This site is owned and third-party cookies.
If you continue with us, we understand that you accept our use of cookies.

Co nowego?

Polski kościół.

adi

Active member
No i co z tego? Mylisz Jezusa jako postać historyczną z kanonem chrześcijan.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Leon

Active member
To jest niesamowite, że przedstawiciele władz publicznych proszą przedstawiciela grupy wyznaniowej, w tym także przedstawiciela obcego państwa, by ten łaskawie się na coś zgodził.
A jednak!
W przyszłym roku szkolnym naukę w szkołach ponadpodstawowych zamiast 19 tys. rozpocznie niemal 44 tys. uczniów. To efekt tzn. podwójnego rocznika – do pierwszych klas szkół średnich trafią absolwenci zarówno podstawówek, jak i gimnazjów. Robimy wszystko, by zapewnić młodzieży odpowiednie warunki do nauki, dlatego zwróciłam się do *Jego Eminencji Kardynała Kazimierza Nycza oraz do Biskupa Diecezji Warszawsko-Praskiej Romualda Kamińskiego z prośbą o możliwość zmniejszenia liczby godzin religii w klasach pierwszych do jednej w tygodniu. Jest mi niezmiernie miło zakomunikować, że spotkania przyniosły oczekiwane rezultaty.
*"Jego Eminencji"? Bez przesady

AKmatiAK

Member
Dlaczego niby religia w szkołach ma być? Z jakiej niby racji? Ja mam rodziców katoli ze spranymi mózgami i nie chcą mnie wypisać. Już dawno wytknąłem katechetce większość błędów i zbrodni kościoła katolickiego. Po co ja mam chodzić tam i słuchać tych bredni??? Może jakiś zwolennik religii w szkołach mi powie?

Leon

Active member
Dlaczego niby religia w szkołach ma być? Z jakiej niby racji? Ja mam rodziców katoli ze spranymi mózgami
Prawdopodobnie twoi rodzice nie mieli religii w szkole a że nie masz innego wyboru a chcą cie wychować na katolika...
Religia to powinien być wybór pełnoletniego człowieka (czy takim jesteś)
Ja mam rodziców katoli ze spranymi mózgami
kim jesteś że tak o rodzicach się wypowiadasz? Mam 60 lat mogłem nie zgadzać się z rodzicami , mogę mieć inne zdanie, ale żeby mówić o spranych mozgach....
Kaczor powiedział by ci że jesteś elementem animalnym.

AKmatiAK

Member
Prawdopodobnie twoi rodzice nie mieli religii w szkole a że nie masz innego wyboru a chcą cie wychować na katolika...
Religia to powinien być wybór pełnoletniego człowieka (czy takim jesteś)
bzdury gadasz. chodzili na religię a wybór religii zawsze powinien należeć do człowieka niezależnie od wieku i innych czynników. ew. można zakazać jakiejś religii jak głosi nienawiść i nawołuje do przemocy

AKmatiAK

Member
kim jesteś że tak o rodzicach się wypowiadasz? Mam 60 lat mogłem nie zgadzać się z rodzicami , mogę mieć inne zdanie, ale żeby mówić o spranych mozgach....
Kaczor powiedział by ci że jesteś elementem animalnym.
Łamią prawa człowieka (w tym przypadku moje) a poza tym ich nie kocham. Mam inne wartości którymi kieruję się w życiu niż jakaś patologiczna rodzina.

adi

Active member
Ja głosuję na Korwina który chce znieść 500 plus, Ty głosujesz na PO które chce 500 plus rozszerzyć.

Więc mógłbyś wyjaśnić co masz na myśli? :D:D:D:D:D:D:D:D

Leon

Active member
Znów pitolisz! Nie ma w programie wyborczym PO_KO rozszerzenia 500+
A jako wyborca Mikusia to powinieneś krytykować 500 a ty bronisz to rękami nogami

Leon

Active member
Art z 26 czerwca! Grzesio wtedy nie wiedział że Kidawa go wyrucha.
Program wyborczy PO-KO ukazał się we wrześniu i tam nie ma wzmianki o 500+
Więc nie pitol

Milion elektrycznych samochodów! Aduśu kto to powiedział?
albo 100 tyś mieszkań w 2019 !
będzie takie hasło 100 obwodnic – stwierdził Jarosław Kaczyński na konwencji PiS w Olsztynie
Adi jak myślisz bedzie 100 obwodnic? albo to tylko takie hasło (jak rzekł kaczorek)
A o tym słyszałeś?
Rok temu PiS obiecywał z kolei masową budowę mostów na polskich rzekach. I do tej pory powstał w zasadzie jeden – pontonowy, na Wiśle. Ma się na nim znaleźć rura, która będzie odprowadzała ścieki do oczyszczalni po awarii kolektora. Z obiecanych 22 mostów żaden nie został nie tylko zbudowany, ale nie powstał ani jeden projekt.
A ty dalej swoje" bo on powiedział"

Ostatnia edycja:

adi

Active member
Czyli jak, PO kłamie i chce znów oszukać Polaków? :D:D:D:D:D

W takim razie dlaczego głosować na oszustów i skąd pewność że nie oszukają z wszystkim innym?

A tak na poważnie masz poważne zaburzenia psychiczne na pograniczu fanatyzmu/mitomanii.
Wypisz się z forum bo nie robisz nic innego jak durne trollowanie.

Ostatnia edycja:

Leon

Active member
Czyli jak, PO kłamie i chce znów oszukać Polaków?
Przecież nie mają zapisanych 500+ w projektach, więc jak mają ich oszukać? (twój mózg cosik nie radzi sobie z rzeczywistością, ale w końcu nie za to ci płacą aby myśleć)
W takim razie dlaczego głosować na oszustów i skąd pewność że nie oszukają z wszystkim innym?
Wolisz głosować na partię w której premier okazał się wielokrotnym kłamcą?
Dla porównanie zacytuj kłamstwa Kidawy - Błońskiej a ja dla odmiany Morawieckiego!
Czujesz się na siłach? albo *nierobolu wolisz dalej trolować.?
*oj przepraszam przecież PiS takim jak ty płaci i zapewnia bezkarność

Widzisz Adi ja emeryt mam czas siedzieć przed komputerem, a ty musisz jakoś zarabiać przed tym komputerem.

adi

Active member
"Mówiąc o wieku emerytalnym i "500 plus" lider PO powtórzył, że "nic co dane nie będzie odebrane" - to jest żelazne zobowiązanie całej KO."

Please, Zaloguj or Rejestracja to view URLs content!

92

Czyli dalej wiesz lepiej od PO jaki program ma PO czy też może masz dowody na to że PO chce znów oszukać wyborców, trollu?
:D:D:D:D:D

Zdecyduj się.

Leon

Active member
Wchodzisz do kościoła a tu...polityka

Tak wygląda rozdział państwo-kościół za pisdzielcow.
Czyli dalej wiesz lepiej od PO jaki program ma PO
To tylko słowa Schetyny, na piśmie tego nie ma!
poczytaj sobie i nie pitol.

Pamiętasz słowa Broszki o tym kto będzie min. obrony????, ale jak wiesz na piśmie tego nie było.
I jeszcze najważniejsze! trzeba mieć rozum pisowca aby wierzyć politykowi. A wielokrotnemu skazanemu kłamcy wierzyć to już jest obłęd.

adi

Active member
To tylko słowa Schetyny, na piśmie tego nie ma!

Buahahahha, czyli twoim zdaniem Schetyna okłamuje naród a "żelazne zobowiązanie" to zwykłe oszustwo? :D:D:D:D

poczytaj sobie i nie pitol.
Ciężko żeby już funkcjonujący pomysł PIS jakim jest 500 plus wpisali do własnego programu, więc jak zwykle bredzisz strasznie:)

Tu są po prostu zmiany i ich autorskie pomysły(Jak finansowanie in vitro z kieszeni podatnika) a rezygnacji z 500 plus nie ma, więc jak zwykle konfabulujesz i manipulujesz.

Równie dobrze mógłbyś bredzić że PO chce zabrać zasiłki dla bezrobotnych bo nie ma tych zasiłków w programie.

Ostatnia edycja:

Do góry