli podboju panstw niewiernych jak Polska.

Czy Polska da rade sie obronic?
 
#5
A tu widzisz mała niespodzianka - Niemcy od 1 stycznia uruchamiają się na kolejną grupę obcokrajowców spoza UE, biorą na początek informatyków. Czyli mogą zachęcić jeszcze więcej muzułmanów do przyjazdu do Unii.
Ty lepiej Adi napisz kto podpala Pola Elizejskie pod Paryżem!?
 
#6
Panie Shining, dlaczego uważa Pan, że migracja osiągnęła apogeum? O jakich liczbach mówimy? Na jakich danych się Pan opiera?
Dlaczego uważa Pan, że muzułmanie przejmą politykę? Czy zdarzyły się już miejscowo takie sytuacje? Jaka jest skala tego zjawiska?
 
#7
Za Paw Reserch Center, w przypadku kontrolowanego napływu studentów i siły roboczej, liczba muzułmanów w Niemczech wyniesie w 2050 8,4 mln((10 proc ludności), w przypadku niekontrolowanego 17,5 mln (19,7 proc).

Tyle że prognozy nie uwzględniają influencji islamu na młodych Niemców(a np już teraz większość niemieckiego hop hopu to islamski hip hop, od pewnego procenta może być efekt kuli śnieżnej).
Do tego należy wziąć fakt że te obecne 5 procent muzułmanów opanowało praktycznie czarną strefę, muzułmańskie gangi wykaszają konkurencję zarówno na ulicach jak i w więzieniach. Już w tej chwili są dzielnice Berlina gdzie Polizei nie potrafi obronić rdzennych Berlińczyków przed muzułmańskimi gangami.

Tu mogą być różne scenariusze, mogą Niemcy stać się całkowitym kalifatem już nawet w 2050, mogą dopiero w 2080. Na pewno jednak z każdym procentem islam będzie miał silniejszą pozycję i na pewno niemieccy politycy chcąc wygrać wybory będą szli na coraz większe ustępstwa.

Gehenna rdzennych Niemców będzie rosnąć , jeśli dojdzie do punktu krytycznego istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo dojścia nacjonalistów do władzy przed 2050.
 
Ostatnia edycja:
#8
Władze państw Unii ignorują przestępstwa dokonane przez emigrantów, ponieważ już teraz gdyby chciały zrobić porządek to miałyby wojnę domową.
Przejęcie władzy przez islam w Europie będzie pokojowe, tylko już po fakcie skończy się pokój.

PiS dzielnie broni Polski przed imigrantami, tylko nie bierze pod uwagę że państwa arabskiego Rosja nie zechce zająć.
 

Do góry